Кафе " Мами в Италия" - 66

  • 14 968
  • 274
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 804
Анджи , знаят че имам в корема бебе , но все още не го възприемат реално .
Самира може би до някъде , но Фатима изобщо не вдява за какво става въпрос .
При раждането на Фатима , Самира ми беше много сърдита не ме искаше изобщо .
Тя до тогава не се беше делила от мен за повече от 10 минути и се травмира от факта , че я оставих сама при баща и .
Чак 2-3 дни след като се прибрах започна да общува както преди с мен .
Лени , загрей зехтин и капвай в ухото или сложи на памуче с формата на тампон-че в ухото .
Другия вариант за бабино лечение е лук 1-2 пласта от него да се запече и след това да се изстискат няколко капки в ухото .
Дано скоро ти мине , от опит зная колко е гадно да те боли ухо .
Гони ме глад отивам да си метна нещо под зъбите , че да не припадна .
Малките пак се трепят и Самира е разсфасовала дивана ....! #Crazy

# 16
  • Мнения: 2 804
Разбрахте ли , че Райна Кабаиванска също ще присъства на погребението на Л. Павароти  днес !


Анджи  , Матео е бонбон !
Нека знае от малък , че после е трудно !

# 17
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Глей ти каква нация техническа това бубулече Маттео! Mr. Green
Дани, много лудуват тия твои моми! Дано да не ревнуват после! Много често това е проблем на познатите ми с повече деца.
Да, май от вчера пишеше из нета и го казаха твбългария- Кабаиванска щяла да пее Аве Мария на погребението . 
Лени, ама тия Крокс не са ли от гума, а казваш били приятни като усещане върху кожата на крака?

# 18
  • Мнения: 6 167
Milix, гумени са да, но гумата е като хартия - доста лека. В жегите запарваха, сега е супер. Зимата ще ги нося с чорапи из къщи.

Моето ухо в момента си трае, само ми тупти в главата, аз съм в кревата, ще чакам 15ч., за да гледам поклонението на Паваротти.

Дани, това със зехтина ще ми е краен вариант, ушите са ми слабо място на мен. Поне 2-3 пъти годишно полудявам.
Та, след малко ще го нагрявам с лампа по стар бабешки обичай. Дано мине, защото не ми се ходи пак в Спешно да чакам сто часа.


Маттео май смс-и изпраща)))

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 18:08 от Lennie

# 19
  • Мнения: 2 804
Лени , дано се оправиш по скоро ! Praynig
Момичета да ви питам като първия човек !
Знаете ли как се казва обрязването на италиански език ?
Аз все още не зная какъв пол ще е детето ми , но да попитам в понеделника дали може да се направи тази операция в болницата още преди да ни изпишат .

# 20
  • Мнения: 6 167
circoncisione

# 21
  • Мнения: 2 804
Мерси Лени !

# 22
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Дани, казва се Circoncisione. Мисля, че го правят и в Италия по желание и то не само от мюсюлмани.

# 23
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и менWink

Крокс-а и аз мисля да го нося вкъщи...по принцип не ме кефи масовото носене на нещо и затова доста се чудех и маех,но искам тез италианските,а не едни китайски има с кръгли дупки!Както и да е...за Лудонидо-то ми трябват чехли и може да се престраша ахахахах

Кабаиванска била една от най-близките приятелки на Павароти се оказва  Peace

Анджи,голям сладур е,обаче това е минача номер едно за стоенето пред компа като попорасне ахахахахах аз вече не мога да седя пред компа ако дечко е буден,защото ме дърпа и иска и той  Rolling Eyes


Лени, онзи ден дадоха един негов концерт по рай1 май беше и това е,а си спомням като почина Алберто Сорди(дотогава за мен неизвестен) заливаха постоянно с негово филми,скечове и стари предавания,макар че се случи праз март някъде и всички предавания бяха на '6' да отреагират...абе знам ли ...италианската тв е странен феномен!

Абе чакайте да ви питам...около вас младежта на кого подражава....тук онзи ден видях 3 девойчета в стил Анна Татанджело и се присетих  Crazy

Наоколо съм брррррррррр


ПП  Поредния ахахах http://banks.dir.bg/2007/09/08/news2081703.html

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 15:33 от Kaлa(Bella13)

# 24
  • Мнения: 438
Леллееееее.....чухте ли тая Мирела Френи ли е, каква е...какво каза? Трябваше аз да пея, но нямаше да издържа и затова Райна Кабаиванска ще пее.

Аааааааааааааа.....

# 25
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Анджи, ти не разбра ли, че тук всички италиянки са патки независимо от дипломи и социално ниво.
Кала, и аз четох, но в нетинфото за тия калпазани, дано не се чува често за българи де петнят родината ни.

# 26
  • Мнения: 3 425
Аз пък отдавна не вярвам на това,което пишат по вестници и говорят по тв-то....10% е истината вероятно  Close

# 27
  • Мнения: 5 462
Кала, и аз четох, но в нетинфото за тия калпазани, дано не се чува често за българи де петнят родината ни.
За какво става дума ???????? newsm78 Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 6 167
Леллееееее.....чухте ли тая Мирела Френи ли е, каква е...

Мирела Френи е мит в операта. Освен това беше съпруга на Николай Гяуров,поради което е и доста известна по нашите ширини.Нито тя, нито Райна К имат останал особен глас за концертни изяви, но и двете са жени с класа и от поколението на Паваротти.

Кала, около мен тинейджъките не знам на кого подражават, но масово са със странна физика и липса на всякакъв естетически усет. Сигурно е от климата. Насладих се последно на чудни гледки в един МОЛ в  Римини миналата седмица. Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 764
Здравейте,девойки  bouquet
Попро4етох ви по диагонал и за много работи исках да пиша,но нямам възможност,по натам...
Но:

Да е жива и здрава буболе4ката на Деси
 


Да е жив и здрав Юнака на Соня



И за вси4ки минали празнуващи



Пътуванията минаха по4ти отли4но,мисля 4е достигнах собствения си идеал,да съм доволна от ходенето там и да се прибера с кеф у дома WinkСвърших вси4ко набелязано.
Някой питаше за радио.Слушам само Радио Италиа,ама аз от България си слушам 99% италианска музика та ме удовлетворява максимално  Peace
До скоро Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт