Хора следете си сметките към М-тел

  • 12 746
  • 163
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
Споделям, че последните 3 месеца сметките ми идват тройни!

същата работа
а си нулирам таймерите и почти всеки месец говоря не повече от 30 часа  Crossing Arms
смс-и рядко пращам, интернет не ползвам...а сметките тройни
и Глобул съм имала, същата работа...
май е време за Вивател

# 16
  • Мнения: 2 407
Измамници ама без тях не можем.

# 17
  • Мнения: 7 723
Споделям, че последните 3 месеца сметките ми идват тройни!

същата работа
....
И аз ползвам телефона си по същия начин, както и преди.
Исках си и разпечатки, от които абсолютно нищо не разбрах,
а като се обадя на оператор да ми разясни,
той ме убеждава, че толкова съм го ползвала.
Говоря не просто за малко по- високи сметки, а за тройни!

# 18
  • Мнения: 2 550
да, разпечатките са им убийствени
такава простотия не бях виждала  Shocked
има ли някой, който да ги е разкодирал

# 19
  • Мнения: 677
Тайна ли е, че Мтел са най-големите надписвачи на сметки? Не, не е! Кво се правите на ощипани. Младата компания лъже най-малко за сега. Гръцката е по средата. И патента не е български. Навсякъде са така.

# 20
  • Мнения: 4 176
Тайна ли е, че Мтел са най-големите надписвачи на сметки? Не, не е! Кво се правите на ощипани.
Ти Добре ли си изобщо? И какво сега? Понеже лъжат, дай да го приемаме за нормално ли? Глупости на търкалета.

# 21
  • Мнения: 677
Не, не е нормално. Но не е и нормално да те лъжат и да ти е кеф. Просто ги сменяш.

# 22
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Не, не е нормално. Но не е и нормално да те лъжат и да ти е кеф. Просто ги сменяш.

Не става - с този номер бачкам и много кленти ми го знаят - не ме кефи идеята да го сменям и да пращам смс-и .... "Здравейте, смених си номера, щото Мтел са балъци ..."  Naughty

# 23
  • Мнения: 677
Не, не е нормално. Но не е и нормално да те лъжат и да ти е кеф. Просто ги сменяш.

Не става - с този номер бачкам и много кленти ми го знаят - не ме кефи идеята да го сменям и да пращам смс-и .... "Здравейте, смених си номера, щото Мтел са балъци ..."  Naughty

Е да де. Те точно на тва разчитат. Но споко, скоро ще може да се сменя оператора и да запазваш номера си със стария код.

# 24
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Не, не е нормално. Но не е и нормално да те лъжат и да ти е кеф. Просто ги сменяш.

Не става - с този номер бачкам и много кленти ми го знаят - не ме кефи идеята да го сменям и да пращам смс-и .... "Здравейте, смених си номера, щото Мтел са балъци ..."  Naughty

Е да де. Те точно на тва разчитат. Но споко, скоро ще може да се сменя оператора и да запазваш номера си със стария код.


Оххх, чакам  Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 2 079
Замислихте ме с тези си изказвания .....  Thinking
А аз се чудя защо напоследък сметката ми расте, при условие, че не говоря повече от обикновено, дори и по-малко говоря ......  newsm78
Започвам и аз да следя Мобилтелците, а като ги хвана ....  #2gunfire

# 26
  • Мнения: 677
Като ги хванеш кво? Дреме им. Няма да те чуят дори.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 079
Но аз ще знам, че съм ги хванала и ще бъда внимателна, за да ги хвана ....
Със старши следовател едва ли са си имали работа .....  Flutter Whistling

# 28
  • Мнения: 677
Повярвай ми, имали са си. Мтел е една от най-мощните компании, сещаш ли се дали им дреме.

# 29
  • Мнения: 1 813
Споделям, че последните 3 месеца сметките ми идват тройни!

същата работа
а си нулирам таймерите и почти всеки месец говоря не повече от 30 часа  Crossing Arms
смс-и рядко пращам, интернет не ползвам...а сметките тройни
и Глобул съм имала, същата работа...
май е време за Вивател
Абсолютно и на мен последните 2 3 сметки са ми точно тройни спрямо предните !!!

Общи условия

Активация на акаунт