Усещам нещо в корема си newsm78

  • 22 412
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Възможно е да го усещаш, щом е втора бременност,защото знаеш какво да очакваш. Може и да не ти личи още. Обаче защо не отчита теста не ми е ясно Thinking.
Дано сте успели с опитите Wink.

# 16
  • Мнения: 120
Възможно е да го усещаш, щом е втора бременност,защото знаеш какво да очакваш. Може и да не ти личи още. Обаче защо не отчита теста не ми е ясно Thinking.
Дано сте успели с опитите Wink.
newsm78

# 17
на мен ми пролича в началото на 6 месец,а ритниче в 18 г.с.,ама наистина тестовете трябва да покажат 2 чертички до сега.Simple Smile
ехографа ще покаже всичко Simple Smile,сега можем само да гадаем

# 18
  • Oslo
  • Мнения: 659
И на мен ми се е случвало да усещам движение в корема преди време, няколко дни буквално чувствах нещо като леко ритане  отвътре... Аз лично изпаднах в ужас, защото вече имам 2 деца, и нова бременност не е повод за радост при мен. Както и да е - отидох на лекар и се оказа колит Laughing

# 19
  • Мнения: 120
И на мен ми се е случвало да усещам движение в корема преди време, няколко дни буквално чувствах нещо като леко ритане  отвътре... Аз лично изпаднах в ужас, защото вече имам 2 деца, и нова бременност не е повод за радост при мен. Както и да е - отидох на лекар и се оказа колит Laughing
Ипри мен е така даже корема ми се е движил като в последните месеци....и боли оба4е---колит Tired

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Не мисля, че си бременна. Недай си Боже, ако бременността е извън маточна, тя няма как да се развива и да усещаш нещо. А е направо опасна за живота ти. Да не те плаша, но бързо на лекар. Нека те видят с УЗ и да дадат отговор на въпросите ти. А това "потрепване" в корема ти може да са просто спазми на червата. И аз усещам много често такива, а те ми напомнят за движенията на сина ми, преди да се роди. Не искам да те обезкуражавам, обаче. Stop
Желая ти да е това, което искаш! Hug

# 21
  • Мнения: 3 478
Аз няма да коментирам по темата, само искам да кажа, че втората бременност може да се усети доста по-рано понякога. При мен това беше в 13 седмица, така че ако е бременна, не и е никак рано ( ако предположенията и за 4м. са правилни). Наистина кръвен тест ще е най-добрата опция в случая.

# 22
  • Мнения: 7 723
Дори и да си бременна от юни месец,
то е още много рано да го усещаш да мърда.
Вероятно имаш колики.
Най- добре си пусни пълна кръвна картина.

# 23
  • Мнения: 7 723
Аз няма да коментирам по темата, само искам да кажа, че втората бременност може да се усети доста по-рано понякога. При мен това беше в 13 седмица, така че ако е бременна, не и е никак рано ( ако предположенията и за 4м. са правилни). Наистина кръвен тест ще е най-добрата опция в случая.
Да, втората бременност помръдването
на плода наистина се усеща доста по- рано,
но това се усеща като гъделичкане.
Едва ли може и друг човек да усети помръдванията на плода. Thinking

# 24
  • Мнения: 366
И аз сам в сьщото положение. Усещам нещо в корема си освен това страшно е пораснал. Изглеждам като в петия месец. Правих си няколко теста,които са отрицателни.Ходих на няколко доктори и те казаха че несам бременна. Незнам какво става с мен и  много съм притеснена.  

# 25
  • Мнения: 102
И аз сам в сьщото положение. Усещам нещо в корема си освен това страшно е пораснал. Изглеждам като в петия месец. Правих си няколко теста,които са отрицателни.Ходих на няколко доктори и те казаха че несам бременна. Незнам какво става с мен и  много съм притеснена.  
След няколко отрицателни теста и мнения на специалист,незнам защо още се съмняваш,че си бременна.А за подуването на корема-това е от хормоните преди менструация,поне при мен е така.

# 26
  • Мнения: 366
От около месец корема ми е постоянно подут и мисля че става все по голям . Дори сина ми, който е на 10 г. го забеляза. В понеделник ще си направя крьвен тест и се надявам всичко да се изясни. Ако не е бременност незнам какво ще излезе!

# 27
  • Мнения: 7 723
Не ми се иска да обидя някой, но за съжаление констатирам,
че в тая тема ми намирисва на параноя...

# 28
  • Мнения: 102
От около месец корема ми е постоянно подут и мисля че става все по голям . Дори сина ми, който е на 10 г. го забеляза. В понеделник ще си направя крьвен тест и се надявам всичко да се изясни. Ако не е бременност незнам какво ще излезе!
Ами остава ми само да ти пожелая,да е бременност.

# 29
  • Мнения: 7 723
От около месец корема ми е постоянно подут и мисля че става все по голям . Дори сина ми, който е на 10 г. го забеляза. В понеделник ще си направя крьвен тест и се надявам всичко да се изясни. Ако не е бременност незнам какво ще излезе!
Ами остава ми само да ти пожелая,да е бременност.
Която нито теста, нито апаратурата на докторите отчита.
Момичета, я вземете се стегнете малко!

Общи условия

Активация на акаунт