съобразихте ли деня на раждането?

  • 4 887
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 005
Не съм се замисляла Hug Докторката ми назначи ден да секцио, така че да е жив и здрав и винаги да ни радва Laughing Мисля , че деня няма никакво значение Peace

# 16
  • Мнения: 377
Ами тези дето ще раждат нормално, какво да стискат докато дойде деня който са избрали ли?
Извинявай ама ми стана смешно  Joy hahaha.

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 390
И давата пъти лекарите избираха кога да ми предизвикат раждането.
Първият път преносих с 3 дена.
Вторият път определихме тази дата, след като се видя че бебето е готово, понеже исках мъжа ми да е с мен ( да се върне от чужбина ).
Ако се вярва на астрономията, самият ден от седмицата няма значение. Датата, часа, меридиана, асцедента са много по-важни. Хороскопите на децата ми са хубави.

# 18
  • Мнения: 4 111
Аз си избрах датата. 31 беше, баща му е роден на 13, а аз на 4-ти. Сборът и от двете дати прави 4. Ако беше и вторник още по-добре щеше да бъде, защото и аз и мъжа ми сме родени във вторник, но се падна сряда.   Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 3 271
Избрах си 6.08 за раждане - секцио - на тази дата кръщавах детето си, а и църковен празник Преображение.

# 20
  • Мнения: 1 672
аз единствена успях да позная датата на която ще родя 06.05.2007 , а терминът ми беше за 10.05.2007 , от мига в който разбрах че съм бременна исках дъщеря ми да е родена на този голям празник (Гергьовден)


# 21
  • Мнения: 5 790
Сами си избрахме датата за секциото. Лекарят ни предложи избор от около 1 седмица, но на нас ни хареса датата 1-ви и решихме да е тогава. Но не сме имали никакви съображения от "суеверно естество".

# 22
  • Мнения: 1 672
забравих да кажа , че раждах нормално



# 23
  • София
  • Мнения: 3 611
В интерес на истината и с първия и с втория ми син датите бяха предварително "определени"-раждах нормално.Първия път свекърва ми беше убедена,че ще родя на 25ти и че ще е момче-сънувала го е.Естествено не вярвах,но когато ми изтекоха водите и отидох в б-ца се усетих че е 00ч. на 25ти и в 10ч. родих-момче.Втория път термина ми беше на 13ти август и понеже този месец е пълен с рожденни дни на близки,роднини и т.н.т много държах да е ден в който няма никой познат Р.Д.Първо мислех за 15ти защото е голям празник,но пък реших че искам празника да си е само негов,затова се надявах да е или 13ти или 14ти,но 13ти е "фатално" число все пак затова и наго не го исках много.В крайна сметка бебо послушно изчака времето и се роди точно на 14ти Hug Е това не ми пречеше да ходя два пъти през юли до болницата да "проверявам" дали няма да раждам Mr. Green и то се по нощите ooooh! ама така е когато човек не се доверява на инстинктите си.

# 24
  • Мнения: 1 596
аз планувах и изчислих по същия начин от номерологията.
ден сряда,06.06 ,както сбора на рожденната дата,показа добро число-3.
астрологично погледнато също е наред,даже с венера в 1 дом,което дава привлекателен външен вид. Simple Smile
наистина момченцето ми е много хубаво............не защото  е мое Wink

# 25
  • Мнения: 2 211
Не, детето се роди много преди термина. Всички планове и сметки отидоха на кино.

# 26
  • Мнения: 11 007
Лекарката ми предложи да си избера ден от седмицата преди термина. Харесах си 5.04. - четвъртък. Но рано сутринта ми тръгна и нормално раждане. Simple Smile Значи с Рая сме били на едно мнение в кой ден да се роди. Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 715
И двата пъти съм родила нормално,но ако трябваше да избирам дата не бих се съобразявала с номеролози,астролози и т.н.

# 28
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Родих естествено и ако някой се е съобразявал с някаква дата не съм била аз, а сина ми. От как се е родил сам си определя съдбата  Mr. Green

Последна редакция: пт, 07 сеп 2007, 10:16 от diddi

# 29
  • Мнения: 7 186
Бяха ми предложени няколко дати за секцио. Просто си харесах 3-ти. Не съм суеверна, не ме интересуват зодиии, номера, планети и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт