Проблеми с детето и баща му

  • 14 153
  • 205
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 176
Ех, тоя е за жена като мен. Каквато съм зла и непукист, щеше да си изяде топките. Щах да наслагам скрити камери в къщи и всичко щях да запиша. Уеб камера, като дойде в нас да КРАДЕ да прави снимки и да праща на мейл. Тоя щеше да съжалява, че ме познава.
После, щах да взема отпуск и с детето на почивка или при роднини. Сот щях да сложа. И хиляди подобни.

# 76
  • Мнения: 215
Ех, тоя е за жена като мен. Каквато съм зла и непукист, щеше да си изяде топките. Щах да наслагам скрити камери в къщи и всичко щях да запиша. Уеб камера, като дойде в нас да КРАДЕ да прави снимки и да праща на мейл. Тоя щеше да съжалява, че ме познава.
После, щах да взема отпуск и с детето на почивка или при роднини. Сот щях да сложа. И хиляди подобни.
[/quote

 Naughty Добра идея, сложи уебкамера и ни го пусни като се върне да го видим що за стока е, а така и свидетели ще имаш  hahaha Това беше в кръга на майтапа. Никак не ти е розово положението, лошото е, че нищо не можеш да направиш и с идиотската ни съдебна система, с мудността и безразличието на полиция и всякакви там служби уж в наша закрила, той може да си разиграва коня както си иска без да може някой да го спре. Кураж!

# 77
  • Мнения: 215
Ех, тоя е за жена като мен. Каквато съм зла и непукист, щеше да си изяде топките. Щах да наслагам скрити камери в къщи и всичко щях да запиша. Уеб камера, като дойде в нас да КРАДЕ да прави снимки и да праща на мейл. Тоя щеше да съжалява, че ме познава.
После, щах да взема отпуск и с детето на почивка или при роднини. Сот щях да сложа. И хиляди подобни.

Добра идея, сложи уебкамера и ни го пусни като се върне да го видим що за стока е, а така и свидетели ще имаш   Това беше в кръга на майтапа. Никак не ти е розово положението, лошото е, че нищо не можеш да направиш и с идиотската ни съдебна система, с мудността и безразличието на полиция и всякакви там служби уж в наша закрила, той може да си разиграва коня както си иска без да може някой да го спре. Кураж!
 Hug

# 78
  • Мнения: 4 176
Стига пък вие с тия! Как да не може? Може и още как! Ако реши, ще го побърка в пълния смисъл на думата. Накрая може и в затвор да го тикне.
Не забравяйте, че време оного си отива!
Само трябва да има самочувстие и хъс. Тя така и така губи. По-добре да стисне зъби и да напада както може. Виж, че се оказало, че може и да спечели. Действие трябва!
Миличка с теб съм и давай смело напред. И само да е посмял да те удари! Гад!

# 79
  • Мнения: 818
Опитай се да да имаш свидетел пред който той да откаже да ти даде
детето,спомени ,че то трябва да се ваксинира и да иде на ще.
И друго нещо ми идва на ум,след като смениш бравата не можеш ли,
да сложите СОТ,те поне да го сплашат.Няма ли някой,мъж(роднина,познат),
който да му се изрепчи на това ......подобие на мъж?
Мисли,трябва да има нещо от което го е страх или слабо място.Настъпвай смело,
не се оставяй.Говори с големия си син,като с голям човек.Покажи му,че го обичаш..
както една майка обича.Не искай от него да си дойде,кажи му,че ти липсва и искаш
да си останете приятели,накарай го да се замисли.
Знам,че е лесно отстрани,но ...опитай
Кураж и сили,дано любовта ти към децата те прави силна.

# 80
  • Мнения: 393
  Когато преди време бившия и майка му настройваха моя син( а то беше голямо будалче на 3-4годинки..)аз го изиграх пред него като в Соломоновата приказка-много те обичам,ти си най-важното в живота ми и искам да си щастлив.Щом там ще ти е по-добре и аз ще се радвам за теб.Не спирах да говоря колко е важен за мен и за чувства,като изтъквах и м/у другото някои от тъмните страни на другата рода.Така му показах подрепа и разбиране,които там липсваха,,а също и никога не виках пред него-момента беше и без друго деликатен,за да крещя-усмихната,леко замислена,плачеща(момченцата не обичат мама да плаче и тогава то се чувства по-голямо,когато те успокоява)
  Ти си познаваш детето най-добре,но не се отказвай-майната му на вещи и предмети- и да ти ги върне,само като ги видиш -ще ти се сгажда...Голям идиот,голямо чудо,бре!!!!!!!Защо от 2002 до сега го търпя?Имаше любов или нужда?И като гледам какви хубави неща можеш да правиш-тц-тц-тц-дивя се какво  му е на говедото и как си позволява!Кога ви е делото?
  Иначе работат с малкия град и полицията-позната история,ама мен само ме заплашваше и ругаеше по телефона.После и за неплащането на издръжката беше същата пародия.Лошото е ,че патката от АЗД е негов човек и не иска да ми съдейства(дори и като колежка).Дано поне от там да не ти пречат!!!
   Ако детето е при теб,покани някое приятелче ,братовчед на гости:заведете се на разходка ,състезание,игра някъде-с повечко деца,а може и други майки-не го оставяй да мисли за него-направи му го по-интересно с теб-дори и с колата да отпрашите някъде(ако имаш)пак става...Това се сетих сега-лек  ден и много прегръдки!!!!С теб съм!!!!!

# 81
  • София
  • Мнения: 1 951
Имаш ли микрофон или добра звукова карта.Sega излизам,ще се прибера скоро и тогава ще пишем!Имам нещо впредвид.Чао и успех!

