Вярвате ли, че часовникът носи нещастие?

  • 16 465
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Часовниците отброяват времето.
Обикновено то е "оставащото време" и да, животът на всеки и всичко все някога свършва.
По тази логика, може да кажем, че твърдението е абсолютно вярно.

Едиствено ти можеш да решиш дали да се плашиш от това или да си носиш часовника.
Времето така или иначе си тече и живота си свършва.

Дори хората, китоне носят часовници умират, в крайна сметка.

 Така е, ама друго си е като часовникът ти " напомня". Confused

# 16
  • Мнения: 1 975
Твърдо вярвам, че суеверието носи нещастие  Joy

Много си права, а това за часовника за първи път го чувам  newsm78

# 17
  • Мнения: 4 916
Повтарям съвета си - щом толкова лесно си внушаваш, по-добре е да не носиш часовник. За твое добро е - първите две седмици ще му се радваш, а на третата пак ще си втълпиш, че носи нещастие на мъжа ти и ще се разплачеш. Не виждам смисъл да си причиняваш това.

# 18
  • Мнения: X
Повтарям съвета си - щом толкова лесно си внушаваш, по-добре е да не носиш часовник. За твое добро е - първите две седмици ще му се радваш, а на третата пак ще си втълпиш, че носи нещастие на мъжа ти и ще се разплачеш. Не виждам смисъл да си причиняваш това.

 Права си. Знам го това.

# 19
Това са пълни глупости.Носи си часовника и не се връзвай на суеверия

# 20
  • Мнения: 3 146
Глупости са! Откакто познавам цифрите, нося часовник. Още съм жива Laughing

# 21
  • Мнения: 677
Vulnerant Omnes Ultima Necat!
Швейцарците им слагат кукувички. Изкукал народ, ей...

# 22
  • Мнения: 3 521
А малки шахти прескачаш ли? А като видиш бяла Волга заключваш ли се? А при умряло животно броиш ли отворени прозорци?

Глупости пълни.

# 23
  • Мнения: 1 092
А малки шахти прескачаш ли? А като видиш бяла Волга заключваш ли се? А при умряло животно броиш ли отворени прозорци?

Глупости пълни.
страшно ме изкефи отговора ти smile3501 smile3501 smile3501

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ако не нося часовник, защото отброява минутите до края, дали всички часовници, тиктакащи някъде по света също отброяват моя край?

Ако мистериозен шап по часовниците ги унищожи до крак (гадините!), значи ли това, че всички ще станем безсмъртни?

# 25
  • Мнения: 326
Да! За такива като мен, които винаги закъсняват за работа. И защо по дяволите на шефката часовника винаги е точен, а моя изостава. Гадост....

# 26
  • Мнения: 2 229
Стига с глупостите, а сега си покажете часовниците! Mr. Green

# 27
Такива съм познавал много, но като купя картието нещо отпадат суеверийцата ми се струва или или или

# 28
  • Мнения: X
А малки шахти прескачаш ли?- ДА
А като видиш бяла Волга заключваш ли се? - преди ДА, бях го забравила, но ми напомни ( сериозно).
А при умряло животно броиш ли отворени прозорци? Това не го знаех...

# 29
  • Мнения: 4 392

Не, разбира се.


Не, но знам, че "Щастливите хора не носят часовници".....
Тук смисълът е съвсем друг, според мен.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт