Храна за вкъщи?

  • 8 710
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Благодаря ти, Chanel Simple Smile
Обичам да го гледам това море с вълните, облаците и корабите.
Обичам крайморските гори с кривите дъбове.

Ако дойдеш в София ще те черпя една пица от Торонто да се убедиш, че сравнение не може да се прави:)

Съвсем оклепахме темата  Embarassed

# 16
  • Мнения: 2 229
Брей не знаех за този сайт на ам ам, супер е. Даже май ще си поръчам нещо довечера, че ще съм сама. Tired

Между другото до колко часа могат да се правят поръчки принципно?
(никога не съм си поръчвала храна за вкъщи Blush)

# 17
  • Мнения: 2 161
Благодаря ти, Chanel Simple Smile
Обичам да го гледам това море с вълните, облаците и корабите.
Обичам крайморските гори с кривите дъбове.

Ако дойдеш в София ще те черпя една пица от Торонто да се убедиш, че сравнение не може да се прави:)

Съвсем оклепахме темата  Embarassed
Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 161
Брей не знаех за този сайт на ам ам, супер е. Даже май ще си поръчам нещо довечера, че ще съм сама. Tired

Между другото до колко часа могат да се правят поръчки принципно?
(никога не съм си поръчвала храна за вкъщи Blush)
То си пише под всяко заведение дали приема поръчки в момента.Мисля,че до 04 часа се приемат поръчки,но не съм сигурна.Имат телефони,на които можеш да попиташ.Хубаво е,че от сега можеш да си поръчаш за довечера.

# 19
  • Мнения: 6 909
От сайта на ам ам поръчвам редовно всичко.
И аз Mr. Green Но в общи линии май най-много пици и салати поръчваме. Китайските не ми харесват особено. Не че не ги ядем и ние от време на време, но е доста рядко.

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
От сайта на ам ам поръчвам редовно всичко.

 И аз.

# 21
  • Мнения: 2 161
От сайта на ам ам поръчвам редовно всичко.
И аз Mr. Green Но в общи линии май най-много пици и салати поръчваме. Китайските не ми харесват особено. Не че не ги ядем и ние от време на време, но е доста рядко.
Аз умирам за салата от водорасли.

# 22
  • Мнения: 6 909
Аз умирам за салата от водорасли.
Леле, как го ядеш това Shocked Последното нещо с водорасли, което опитах беше бонбон и беше направо отвратителен. Кучето го изяде все пак.

# 23
  • Мнения: 2 161
Ами явно кучето и аз сме с еднакви хранителни вкусове Grinning

# 24
  • Мнения: 599
АМ АМ - пици и китайска

# 25
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Пицарии Виктория, Трол, Втрило и Туканъ. KFC
Китайско поръчвам по телеона, но ходя да си го взимам сама. Ще съм благодарна, ако някой даде координати на китайска кухня, която доставя храна  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 161
Аз обожавам Дънкан Донътс.Преди няколко години,когато ги нямаше във Варна,мъжът ми ги носеше от София.По няколко големи кутии.И изведнъж отивам да зареждам на ОМВ в Чайка и бам! дънкан донътс.Е,малко сухички и един-два вида,ама...Жалко,че ги няма като поръчка за в къщи.

# 27
  • Мнения: 803
От КФС си поръчвам доста често, както и от амам.бг

# 28
  • Мнения: 25 623
Мдааа... Тъй като гледам, само мен не ме мързи да готвя.  Mr. Green

Никога досега не сме поръчвали храна за вкъщи.  newsm78

# 29
  • Мнения: 803
Аз обожавам Дънкан Донътс.Преди няколко години,когато ги нямаше във Варна,мъжът ми ги носеше от София.По няколко големи кутии.И изведнъж отивам да зареждам на ОМВ в Чайка и бам! дънкан донътс.Е,малко сухички и един-два вида,ама...Жалко,че ги няма като поръчка за в къщи.

Шанел, в КФС май ги предлагат като доставка за вкъщи. Предполагам имате във Варна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт