Зимни дрехи

  • 6 444
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 309
И аз нищо не слагам, прибирам ги в пликове и после в най-горната част на гардероба, преди да ги подносим после пак ги пера, защото миришат на застояло. Майка ми имаше проблем с молците, помагаше единствено орехова шума и някаква билка, която намираше на една поляна близо до нас. Райда нямаше никакъв ефект.

# 16
  • Мнения: 685
Нищо не им слагам. Правя едно упражнение всяка пролет и есен - прибирам (изваждам) зимните дрехи в куфари в килера, майка така ме научи -  затворени и опаковани за толкова години никога не сме имали проблем с молци и тем подобни буби. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 951
ние май нямаме вълнени пуловери  Embarassed
и все пак след като извадя зимните дрехи от гардероба,веднага в пералната  Peace не ми е комфортно да ги облека неизпрани...нищо че са били в пликове!!!
И аз така,въпреки,че ги пребирам винаги чисти.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз използам Райд-а, който  е показала pavletutka
Мин год. използвах едно средство против молци,
което прилича на пакетче чай  Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз не прибирам и изваждам зимни и летни дрехи. Имам огромни и много на брой гардероби и всичко си стои по тях. Ползвам едни кръгчета против молци, които се лепят в гардероба и даже имат приятна миризма. Мисля, че се продават по аптеките /мъжът ми ги купи и не съм съвсем сигурна/.

# 20
  • Мнения: 4 916
Аз не прибирам и изваждам зимни и летни дрехи. Имам огромни и много на брой гардероби и всичко си стои по тях. ...

И аз така, обаче ми е по-лесно летните дрехи да са ми под ръка в гардероба в спалнята, а през това време зимните да са на склад в другите. След това - смяна на местата Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 515
Аз не слагам нищо.Просто ги прибирам в пликове и като ги извадя минават през пералнята  wash hang 1ironing преди да се облекат.

# 22
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Аз не прибирам и изваждам зимни и летни дрехи.

И аз  Peace. Гардеробът ми е достатъчно голям, че да си спестявам тази хамалогия. Много е удобно.
Проблеми с подобни гадинки досега не съм имала, но задължително и постоянно имам от геловете на Райд, които е показала pavletutka, а за Нафталин не бих си и помислила  Naughty

# 23
  • София
  • Мнения: 2 381
Слагам си зимните дрехи по на високо в гардероба. Не ползвам нафталин. За половин година, колкото изкарват "по висините" нищо не им става.

# 24
  • Мнения: 1 107
Имам закачени пакетчета с лавандула на вътрешната част на вратите, а сега  се сещам, че може да си взема и Райд-чета....една година имах произшествие и оттогава внимавам Embarassed

# 25
  • Мнения: 6 461
Нищо не им слагам.
За сега нямам проблем с молци .
Дрехите ми са на удобни за ползване места ,така че не ми се налага да им сменям местата.

# 26
  • Мнения: 1 128
Ами абсолютно нищо не правя.Гардеробите са големи,а и не съм имала проблеми с молци,за да слагам препарати.Дано така да продължава Mr. Green
Иначе се сещам за тези пликове който са с вакуум.Така хем се икономисва място хем си мисля,че няма как да влезнат молците.

# 27
  • Мнения: 1 731
Абсолютно нищо не съм им слагала - седят си на един рафт в шкафа, даже не са и в торби. Не е имало проблеми досега - най-много да ги изпера за освежаване преди да ги подносим.

 Peace

# 28
  • Мнения: 4 406
слагам от препаратите, които се продават по магазините- с аромат на лавандула или бор- такива- висящи, като мини закачалчици. скоро ще извадя всичко и ще го изпера.

# 29
  • Мнения: 852
Нищо не съм слагала,само съм ги изпрала и съм си ги разпределила в найлонови пликчета! Peace

Общи условия

Активация на акаунт