С каква дължина на косата е по секси една жена?

  • 15 796
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 611
Харесвам дьлгата, гьста и поддьржана коса.
Доколкото имам виждане и мьжете я харесват.  Wink
Но харесват или не, аz сьм фенка и сьм си я пуснала под крьста.
Пьк, който не ме харесва, да не ме гледа  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 220
има един много хубав филм - Адвокат на дявола... там Ал Пачино казва на Чарлииз Терън / перефразирам / - мога  ли да направя една забележка за косата ти - би ли я повдегнала - колко е хубаво да си прав - врата на една жена е ключът към нейната мистичност, връзката между тялото и главата, между душата и мисълтта/съзнанието...

та не дължината не косата е проблема, а прическата... лично аз предпочитам дълга коса вързана на опашка отзад - врата скъпи ми съфорумнички...

сега ще ревнете -
Цитат
няма значение .... но е добре да има поне за юзди на задна прашка ...
Цитат

# 17
  • Мнения: 753
Повечето мъже харесват дълги коси, забеязала съм,..... а колко сехи могат да бъдат някои жени с къси, ...да им се чудиш..

# 18
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Това което са ми казвали на мен мъжете, с които съм дебатирала този въпрос е че дългата коса по им харесва и я предпочитат.

# 19
  • Мнения: 3 268
Според мен е важно цялото излъчване на една жена.На някои просто много им отива къса коса,повече от дълга.Давам веднага пример със Синеочка от форума,която си е скъсила косата в стил Мег Райън и изглежда зашеметяващо.Аз обаче ако си скъся косата,не изглеждам толкова добре.

# 20
  • Сопот
  • Мнения: 165
Къса коса и очила!
Въпреки че моята е дълга почти до кръста...и не нося очила.
Но нали говорим за сексапил!

# 21
  • Мнения: 6 993
Аз съм с очила и дълга Mr. Green Онзи ден нещо ме прихвана и покрай фризьорския салон до нас пуснах мухата "Айде да се обръснем голи глави" и той ми каза, че съм луда Mr. Green
Със средна коса ме взе, но каза, че иска да съм с дълга. Аз мразя да съм с къса коса.

# 22
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 Общото впечатление се допълва и от разпуснатата коса, което важи и за средно дългата коса.
 Не случайно една религия забранява косата да е разпусната - напротив тя трябва да е стегната и скрита в забрадка!
 Хайде сега познайте защо, и кой казват те, се крие в косата на жената!

 ...............................

 ...точно така, шейтана или на български дявола, а дявола е специалист по съблазняването, нали?

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Дълга коса за младо момиче, къса- за жена на възраст.

# 24
Еми аз съм с дълга но повечето мъже според мен обичат с дълги  Peace

# 25
  • Мнения: 1 202
И аз мисля , че с дълга коса една жена е по-секси. Peace

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Дълга коса за младо момиче, къса- за жена на възраст.
Всъщност исках да кажа, че дългата е коса е по-секси (или по-скоро по-романтична), но не и за 40-50 год. жена. Отива на момичетата. Но трябва да е хубава и поддържана, иначе става антисекси (проскубана, оредяла, цъфтяща, сплъстена и кофти боядисана няма как да е секси).

# 27
  • Мнения: 2 035
Дълга коса за младо момиче, къса- за жена на възраст.
Всъщност исках да кажа, че дългата е коса е по-секси (или по-скоро по-романтична), но не и за 40-50 год. жена. Отива на момичетата. Но трябва да е хубава и поддържана, иначе става антисекси (проскубана, оредяла, цъфтяща, сплъстена и кофти боядисана няма как да е секси).

Оле това все едно го е писала систъра ми, точно същото ми каза и тя    Hug

Aleksander, много добър пример даде... като се замисля си супер прав bouquet

# 28
  • Мнения: 411
Аз съм с дълга коса откакто се помня.Почти до кръста е и това ми е запазена марка.В м омента съм я постригала на етажи,което й добави повечко обем и е много яко и много й се кефя,е не само аз де... smile3534Мъжа ми много ме харесва така и не би му било приятно ако един ден я пострижа.Но е вярно,че не на всяка жена й отива,по скоро на повечето.

# 29
  • Мнения: 1 195
Аз се харесвам с по-къса но мъжа ми ме харесва с по-дълга и мрънка да я пусна ама.........

Общи условия

Активация на акаунт