Кои кухни разнасят по домовете?

  • 4 249
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 575
Ню - сори ама не ми се цъка Кредора - Частните кухни не са по 13лв. - Хер Бебе -пон-петък е 33лв , а 20 лв е услугата допълнително доставката вкъщи. Аз зимата така свикнах да си получавам храната в 9:00 , че май и лятото няма да се откажа #Milti
а иначе ако има и други кухни както виждам по домовете - може да се пробвам с тях, че Хер Бебе не е най-доброто за съжаление Imp

# 16
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Mamica
Цитат на: new*
Абе, какви са тези кухни, дето ги пишете? Аз тръгвам след 2 дена на кухня и ми искат 13 лв. Къде 40 казвате, къде 80 Shocked, че аз ли съм ударила най-голямото намаление?
А какво значи, да чака Мамица зимата чак? Какво им е на пролетта и на лятото? Когато записват, нали казват, къде са им пунктовете за раздаване на храната и посочваш най-близкия до вас. Чак пък толкова да е трудно взимането - цък...не ми се вярва. Само улеснение е кухнята и точка Flutter

Абсурд! Не искам да ходя. Аз пешя няма да отида лятото в 12 в тоя пек и то с бебето. АБСУРД!
Ще ми я носят в къщи. Цената е по-висока, но няма да се пържа като рак. По-мързелив човек от мен няма.

Мен пък хич не ме мързи. Кухнята е под блока ми Stuck Out Tongue Ако пък и до там ме домързи да сляза, ще пусна въженце с торба и ще го издърпам после.

# 17
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Asinka
Ню - сори ама не ми се цъка Кредора - Частните кухни не са по 13лв. - Хер Бебе -пон-петък е 33лв , а 20 лв е услугата допълнително доставката вкъщи. Аз зимата така свикнах да си получавам храната в 9:00 , че май и лятото няма да се откажа #Milti

Който може да си позволи такива услуги - молим, ама аз не мога и за това си мислих, че става въпрос за държавни кухни. Не ми беше минало през ума, че имало и частни:). Грешката е моя.

# 18
  • Мнения: 2 232
Цитат на: Asinka
Ню - сори ама не ми се цъка Кредора - Частните кухни не са по 13лв. - Хер Бебе -пон-петък е 33лв , а 20 лв е услугата допълнително доставката вкъщи. Аз зимата така свикнах да си получавам храната в 9:00 , че май и лятото няма да се откажа #Milti
а иначе ако има и други кухни както виждам по домовете - може да се пробвам с тях, че Хер Бебе не е най-доброто за съжаление Imp


Това значи 50 лв. с доставката-нали правилно съм разбрала?А дали носят в по далечни раиони като Драгалевци?И някакъв телефон ако можеш да ми дадеш, най-добре.

# 19
  • Мнения: 4 176
Такааааааааа
Ето това е телефона на фирмата която разнася детска храна по домовете 974 0884 - Албена.
Говорих с шефката на фирмата посредник ( тези който разнасят) и тя ми каза че дневния купон е 85 ст. и те взимат 1 лв. на носене. Мен лично това супер ме устройва. Кухнята с която работят е една от най-добрите в Ст. Град.
Всеки петък носят разпечатка на менюто, което ще бъде следващата седмица. Тогава се и плащат 9.90 за следващата седмица. Ако ще отсъствате или сте решили да сготвите за детето си нещо следващата седмица, може да платите само за дните които искате кухня. На мен ми се вижда страшно удобно.
Другото което е че те разнасят АБСОЛЮТНО БЕЗПЛАТНО за покупка над 14 лв. на маназински цени - памперси, дески пюрета и куп други неща. Това е нещото, което търся от 100 години.

Абе да е живее конкуренцията!
Дано съм била изчерпателна.

# 20
  • Мнения: 4 176
Офф темата какви са тия коне дето тичат над аваторите ни бе? защо някой имат корони ,а други тъпи усмивки? Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 15 224
Честит първи април, Мамице-това са конете Grinning Виж на Лиорена един кълвач как иска да й пийне мозъка. А пък аз и Пандора ще пометем всяка плява, дето вирее във форума. Grinning

Искам да те питам дали знаеш тази фирма, която разнася храна по домовете, кои квартали обслужва. Също и дали ще работят през лятото.

# 22
  • Мнения: 2 575
Цитат на: dejo
Цитат на: Asinka
Ню - сори ама не ми се цъка Кредора - Частните кухни не са по 13лв. - Хер Бебе -пон-петък е 33лв , а 20 лв е услугата допълнително доставката вкъщи. Аз зимата така свикнах да си получавам храната в 9:00 , че май и лятото няма да се откажа #Milti
а иначе ако има и други кухни както виждам по домовете - може да се пробвам с тях, че Хер Бебе не е най-доброто за съжаление Imp


Това значи 50 лв. с доставката-нали правилно съм разбрала?А дали носят в по далечни раиони като Драгалевци?И някакъв телефон ако можеш да ми дадеш, най-добре.


правилно си разбрала - 53лв. на месец , като предлагат и събота, но не знам каква е цената тогава. а дали в Драгалевци ?? - говори с тях на тел: 845 77 93 - Теменужка - след 18:00.

# 23
  • Мнения: 2 575
Цитат на: Mamica
Такааааааааа
Ето това е телефона на фирмата която разнася детска храна по домовете 974 0884 - Албена.
Говорих с шефката на фирмата посредник ( тези който разнасят) и тя ми каза че дневния купон е 85 ст. и те взимат 1 лв. на носене. Мен лично това супер ме устройва. Кухнята с която работят е една от най-добрите в Ст. Град.
Всеки петък носят разпечатка на менюто, което ще бъде следващата седмица. Тогава се и плащат 9.90 за следващата седмица. Ако ще отсъствате или сте решили да сготвите за детето си нещо следващата седмица, може да платите само за дните които искате кухня. На мен ми се вижда страшно удобно.
Другото което е че те разнасят АБСОЛЮТНО БЕЗПЛАТНО за покупка над 14 лв. на маназински цени - памперси, дески пюрета и куп други неща. Това е нещото, което търся от 100 години.

Абе да е живее конкуренцията!
Дано съм била изчерпателна.


звучи много добре - ще пробвам и аз тази кухня, щом казваш че е добра Confused:  Thinking

# 24
  • Мнения: 4 176
Цитат на: Asinka
Цитат на: Mamica
.


звучи много добре - ще пробвам и аз тази кухня, щом казваш че е добра Confused:  Thinking

АААААА така казват. Не съм я пробвала. Ще докладвам от понеделник.
От понеделник до петък са тия.

# 25
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
сори, за оффа - ама къде са тия коне #Shocked аз нищо не виждам... #Shocked

# 26
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
а кълвача видя ли? Е там са и конете:)

# 27
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: yosarian
а кълвача видя ли? Е там са и конете:)


ееех, това е първоаприлска, нали?
 Mr. Green

# 28
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Цитат на: Liorena
Цитат на: yosarian
а кълвача видя ли? Е там са и конете:)


ееех, това е първоаприлска, нали?
 Mr. Green


НЕ! това е лично отношение хиха хихо Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue

# 29
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: yosarian
Цитат на: Liorena
Цитат на: yosarian
а кълвача видя ли? Е там са и конете:)


ееех, това е първоаприлска, нали?
 Mr. Green


НЕ! това е лично отношение хиха хихо Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue


чак сега се появи тази птица и я видях, много умело ме чука по главата, ама то няма никой вътре, така, че.... Mr. Green само се пОти Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт