Потреперване???

  • 1 481
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Забелязвала съм и си е нормално когато човек се отпуска а и мускулите и цялото тяло  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 844
Когато Сани беше бебе по същия начин й потреперваха ръчичките. Лекарката ни предписа калций, не сме правили изследвания. Скоро след това треперенето престана.
По-добре се консултирай с лекар.

# 17
  • Мнения: 179
нормално е всеки потреперва или се мърда като спи

# 18
  • Мнения: 953
При условие, че съм на кърма и тя е хранителна със сигурност, защото малката наддава много бързо...възможно ли е да има недостиг на калций?

Не! Wink


Напротив напълно е възможно да има недостиг на Са, моето бебе също е кърмено но имаше такъв проблем и не е толкова страшно.
Предписаха ни да пие Калции за 10 дена и потреперването намаля значително , а след това изчезна напълно.
Ходихме и на невролог, защото малката се роди с хематом на главата и педиатъра искаше да е сигурен че това треперене не е следствие на  заболяване.
Най доброто за твое успокоение е да я заведеш пак да я погледне лекар.
.

Последна редакция: пт, 07 сеп 2007, 07:41 от IraSof

# 19
  • Мнения: 3 500
Разбира се. Нормално е.

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Аз мисля,че е нормално.Все пак обърни специално внимание на това като отидеш следващия път на консултация.

# 21
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Вики потреперва като се изпишка в памперса - не бях забелязала, но свеки ми обърна внимание, че и мъжо така е правил като бебе  Peace

Общи условия

Активация на акаунт