Хубаво място около гр.Елена

  • 8 327
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 203
Не препоръчвам Трухчевата къща - лятото бяхме там на почивка. Собствениците вече далеч не са толкова любезни, персонала обслужва едни клиенти с предимство пред други, обслужването не е добро. Изобщо смятам, че цените са далеч по-високи от предлаганото. Много ми харесаха Костадиновите къщи, но не сме отсядали там, само сме ходили на кафе при басейна лятото.

# 16
  • Мнения: 5 103
Трухчевата къща

Имам впечатления от преди две години, та да не те излъжа ако нещата са се променили.
За тогава си изкарахме супер, бяхме голяма компания с деца.
Ходихме на язовир Йовковци, разхождахме се из околностите.
Храната беше хубава, обслужването също.
Е,това е и моят отговор!  Кръчмичката е супер,а за язовира..то е ясно Wink
Често ходя там доволна съм и аз.

# 17
  • Мнения: 1 448
Малко съм закъсняла с отговора, но все пак:

http://www.pristanvplaninata.com/  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 750
Малко съм закъсняла с отговора, но все пак:  http://www.pristanvplaninata.com/  Peace

baileys, изглежда много готино това местенце. Разкажи моля те малко повече.

# 19
  • Мнения: 134
Ние ходим тук http://www.nbta.bg/more_bg.php?page=acmd_show&aid=196&ti … E9%EA%EE%E2%F6%E8
 Двора е супер за деца и родители. Най ми харесва местността- има много удобни маршрути за разходка, както по-леки за деца, така и за планинари. Ние сме фенове на района, обикаляме. Знам от опит, че има по-добри места за нощувка, но пък няма конкуренция като местоположение за планинарство. Според мен Hug

# 20
  • Мнения: 1 448
Хотелчето е ново, отворен е началото на май Simple Smile Собствениците си го работят и си личи, че са навътре в бранша. Язовира е на стотина метра, ако хванете риба ви я пържат и ви я поднасят в плато с лимончета  Heart Eyes Има и барбекю, навес и маса с пейки точно до язовира, да си седнете с пържолки, вино и залез ееехххх  Blush Чудно местенце е!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 750
baileys, звучи чудесно... зарибих се и само чакам топли есенни дни Wink А за малки деца дали е подходящо?

# 22
  • Мнения: 1 113
За Трухчевата къща подкрепям мнението на vvv. Мястото е хубаво, но явно имат проблем с персонала. Обслужването е бавно и не на ниво (последният път ни обслужва едно младо мургаво момче, което въпреки че имаше химикалка в ръка не успя да запише поръчката ни и накрая донесе съвсем различни неща от тези които бяхме поръчали. Включително сбърка и вида на фантата.) Собствениците също вече посрещат гостите едни такива ... отегчени. Абе, общо взето къщата е позагубила уюта си от гледна точка на гостоприемност. Иначе е чисто и храната е вкусна (ако ти я донесат докато не си заспал на масата).

baileys, много ми хареса хотелът. В скоро време ще го посетим.

# 23
  • Мнения: 203
За Трухчевата къща подкрепям мнението на vvv. Мястото е хубаво, но явно имат проблем с персонала. Обслужването е бавно и не на ниво (последният път ни обслужва едно младо мургаво момче, което въпреки че имаше химикалка в ръка не успя да запише поръчката ни и накрая донесе съвсем различни неща от тези които бяхме поръчали. Включително сбърка и вида на фантата.) Собствениците също вече посрещат гостите едни такива ... отегчени. Абе, общо взето къщата е позагубила уюта си от гледна точка на гостоприемност. Иначе е чисто и храната е вкусна (ако ти я донесат докато не си заспал на масата).

baileys, много ми хареса хотелът. В скоро време ще го посетим.

И нас ни обслужваше същото момче...Наистина е така! И басейна беше ужасно мръсен, ама ужасно...Собствениците се държат с гостите като с досадници.

# 24
  • Мнения: 1 448
Има огроомна поляна, люлки /малко са неудобни/ и люлка тип везна, за големите има футболно и волейболно игрище на поляната  Hug

# 25
  • Мнения: 832
Ние бяхме в "При кмета" в село Мийковци. Страхотна къща и страхотно място.Имахме щастието да сме само двете семейни двойки,които пътувахме, и цялата къща беше на наше разположение. Кухнята е обзаведена с всичко,готвихме си като у нас. Има много голям двор, стопанина е много приятен човек,гостоприемен. Има велосипеди и ски на разположение без да се плаща нищо за тях. Съветвам да я посетите. Ние със сигурност пак ще ходим.

# 26
  • Мнения: 1 404
И ние сме били При Кмета,повече от страхотно е!Качихме се на кон Grinning,а Ния още повтаря,че иска да отиде пак и да дава ябълки на кобилата с малкото конче.В кухнята всичко е модерно обзаведено,най-приятна изненада за мен беше миялната машина Wink

# 27
  • Мнения: 204
Така като гледам няма да ни се отдаде възможност да посетим така хваления от вас "Пристан в планината". Обявената в сайта цена е 40 лв. за двойна стая. Вчера се чух с някой от собствениците, който каза, че е свободно за Коледа, но още не са уточнили цената. Е, днес вече е уточнена- 100 лв Shocked Shocked Shocked. Бил ме предупредил човекът, че ще е по- висока, ние очаквахме по- висока, но не и двойно, че и повече. Мотивът е, че плащал двойно на персонала си да тези дни. Разочарована съм от грозния български начин за печелене на пари. Ако предложи програма и нещо по- особено за тези пари съм "За" с две ръце, но когато го питах какво се включва в цената, той отговори "...ами, добре, хайде, и закуска". Благодаря, много великодушно.
За протокола, две години празнуваме под ред на Трухчевата къща, първата беше супер, персонал, стаи, топло...
Втората, т.е. миналата Коледа имаше лимит на дървата за камината, стопаните гледаха грозно всичко и всеки, настаниха ни в по- грозни стаи, но пък ние с една друга група си спретнахме страхотна Коледа. Да призная, бяха се постарали хората и на Бъдни вечер имаше задължителните ястия.
Мола ви давайте идеи, че време няма- около Елена, Троян, Боженци. Споделете вашия опит.

Общи условия

Активация на акаунт