Декупаж (салфетна техника)- 7

  • 42 083
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 065
diva nova, първо- много сладки подложки си направила  Wink. А за саксията и аз се чудех дали в крайна сметка ще мога да я ползвам като такава или като кашпа. Подарих една такава на моя близка и трябва да я питам дали е засяла нещо в нея. Преди няколко месеца не беше- беше си сложила направо по- малка саксийка вътре. Лакирала съм с акрилен лак, но не на водна основа, но тя така или иначе ще се просмуква с вода, така че  newsm78. А преди това пък си купих една тумбеста, не гледжосана, точно за да лепя върху нея. Докато се напипам обаче свеки ми преся розата там и скоро след това видях, че избива отвън едно бяло. Може и да има значение материала. Тази с виолетките е произведена в Труд- Русе (термо тухли правят) и структурата е доста груба и зърнеста.
Круша, добър старт  Simple Smile

# 286
  • Мнения: 311
Не успявам да ви изчета какво остава за писане !Невероятни са ви творбите  bouquet!Добре дошли на новите мераклии  Hug,diva nova много свежи подложки !круша- чехлите са  newsm10 ,Гая  smile3501 ,Мираж комплекта е страхотен,Irinii и аз искам малко информация за лампата Mr. Green.MOBI БРАВО!!!Иконите ти са много добри,аз обаче мога да се похваля,че разбирам Mr. Green  bouquet!някой беше направил  много хубаво столче искам и аз!

# 287
  • Мнения: 237
Не успявам да ви изчета какво остава за писане !Невероятни са ви творбите  bouquet!Добре дошли на новите мераклии  Hug,diva nova много свежи подложки !круша- чехлите са  newsm10 ,Гая  smile3501 ,Мираж комплекта е страхотен,Irinii и аз искам малко информация за лампата Mr. Green.MOBI БРАВО!!!Иконите ти са много добри Mr. Green  bouquet!някой беше направил  много хубаво столче искам и аз!
Това трябваше да е цитат , ама...


Права е  didi mum. То  страшен наплив,страшно чудо  animal037 Всички тичат да декупажират. Вярно,че е болест. Искам да отправя специални  Kissing Heart на МОВI , ,МИРАЖ  и ГАЯ ! Страхотни сте!!

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 14:43 от orkud

# 288
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ауу, още нови хора! Много се радвам, че се множим, множим... Hug Добре дошла на Круша! И много добър старт!  Peace Само се чудя - Не е ли по-трудно да се започне с текстилен декупаж? Аз все още не съм правила, та ми е интересно да разбера как е.  Wink
Дива Нова, много свежи са станали поставките. На мен ми се вижда доста добре поставката с лалетата - не е постничка, ама то вкусове разни...  Wink Правих ето тази саксия - http://images.kadrokosa.multiply.com/image/9/photos/7/400x400/14 … Iqrv%2Bff9uiijwFg, но лепих с декупажно лепило и лакирах с акрилен лак, за сега всичко е ОК, но самата саксия беше не керамична, а нещо като порцелан. Можех да сложа и медиума за порцелан, ама ще видим как ще е с акрилния лак и ако се наложи тогава ще мажа с него. Хмм...не, че отговорих на въпроса ти, де.  Crazy Дано се включат по-запознатите.  Peace
Аз пък правих една картина върху стъкло, та малко се отклоних от декупажа и нямам какво да покажа тук, но в най-скоро време ще продължа със салфетките.  Wink

# 289
  • София
  • Мнения: 983
"Цяла тумба народ" - както казва щерката  Laughing Само Кампари нещо ми се губи от погледа   Thinking

Крушке, готино начало  Peace

И като стана дума за текстилен декупаж се сетих, че преди известно време някой беше показал едно страхотно сладко боди с панди - много ми хареса , но тогава нямах време да пиша  Confused

Дива Нова, харесва ми с лалетата и хич не ми е постна  Laughing


Аз най-сетне успях да снимам салфетките си за размяна. Ей ги, на:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=174447

# 290

Общи условия

Активация на акаунт