Как преценявате някого като женомразец/мъжемразка?

  • 3 858
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 559
Съгласна съм с  "това не може да се прецени от виртуала". Не е удачно да лепнем етикет на някого само защото писал нещо си.


Гласувах: "Не, не си", понеже имам някаква представа за теб не само от нета. Но може би беше уместно да гласувам с "не съм чела твои постинги"  Laughing (напоследък нямам време да надничам в клюто, знам ли какви ги твориш и какви впечатления създаваш).


Смятам, че някой, за да е "женомразец/мъжемразка", трябва да е психопат ... или поне да е сериозно травмиран от другия пол и това да го е увредило психически.

Малко офф: Интересна склонност към дискусии относно собствената ти персона имаш. Laughing

# 16
  • Мнения: 9 050

Смятам, че някой, за да е "женомразец/мъжемразка", трябва да е психопат ...
Малко офф: Интересна склонност към дискусии относно собствената ти персона имаш. Laughing

То така се започва. Първо ставаш важен. После другите стават маловажни...... Joy

# 17
  • Мнения: 2 563
Не знам точно с теб какво е станало, но на мен ми стига да чуя някой мъж да обяснява поведението на жена с цикъла й, липса на секс и т.н. физиология, за да разбера, че разлика между жена и изтривалка не прави. Въобще на никакви принизителни забележки към жената, в която и да е от социалните и роли, не се кефя. Може да си изпъквал като много интелигентен, но дребните коментари издават сексизма.

# 18
  • Мнения: 9 050
Що? Аз пък обяснявам понякога поведението на колегите от мъжки пол с липсата на секс, с това че не им става и т.н. Обаче не съм мъжемразка. По-добре някакво такова недоказуемо обвинение, от колкото директно да му кажеш, че е тъпо парче и изобщо не си разбира от работата и ако обича да ходи да се гръмне.

# 19
  • Мнения: 4 392
Последна опция.

Изтървала съм интригите от онази тема. Не съм я чела, само се разписах. Blush


# 20
  • Мнения: 984
на мен ми стига да чуя някой мъж да обяснява поведението на жена с цикъла й, липса на секс и т.н. физиология, за да разбера, че разлика между жена и изтривалка не прави.
... но дребните коментари издават сексизма.
Май вече са ти казали какво и аз мисля, но все пак...понеже питаш - да, женомразец си и аз ти отговорих защо мисля така няколко пъти.
По принцип е нужно да се прочетат не повече от 2-3 постинга свързани с "мъжкото и женското начало" , за да се светна кой какво и защо...
Туй то...искрена съм, пиша точно каквото мисля.

# 21
  • Мнения: 1 242
Много кофти. Не мога да ти помогна в решението на въпроса.
За мъжемразките не съм актуална, женомразците ме заобикалят. Не им връзвам.

А! А всеки трезвомислещ не би взел виртуала на сериозно. Това апропо.

# 22
  • Мнения: 103
Гласувах: "Не, не си", понеже имам някаква представа за теб не само от нета. Но може би беше уместно да гласувам с "не съм чела твои постинги"  Laughing (напоследък нямам време да надничам в клюто, знам ли какви ги твориш и какви впечатления създаваш).

Малко офф: Интересна склонност към дискусии относно собствената ти персона имаш. Laughing

Да, никът ми може би трябва да е Нарцис hahaha Нарсиц късопишков близнаков от Окръжна hahaha женомразков Mr. Green

Ми кво да правя, каламбури, не видиш ли, рисърчвам, сондирам, търся и намирам, ма сичкото туй е дълбока търгоФска тайна, ше ти думам на уше понеделник Wink

Са почвам да медитирам върху тук любезно изложените прозрения hahaha hahaha hahaha

P.S. Абе, хора, нещо сериозно да ви питам, абе де ме туряте пак с Мерзавеца бе, бе не го познавам, не сме един и същи човек, ай стига вече с тоя филм..  Rolling Eyes

"А всеки трезвомислещ не би взел виртуала на сериозно." - именно де, аз също гласувах с 4 опция Wink

# 23
  • Мнения: 9 050
Аааа, моля, моля. Ако те кефи Мерзавеца - добре. Ама не ме обвинявай мене, че съм те турила на него. Напротив. Аз ви раздалечих. Ама то като си ви влече.....Сили природни. Не мойш са бориш.

# 24
  • Мнения: 677
Много си далеч от Мерзавеца. Само новак би те сбъркал с него.

# 25
  • Мнения: 1 455
Нищо общо нямате Crazy

# 26
  • Мнения: 103
Аааа, моля, моля. Ако те кефи Мерзавеца - добре. Ама не ме обвинявай мене, че съм те турила на него. Напротив. Аз ви раздалечих. Ама то като си ви влече.....Сили природни. Не мойш са бориш.

Доре не разбирам за какво ми говориш, явно съм тъпо парче Flutter Ми не го познавам човека, нямам отношение към него, нито негативно, нито позитивно, аз не си изграждам мнение за хората толкова бързо, еле пък от некви си чатове и форОми Peace

Ето, виждам, че Сопрано се намеси адекватно, еваларка Mr. Green Живейте си тук форумния живот ти с него, аз съм приходящ изходящ нъмбър 57529 Wink

Мишмиш, нарекоха те новак. МоркоФ щеш ли? hahaha hahaha hahaha

P.S. Я кажи, след като ме нарече свиркаджия без да ме познаваш за здрасти дай пари за пасти и след като помогнах с каквото мога за дъщеря ти на лични, пък ти отиде и написа, че пускам само тъпи теми.. е, кажи сега, как точно да харесам жена като теб, конкретничко те питам, молам ми отговориш в срок 5-10 минути, че пускам следващия филм.. некъв си WAR с Джет Ли.. ша уча кунг фу и после ше дода ти сритам кокалчетата hahaha   bouquet Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 897
Малко офф: Интересна склонност към дискусии относно собствената ти персона имаш. Laughing

Да PeaceПо-лесно би било да пуснеш тема ''Какво мислите за мен,за времето откакто пребивавам в този чудесен форум?''
Така ще получиш и конкретно касаещи те отговори Simple Smile

Иначе по темата ти-не вярвам в понятието ''мъжемразка''/женомразец''.И аз като Кроса мисля,че такива хора биха били тотални психопати.


# 28
Еманципирана съм и на моменти съм крайна феминистка, но въпреки това избягвам да слагам етикети на хората.

# 29
  • Мнения: 984
Мишмиш, нарекоха те новак. МоркоФ щеш ли? hahaha hahaha hahaha
Hug Heart Eyes
Ай стига толкоз!

Общи условия

Активация на акаунт