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 10:08 от marianasot

# 82
  • Мнения: 451
Джемма,прегледах съветите,които са ти дали и съм твърдо ЗА !!!
Изхождайки от позицията ,че "всичко си загубила" (аз лично не мисля така),значи няма какво повече да губиш.Тогава ти остава единствения вариант да нападнеш,да се защитиш с всички позволени и непозволени средства ! Щом насреща си имаш такова чудо #2gunfire,тогава и ти така,ааааааааааа #Cussing out #Cussing out
С каквото можем ще помагаме Hug
Кураж и не се предавай Peace Peace
Това с камерите в къщи е добра идея,да се види в съда детето на какъв псих.тормоз е подложено и как е емоционално объркано,питай адвоката дали ще издържи в съда ,тя ще каже какво може да се направи и в тази насока.

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 10:31 от patricia_p

# 83
  • Мнения: 4 176
Имам едно предложение.
Ако на Джема и трябва една финансова инжекция да и помогнем. Знам, че има много по-нуждаещи се, но пък и това не е малък проблем. Все пак в такива ситуации нещата стават с пари.
Вие какво, ще кажете?

# 84
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Благодаря за съветите. Уеб камера няма как да сложа, той взе компютъра, аз пиша от майкини, те са на първия етж, а ние на втория.
СОТ- някой зане ли  да ме ориентира с цени ? Направо едва ли ще мога да ис го позволя сега. Имам 2 дела, 2 заема, предстои сплидна сума при психолога да платя. 
Но да викажа- снощи остави детето в 20 часа и замина. Десега нес е е прибрал. Подозирам къде е прекарал нощта и това не е при майка му. Изнесъл си е дрегите, останали са само зимните. Мйисля, че имам всички основания да сменя патрона. Искам днес да го сменя. Той довечера ще дойде пак да спи тук. Баща ми обаче не иска да го сменяме- не иска повече раправии и простотии. Той е кротък човек и изживява всички панаири като голяма трагедия. Как да го убеда, че днес е момента, след като не е спал у дома и е изнесъл доста неща -да не го пусна в къщи. И тъй като той ще се прибере към 22часа. Тъкмо като разбива ще е късен час, полицията няма как да не се отзове на сигнала.

# 85
  • Мнения: 2 274
Помоли съсед или приятел да смени патрона.

# 86
  • Мнения: 4 176
Абе незнам.
Това да не е някой хитър ход от негова страна сега, след като предстоят дела, за да каже, че си го изгонила. Трябва да се докаже, че той си е изнесъл багажа. Следователно се преоблича, къпе и спи другаде. В съд важи всичко написано на хартия.
Внимавай.
Защото вече веднъж си сменяла ключалка, но на своя глава.
Той все още се води твой съпру, живее на този адрес и ти нищо не си направила, за да го документираш по съответен начин, за да имаш доказателство, че се е изнесъл.
Сега това може да е ход! Човека си идва в къщата, бута ключа и не може да влезе. Нормално е да помисли, че ключалката е развалена и да тегли едно рамо и да влезе.
Утре, ще каже " ми тя смени веднъж ключалката. Сега пак. Ми на мен какво ми остава освен да се изнеса. тя ме изгони"
Тук в София ние когато слагахме СОТ ни го монтираха безплатно с/у договор от 2 години. Нещо подобно беше.

Пак дописвам
И ще каже " ми аз си взех дрехите, за да има какво да обличам. Аз никога не знам кога, ще имам достъп до тази къща. Поне дрехите си взех и ги занесох у майка ми, че да има с какво да се обличам"

Започни с обвинение към полицията, че благодарение на тях той е взел и твои вещи и се чувства силен и прави каквото иска. Напиши, че си е взел дрехите, без да те уведоми в твое отсъствие. Заплашил те, че ще те унищожи и ти планираш да смениш ключалката. Напиши, че снощи не е спал в къщи и се тревожиш за него. Живееш в постоянно очакване и стрес.
Бъди 1 ход напред.

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 11:39 от Mamica

# 87
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Джема, снимките и записите в българският съд намат никаква сила,важни са само свидетелите.Винаги ,когато предполагаш ,че той ще изнася,обижда и т.н. имай свидетел с теб.........В нашият съд- само така може да го обориш с факти и свидетели,който да ги потвърдят.

# 88
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Имам свидетели, няма да пиша конкретно какво и що, не искам да се добере до тях предварително. Особено единият човек . Адвокатът ми каза също- сменяй патрона. Той се е изнесъл сам, взел е не само дрехи, а и покъщнина. Това си е изнасяне + неприбиране у дома.

Mamica, тъкмо ми вдъхна кураж и баща ми отиде да сменя патрона и сега така се отмяташ. Laughing Не ме тревожи, моля те. Абе смянам и да става каквото ще. Не може в къщата ми да се прибира когато си иска, да изнася каквото си иска, да ме бие и аз да търпя, не може!

# 89
  • Мнения: 6 315
Спокойно Джемма, моят във възражението си писа, че е бил брутално изгонен. Много интересно как сама жена може да изгони брутално мъж с черен колан по карате  Laughing. Няма страшно - смело сменяйте и това е!

Това че имаш свидетели е голям плюс, защото на нашите скандали бяхме или сами или с родителите му, които (преди бяха на моя страна) след като му казах да си излиза от нас застанаха срещу мен, разбира се.

Стискам ти палци най-вече за децата. Моето го настройваха срещу мен в началото и сега самото то се обърна и започна да плаче, когато го взимат. А аз не искам да е така - в крайна сметка баща му е, въпреки че ако не започне да се държи по-добре... Ние също ще ходим на психолог заедно - за мен и малчо.

Общи условия

Активация на акаунт