AVON само за представители - 16

  • 10 399
  • 316
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 639
Момичета, здравейте  Hug
искам ако може да ми кажете дали вече се предлага един Рол-он "Малка черна рокля" май се казваше , ама несъм мног сигурна  newsm78 интересува ме колко струва вече и дали мога да си го поръчам на някоя от вас.
мерси предварително   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 971
Момичета, здравейте  Hug
искам ако може да ми кажете дали вече се предлага един Рол-он "Малка черна рокля" май се казваше , ама несъм мног сигурна  newsm78 интересува ме колко струва вече и дали мога да си го поръчам на някоя от вас.
мерси предварително   bouquet

Да, на цена 3.50 е само в следващата кампания. Мога да ти го поръчам. Разгледай каталога, за цялата серия Малка черна рокля също има много добра оферта.

# 17
  • Мнения: 990
Честита да ни е!  Mr. Green Благодарим Кате, ама къде ни е анкетката??? Crazy

# 18
# 19
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Честита да ни е!  Mr. Green Благодарим Кате, ама къде ни е анкетката??? Crazy

Ами къде.... Mr. Green Mr. Green EmbarassedЕто я вече!! Mr. Green

# 20
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Този път гласувах "Да", защото успях да достигна ниво "Кандидат" и сега ще възползвам от "превилегиите" в него.

# 21
  • Мнения: 8 462
Гласувах с НЕ,защото поръчах неща за подарък,тоест  поръчката изцяло плащам аз.

# 22
  • Мнения: 1 028
Пудрата се води цвят"полупрозрачен",и на мен ми седи много добре,от нея съм доволна,обаче спиралата не струва-ефект на никъде-ни на обем,ни дължина,ни цвят наситен...абе хич,само дет й е много красива опаковката.Веси на мен ми останаха само 100лв. до ниво Сребърна звезда,ама не съм се напъвала,защото гледам,че разликата в привилегиите между двете нива е 5 процента за продуктите за следваща кампания и още един комплект от 10 брошури на половин цена,а на мен той не ми трябва,с тез 5 % напред-назад не ме бърка,затова  реших,че няма сми.Гледам,че сега за новите Топклубове за ниво Сребърна звезда дават на всяка кампания по един продукт подарък Gift

# 23
  • Мнения: 102
Здравейте, Искам да се похваля, че вече имам поръчка за 2 от новите парфюма ROUGE!!! Laughing

Изобщо не съм се и надявала!!! Ама съм много щастлива  Laughing

# 24
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Този път гласувах "Да", защото успях да достигна ниво "Кандидат" и сега ще възползвам от "превилегиите" в него.

Съмнява ме да можеш да се възползваш!!! Топството свърши и започва новото летоброене!
Аз минах сребърната звезда и за първи и последен път ще се възползвам от 35%! Party Mr. Green

# 25
  • Мнения: 990
Аз имам един за сега, дано поне още два ми поръча някой,а четвъртия направо си го вземам за мен!  Mr. Green

# 26
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Този път гласувах "Да", защото успях да достигна ниво "Кандидат" и сега ще възползвам от "превилегиите" в него.

Съмнява ме да можеш да се възползваш!!! Топството свърши и започва новото летоброене!
Аз минах сребърната звезда и за първи и последен път ще се възползвам от 35%! Party Mr. Green


 newsm78 - Кате, не важи ли до края на кампания 2007?

Имам въпросче - каква козметика продавате повече - декоративна или от типа на почистващата/поддържаща - лосиони, кремове, шампоани и т.н. и как сте с поръчките на бижута и аксесоари. При мен определено водещ е втория тип - имам доста лосиони, кремове и парфюми. От декоративната ми поръчват предимно спирали и понякога червила.
Гарджето - браво за поръчката на парфюма. Дали си заслужава да вземеш 4 направо /така ще платиш само два, защото ще ти излезнат с 50% отстъпка, но пък няма да имаш процент за теб. Пожелавам ти поне още трима човека да ги се обадят!
За парфюма Тру глоу, който ми беше върнат - най-вероятно ще го откупя аз. Не ми се занимава да правя рекламации, да чакам две поръчки да ми го заменят ... Все пак съм платила 18 лв. за него и сигурно ще направя подарък на някоя близка /като се сетя тя кумата ми има РД скоро, а и ще става кръстница на Наско, та имам резервно решение/. Е, ако излезе възможност да го продам, ще се възползвам разбира се.

# 27
  • Мнения: 102
vesi_vas, права си ама паричките ме блазнят мноооого  Sunglasses

# 28
  • Мнения: 336
Имам въпросче - каква козметика продавате повече - декоративна или от типа на почистващата/поддържаща - лосиони, кремове, шампоани и т.н. и как сте с поръчките на бижута и аксесоари. При мен определено водещ е втория тип - имам доста лосиони, кремове и парфюми. От декоративната ми поръчват предимно спирали и понякога червила.
[/quote]

И при мен вървят основно лосиони, кремове, душ-гелове, шампоани и парфюми. Рядко декоративна, а аксесоари и бижута още по-рядко.

Относно анкетата гласувах с 'да', защото успях да направя 2 поръчки, което при настоящите кампанийни условия го отчитам за много добро постижение.

Видях, че пак има мотивационна програма за представители за следващите 3 кампании, но се чудя защо са плеснали като подарък парфюм, който от години не е в каталога. Имам предвид Rare Pearls. Аз дори нямам представа какъв аромат има...Толкова ли не можаха да изберат друг, Rouge или Аura например?

# 29
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Този път гласувах "Да", защото успях да достигна ниво "Кандидат" и сега ще възползвам от "превилегиите" в него.

Съмнява ме да можеш да се възползваш!!! Топството свърши и започва новото летоброене!
Аз минах сребърната звезда и за първи и последен път ще се възползвам от 35%! Party Mr. Green

newsm78 - Кате, не важи ли до края на кампания 2007?
Не единствено сега с първа поръчка на 12 компания може да се ползват последните привелегии... за съжаление Sad

Общи условия

Активация на акаунт