До ползващите 3step skin care - CLINIQUE?

  • 9 397
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 651
Трябва да се слага крем след 3-те стъпки - бях чела, че самото почистване на лицето дехидратира кожата и фактически третата стъпка възвръща влажността на кожата и чак след това се ползва крема или емулсията или каквото там ползваш по принцип. Просто 3-те стъпки са почистваща система - ползват се заедно и в посочения ред за максимално добро почистване без изсушаване на кожата.

# 31
  • Мнения: 7 947
Момичета, колко горе долу излизат трите стъпки...От BG или от Ягодка e по-изгодно, може би сте го обсъждали, ама ... newsm78

# 32
  • Мнения: 13 512
Момичета, колко горе долу излизат трите стъпки...От BG или от Ягодка e по-изгодно, може би сте го обсъждали, ама ... newsm78
от Ягодката са по-изгодни

# 33
  • Мнения: 63
Monda, мисля да си поръчам от ягодката 3-те стъпки, със смесена кожа съм. Исках да те питам, дали да си поръчам нещата сега или така не са изгодни и да чакам някакво намаление? Още нещо, когато си правих теста на сайта им, не ми препорачаха нощен крем а само дневен. Каква е ролята на нощния крем и мога ли да мажа дневния и вечер? Даваш ми голяма надежда с мнението си!  Hug   bouquet Моята кожа хем е суха на места, хем от години няма ден да нямам по 2-3 пъпки. Дано това помогне...

# 34
  • Мнения: 7 947
Мерси PeaceАма все пак колко???И за колко време стигат???

# 35
  • Мнения: 3 211
Момичета, колко горе долу излизат трите стъпки...От BG или от Ягодка e по-изгодно, може би сте го обсъждали, ама ... newsm78
около 100лв. нормални количества от Ягодката, тук на промоция гледах 122лв.

# 36
  • Мнения: 4 202
Слагам крем след 3тата стъпка.

# 37
  • Мнения: 13 512
Мерси PeaceАма все пак колко???И за колко време стигат???
сапунът- 5-6 месеца, може и година,ако е 150 гррама.
Лосионът- 3 месеца,че и повече за  разфасовка 400 мл
ДДМГ- 4-5 месеца за разфасовката от 125 мл.

# 38
  • Мнения: 2 768
Първата ми среща с трите стъпки не мина гладко - появи ми се щипане, парене, зачервяване и лющене.
После смених сапун-бара с течен сапун и в момента съм повее от доволна - лицето ми е чисто, пъпенето намаля.
Изглежда сапуна в твърда консистенция е по-силен и не е бил за моята кожа?

# 39
  • Мнения: 13 512
не може да е бил в сапуна проблема Naughty

# 40
  • София
  • Мнения: 6 574
Момичета, колко горе долу излизат трите стъпки...От BG или от Ягодка e по-изгодно, може би сте го обсъждали, ама ... newsm78
около 100лв. нормални количества от Ягодката, тук на промоция гледах 122лв.
тук промоцията от 122 лв е само с лосион 2 и е сапун 100 мл, тоник 100мл и гел 50 мл. от ягодка е 73.50 долара включващи -  сапун 200 мл (ако е сух даже излиза по-евтино с 2-3 долара май), тоник 200 мл и гел 125 мл.  и аз си мислех,че от бг е по-евтино, ама бях пропуснала да гледам милилилрите - патка  Crazy онзи ден си ги получих огромни са  Peace


сега съм в издирване на дневен крем, че сегашният(Biotherm)ми свършва. Монда, дай идея за нещо на Клиник хидратиращо за смесена кожа (ако може с фактор). Освен трите стапки ползвам нощния тотал търнараунд и поре минимайзер за Т-зоната. Другото ми терзание са очичките - на 32 съм, без бръчки и смесена към мазна кожа, сега около очите съм абсолютно гладка, ама какво трябва ли да чакам бръчки, опъване ли  Rolling Eyesт.н. изобщо тез очи са ми проблем нямам идея с какво да ги мажа - на all about eyes съм хварлила око, ама не съм го прочела подробно  Flutter

Последна редакция: сб, 15 сеп 2007, 08:50 от bibi

# 41
  • Мнения: 13 512
В  България излизаха към 160 лева ное=рмалния размер. И дума не може да става за сравнение с Ягодката.

# 42
# 43
Момичета,може ли някоя от вас да пусне линкове със снимки на трите стъпки(от ягодката),че наименованията много не ми говорят... Embarassed

И ако може да кажете къде се тества пак там типа кожа..... Praynig Praynig Praynig

пусто неурентирано Embarassed

# 44

Общи условия

Активация на акаунт