Как се справихте със семейната криза?

  • 7 652
  • 129
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 568
Съжалявам,за създалата се ситуация!  bouquet
При мен стана нещо такова,нищо не се оправи,заедно сме,но определено да ни питаш защо  newsm78
Няма да ти кажа от страни историята ти как звучи,ще те нараня,сама се досещаш! Успех и прегръдки!Съжалявам,много!  bouquet

# 16
Да попитам поне могат ли да се пият успокоителни по време на бременност? Какви точно?

# 17
  • Мнения: 2 556
Какъв е проблема точно?? Това не се разбира само. Не е необходимо вечно да се правят жертви, това никого не е довело до добро. Какво не му изнася на него / съответно на теб /  - това е важното и там трябва да се хвърлят сили. Ако не за друго, поне заради двете деца. Какво куца и как да се оправи то. Той защо не иска да си е вкъщи, какво не му харесва там или просто е безотговорен? Ето това не става ясно. Много се надявам да се оправят нещата при вас!

# 18
  • Мнения: 1 015
Според мен има друга на 90%. Не искам да те разсройвам и допълнително да ти пълня главата с глупости, но не мога да повярвам, че се държи така без причина... Според мен акъла му е на друго място и той си търси причина да е изнервен и да не му харесва в къщи....и да си събира багажа и да отива да си почине...някъде, а къде никой не знае!Помисли по въпроса, на мен от страни точно на друга ми намирисва

# 19
Много е дълго за обяснение. Но в общи линии поне за мен той не е наред и с нервите и с виждането за света. От всичко и от всички е недоволен. Твърди, че се караме защото се обичаме и не можем да живеем заедно. В интерес на истината и аз не разбирам за какво става въпрос. Гледам да не го изнервям. Но нещата не вървят към по - добро. Кажа ли си мнението за нещо и то да е различно от неговото и веднага се усеща как кипва.
Не може да се реализира професионално. Това също го мъчи - влага сили и енергия в една работа. Явно вижда смисъл. Но там го лъжат - дават му мизерни пари, а той не иска да се откаже. Като видях, че няма смисъл да се противопоставям на тази му работа го оставих да греши и да си блъска главата. Общо взето е толкова депресиран и комплексиран, че идея си нямате. Искам да му помогна, но той не позволява. С никого не споделя. Затворил се е в себе си - просто ситуацията е страшна.

# 20
  • Мнения: 1 568
Ако е и зодия риби ooooh!

# 21
Много по - лесно за мен щеше да е да има друга. По този повод сме говорили - ама няма проблем. Всеки по свой път.
Разбира се винаги има 1% съмнение, но според мен  проблемът не е в това.
Човек, който твърди, че не може да намери смисъл на живота си дори и децата си...
Просто знам, че ако се разделим няма да стане по - добре. Той няма да стане по - добре. Не че и ние ще блаженстваме. Аз съм на мнение, че трябва да се борим за семейството си  и за децата си. Но вече не ми останаха сили и като че ли и себе си трудно навивам да продължавам. Хора, трябват ми сили. Не знам как да го заведа на психотерапевт.
Ако поне това успея и пак нещата останат така ще знам, че съм направила всичко.
И е зодия лъв.  ooooh!

# 22
  • Мнения: 11 747
Хе,хе!Аз съм зодия Риби - защо? Grinning

Така както си бременна и имаш и друго дете - как да те обезнадеждава човек??!Ако е вярно това,което описваш обаче....нищо няма да произлезе от цялата работа.Самотна майка с 2 деца ще ти е по-лесно,отколкото самотна майка с 3 деца ( 3-тото е бащата на първите 2,но все още в пубертета и нямащ намерение да го напуска)!
Любовта си е тръгнала от вашия дом - това е ясно,а насила хубост не става...Отделно,че с любов и без,мъжът ти явно е мноого труден характер!

# 23
  • Мнения: 1 568
Наистина ти съчувствам,според мен нещата м/у вас са приключили и ти го знаеш,но ...трудно е наистина,особено и с деца и твоето положение! Ей,кофти работа! Животът е  #2gunfire по-някога! Вярно,семейството е важно,но....и ти си толкова нещастна.... Thinking Не знам,ако смяташ,че ще можеш,опитвай,но как  newsm78 явно му трябва тръпка,трябва му емоция,която да го събуди,но ....на всеки му трябва,тия мъже са такива егоисти!!!!

Според мен,нищо не прави,остави го "да се намери" ,мъжете имат нужда от това,ако ги притискаме,бягат още по-далеч! Времето ще покаже.....съжалявам,много...наистина!  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 568
А за зодията риби,понеже моят е такава зодия и все едно него виждам в създалата се ситуация! Thinking

# 25
Благодаря ви момичета за подкрепата. Цял ден седя тук, от очите ми капят сълзи и просто вие сте тези, с които споделям. Не искам все още да товаря родителите си.
Благодаря ви!   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 568
И помни едно!!!!
Когато се затвори една врата,друга се отваря!!!!
И колкото и да не ти се вярва:ТАКА Е МИЛА!!!!!!  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 2 132
Никой не може да каже, че любовта си е отишла от вашия дом-ти най-добре знаеш. Ти си силна жена и всичко което правиш и  чувсташ е защитна реакция.Не се предавай , но преди всичко гледай себе си.Не мисля , че някой може да ти каже дали се излиза от такава ситуация , защото след нея никога не си сигурен, че е отминала... или може би след  много време... Но определено има по-добри времена...така да се каже...

# 28
  • Мнения: 625
         ooooh!Ужасно положение!!!От това,което прочетох мисля, че проблема за него е финансов.Явно това,че не може да си позволи една екскурзия с приятели ......или тем подобни неща,случващи се във вашето обкръжение , го подтиска и тормози.Освен това очаквате и др дете  Rolling Eyes Но ти явно го обичаш, щом си се решила след всичко м/у вас да родиш още едно дете Confused Много е сложно, ако бях на твоето място бих предпочела да го оставя на мира, да не търся разговори и тем подобни,просто нищо ,бих опитала да се концентрирам в/у нещо друго,бих спряла да очаквам каквото и да е , и така не бих се разочаровала.Нищо др не би могло да се направи в момента,единствено да разчиташ на времето,той да се окопита и да му дойде акъла.Мъжете не харесват дългите и сложни разговори "за глупости",чувстват се още по -притиснати.

# 29
  • София
  • Мнения: 397
Зодията лъв и цялата тая история вече съм я преживяла-откажи се по-рано,че аз загубих най-хубавите си ДЕСЕТ години в опити да му угодя на гадните настроения и мания за величие. Дори и да работи за повече пари,той е с широки пръсти и вечно ще сте безпарични. Не съсипвай себе си и децата.Без това психическо бреме ще ти е много по-леко да живееш,колкото и да не ти се вярва!Ей,животът е много хубав и не е задължително да ти е много трудно като останеш без него.Ако той ти е в тежест се получава точно обратното. Peace

Общи условия

Активация на акаунт