Организираме форумска среща на 6-7 Октомври - ЗАПОВЯДАЙТЕ!

  • 12 090
  • 376
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 451
Може би е по-добре през октомври,та всички да се завърнат newsm78
Моргана не се е появила,milk,Траяна дали ще може да остави беборана newsm78
Isa,и без теб не може Naughty
Колкото повече сме по-добре,аз лично искам да видя всички ви Hug Heart Eyes
Организацията ще е трудна,затова предлагам: Славка-председател на организационния комитет и главен координатор Laughing
  bouquet

# 16
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Патриция,приемам да се грижа за организациата.Вярно е много ги няма още а и трябва да помислим за бебетата на Петето,Самодива,Траяна.Срещата остава за октомври ,казвайте дата

# 17
  • Мнения: 6 315
В началото на октомври моля! След средата на октомври може и да не мога  Confused.

# 18
  • Мнения: 1 732
Аз нямам претенции за датата, щом е през октомври.

# 19
  • Мнения: 1 023
Може би е по-добре през октомври,та всички да се завърнат newsm78
Моргана не се е появила,milk,Траяна дали ще може да остави беборана newsm78
Isa,и без теб не може Naughty
Колкото повече сме по-добре,аз лично искам да видя всички ви Hug Heart Eyes
Организацията ще е трудна,затова предлагам: Славка-председател на организационния комитет и главен координатор Laughing
  bouquet

аз съм си тук, пати, ма немам сили да дишам - квот си взех 3 дни ли4ни във варна, мойто ми го върна тъпкано за 3 4аса - нема равенство зна4и.
ма, моргана, по мои из4исления до към средата на септ или 3та седмица ш требва да си дошла. - баси като цикъл я смятам тая булка  Laughing, ма кво да праиш - симпатико.


***************** аааааааа, и аз ИМАМ претенции - БЕЗ ДЕЦА! НИКАКВИ!ОСВЕН ТИНЕЙДЖЪРИ - НА ОТДЕЛНО ОТ МАМКИТЕ ИМ; ИЛИ БЕБЕТА, АКО Е МНОГО НАЛОЖИТЕЛНО И НЕИЗБЕЖНО! и по възможност в отделно помешение без 4уваемост...
ако ш излизам, барем да не ми са сма4кани, наплюти и оповръшани обувките, панталоните и квото и да е там.
предварително благодаря.  Laughing Wink Twisted Evil
                                           
и * на ******** и въпреки, 4е се забавлявам докато го пиша, съм абсолютно и изри4но сериозна.

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 15:56 от milk

# 20
  • Мнения: 157
Отскоро съм във форума, ама искам и аааааааз! 

# 21
  • Мнения: 451
***************** аааааааа, и аз ИМАМ претенции - БЕЗ ДЕЦА! НИКАКВИ!ОСВЕН ТИНЕЙДЖЪРИ - НА ОТДЕЛНО ОТ МАМКИТЕ ИМ; ИЛИ БЕБЕТА, АКО Е МНОГО НАЛОЖИТЕЛНО И НЕИЗБЕЖНО! и по възможност в отделно помешение без 4уваемост..
ъХъ,и аз така мисля, по възможност-без деца,да се видим като хората,то и ние души носим,де Crossing Arms

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 20:59 от patricia_p

# 22
  • София
  • Мнения: 6 999
Хех...това за липсата на деца смятам се разбира от самосебе си...

*** Сабина, много е красива Вяра пу-пу.

# 23
  • София
  • Мнения: 310
Аз нямам много време за писане, но да кажа да ме броите и мен за срещата  Hug . Само се моля да не съм на работа  Praynig
Ще следя темата за точна дата и място  Peace

# 24
  • Мнения: 589
Среща ли? Кога? Къде? Как без мен?!  Laughing

# 25
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Значи се разбираме за Октомври.Моля кажете коя седмица е по удобна6-7.10.07 или13-14.10.07?Да се уточним за датата и да започнем да се организираме и записваме,че сме много и времето лети!!!!!! Flutter Hug

# 26
  • Мнения: 161
И аз искам да се срещам   Mr. Green . За мен по-удобната дата е 07.10, но ако се организирате за следващата седмица ще направя всичко възможно да дойда поне за малко, много ще се радвам да се запозная с мамите от форума на живо.  Hug

# 27
  • Мнения: 351
И аз искам на среща:)
За мен е без значение кога, стига да е някой weekend.

# 28
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Бе то убаво без децата, ама тези дет нямаме на кого да ги оставим, кво да правим, да умиргаме без срещичка ли Rolling Eyes не е честноооо
А не може ли да се видим в заведение с детски кът, така хем и ние ще сме си рахат, хем и децата ще си отиграят.

# 29
  • Мнения: 1 023
Бе то убаво без децата, ама тези дет нямаме на кого да ги оставим, кво да правим, да умиргаме без срещичка ли Rolling Eyes не е честноооо
А не може ли да се видим в заведение с детски кът, така хем и ние ще сме си рахат, хем и децата ще си отиграят.

aaaaaaa,  мариели, хи4 не спекулирай - ти с твойте 2 в разли4ен възрастов диапазон - то4но немаш грижи, и даже платена забава4ка може да спретнеш.

в детски кът за непуша4и и аз още две-3 навън с якета - айде нема нужда - и гъза нема си дигна от дома!

бтв, съботно-неделно, пък стън я няма, така 4е мислете усилено.

Общи условия

Активация на акаунт