Колко са зъбите в детската уста?

  • 1 567
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 228
ние сме с 8 зъбки и не сме спали вече повече от два месеца,ако знаете начин да ни помогнете с някоя идея,че вече не се търпи.

# 16
  • Мнения: 4 358
Цитат на: Roshalche
И ние сме с 16, но няма никакъв сигнал, че ще излизат последните кътници  Confused: Вече мина почти година, а нови зъби няма newsm78
И Оги беше много дълго време с 16 зъбчета. После за няма две седмици му избиха два кътника и сега чакаме 19-ти и 20-ти зъб.

# 17
  • Мнения: 2 332
Хихи, бием ви всички - по принцип са 20 млечните, но Йоана има 22 - има си по два втори горе Simple Smile).

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: Роси74
Хихи, бием ви всички - )).


ами има логика, хи хи, като Йоана  е на 3г и половина и отгоре да има всички зъби, нали?
всички включили се майки по тази тема са с деца доста по малки от Йоана.
и това не е някакво състезание, че да ни "биете" или се бъркам.

# 19
  • Мнения: 2 332
Да, права си, че има логика, но Йоана бие всички и на нейната възраст - аз съм го написала - по принцип са 20 бр. млечните зъби, а тя има 22 - т.е. 2 екстра. Simple Smile)) И, естествено, не е състезание - това го написах на майтап; както не е и съзтезание прохождането, проговарянето, и т.н.

# 20
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: Роси74
Да, права си, че има логика, но Йоана бие всички и на нейната възраст - аз съм го написала - по принцип са 20 бр. млечните зъби, а тя има 22 - т.е. 2 екстра. Simple Smile)) И, естествено, не е състезание - това го написах на майтап; както не е и съзтезание прохождането, проговарянето, и т.н.


сега е по-ясно вече.  friendship

# 21
  • Мнения: 2 332
Радвам се, че се разбрахме  newsm08

Общи условия

Активация на акаунт