разширени пори

  • 10 822
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 410
Ако правилно съм разбрала, въпроса на ralivd е към мен така че ще се опитам да отговоря.
Форевър е американска компания която е най-големия производител на продукти с алое вера в света - всички продукти притежават одобрителен печат на IASC - международен научен съвет по алое, който гарантира чистота и качество на продукта. И въпреки това продуктите имат 30-дневна безусловна гаранция . В това няма нищо лошо.
Наистина се разпространяват с дистрибутори, но и в това няма лошо, защото те са хората които имат интерес да помогнат на клиентие си в избора и да ги консултират максимално добре.Нещо за което фармацевтите все нямат време.
А относно типа кожа - продуктите на Форевър не са за конкретен тип кожа, защото в тях гела от алое е основна съставка, а алоето като билка стимулира кожата сама да си произвежда собствен колаген и еластин в необходимите според възрастта количества.
Надявам се съм отговорила на въпросите ви изчерпателно  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 211
Ама този избелващ продукт Епибланк не вреди ли на толкова деликатната кожа под очите? Чувала съм, че на това място избелващ крем не се слага. Ти сигурна ли си, че е подходящ за тази зона?

# 17
  • Мнения: 3 410
Ама този избелващ продукт Епибланк не вреди ли на толкова деликатната кожа под очите? Чувала съм, че на това място избелващ крем не се слага. Ти сигурна ли си, че е подходящ за тази зона?
Аз лично не съм го ползвала , въпрос на избор, не вярвам да навреди. Моя приятелка го ползва с много добър резултат и просто споделих нейния опит. Ако имах подобен проблем сигурно бих пробвала, защото вярвам на алоето като билка полезна за кожата .

# 18
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
много полезна беше информацията  bouquet, mama Tin ти дистрибутор ли си на тази компания,защото като си реша да взема да е от форумска мама Peace

# 19
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
CLINIQUE имат специална серия за свиване на порите! Моя приятелка ги ползва и е ужасно доволна  Peace

# 20
  • Мнения: 3 410
много полезна беше информацията  bouquet, mama Tin ти дистрибутор ли си на тази компания,защото като си реша да взема да е от форумска мама Peace
Да, с удоволствие ще ти помогна ! Hug

# 21
  • Мнения: 1 352
Момичета, мислите ли, че разширените пори се оправят при козметик с някакъв апарат? Имам приятелка, която имаше разширени кръвоносни съдове на едната скула и ги свиха с някакъв специален апарат с ток май. Та има ли подобна процедура за порите? И ако има колко ефикасна е?

# 22
  • Мнения: 630
Мама тин, и тази тема обърна на рекламна кампания. Моето предложение е да си направиш отделна темичка за марката  Peace

# 23
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 Пък аз мисля ,че темата е от миналото лято и не знам ,кому е нужно да се ,,коментират,, мненията на мама Тин или само се трупат точки...ми се струва.. Wink

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 10:53 от k.a.l.i.

# 24
  • Мнения: 1 352
Пък аз мисля ,че темата е от миналата есен и не знам какво коментирате или само си трупате точки...ми се струва... Wink

Да, темата е стара. Поднових я за да не правя нова същата тема. Зададох конкретен въпрос, който ме интересува, а не за да трупам точки. Баси тъпото изказване направи ooooh!.

# 25
  • Мнения: 630
Пък аз мисля ,че темата е от миналото лято и не знам ,кому е нужно да се ,,коментират,, мненията на мама Тин или само се трупат точки...ми се струва.. Wink
Кали, дори не съм обърнала внимание на датите. Просто ми направи впечатление поредната тема, в която се рекламират тези продукти. Пък това за точките е много смешно. За какво и пред кого?!?
Мама Тин да ме извинява, не съм искала да обидя никого. Предложих дори да се направи отделна тема за тези продукти Peace

# 26
  • Мнения: 280
CLINIQUE имат специална серия за свиване на порите! Моя приятелка ги ползва и е ужасно доволна  Peace
За този продукт ли говориш?
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=42512&goChar=C
или за този
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=40837&goChar=C

# 27
# 28
  • Мнения: 1 196
Въпреки че темата е стара,и аз ще я побутна,защото и мен ме интересува как да се отърва от тези разширени пори,които са се настанили по цялото ми лице!?
Мили мами,дайте съвети!? При козметик с ток,както казаха ли,с кремове ли,с какво... newsm78

# 29
  • Мнения: 916
SunshineMery , аз си правя следната маска, която видях от маслата на Икаров:
Лицето се намазва обилно с някои от маслата ( аз използвам от гроздови семена), после се слага марля и върху нея топло картофено пюре . След като изстине,марлята се сваля и лицето се чисти със суха кърпа. После се почистват комедоните. Правя я два пъти седмично и съм доволна! Дано и на теб помогне! Peace

Общи условия

Активация на акаунт