Какво предпочитат децата Ви - ДК или купешки пюрета?

  • 1 750
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
На детска кухня не съм го записвала. Пюрета не приготвям. Купешките си ги хапва с удоволствие.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 320
На ДК сме и съм доволна. Детенце си изяжда всичко. С пюретата съм имала повече проблеми с храненето, отколкото сега.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 891
Повече харесва домашно приготвените.

# 18
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Много добре си хапва пюретата от детската кухня,а в почивните дни няма проблем с купешките Peace

# 19
  • Мнения: 292
На ДК не ходим.
Аз и готвя а когато сме навън и купувам пюрета.
Моята беба също е всеядна. Simple Smile

# 20
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Хапва и ДК и пюрета на Гербер. И двете ги харесва еднакво. Peace

# 21
  • Мнения: 1 157
Ние пък предпочитаме само детска кухня

# 22
  • Мнения: 669
и ДК и пюретата си ги хапва с кеф

# 23
  • София
  • Мнения: 4 294
И двете ми щерки си хапваха от ДК, но честно казано моите пюрета с по-голяма наслада си хи ги хапваха Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 230
ДК. Вече е на година и пюретата не са й любимата храна

# 25
  • Мнения: 872
Сега прочетох ,че сте на 5 месеца. Какви пюрета ядеде-полодови и зеленчукови ли?Сега ли започвате захранването с тях или вече сте ги въвели в менюто?
Сега започвам захранването и първо въвеждам зеленчуковите пюрета.Вчера взех на Ам-Ам картоф и тиква и много й хареса.Преди няколко дни направих картоф  с кърма и не вярвах,че ще го яде и останах изненадана,че го изяде с такъв кеф  Party

# 26
  • Мнения: 3 500
Откакто започна детска кухня ненавижда пюрета.

# 27
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Откакто започна детска кухня ненавижда пюрета.


И с нас така беше. Отказа пюретата в момента в който прояде от кухнята, но лошото беше, че отказваше и сготвената от мен храна през събота и неделя, бях се видяла в чудо  #Crazy . Но с течение на времето свикна

# 28
  • София
  • Мнения: 6 011
Сина ми никога не е ял с охота купените пюрета.Направо си стоеше гладен когато му ги предлагах.Затова вземам отвреме на време от частна ДК,но по.често му готвя аз.

# 29
  • Мнения: 3 042
Злати си харесваше и детската кухня и купешките пюрета. Мой манджи специално приготвени за него прояде малко по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт