Не е ли време за подфоруми тук?!

  • 2 946
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 625
        Какво да кажа    newsm45 newsm45 newsm45 ,пускам темата ,дано да я заковат!!!

# 16
  • Враца
  • Мнения: 5 205
след като съм писала, че ще я закова значи ще го направя.
Закована е вече Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 722
Приветствам идеята за заковаването на темата.
Наистина не виждам ние, осиновителите какво ще правим в нея, освен да четем. Има достатъчно други теми в които да си комуникираме с осиновените деца, те самите наистина имат нужда от тема, в която да говорят помежду си. А ние имаме нужда да ги четем, но да им оставим малко въздух, да не ги назидаваме.

# 18
Много добре, и аз приветствам темата. Лично за мене е много поучително да чета коментарите на осиновените деца. В крайна сметка, ние не сме в състояние да разберем напълно какво преживяват те; мене ме успокоява мисълта, че имам поне някаква представа какво си мисли моето дете и не го споделя с мене, било поради липса на думи, било, защото се страхува да не ме нарани (пази Боже, как да му кажа, че това не е негова задача?).
Може ли отвреме-навреме да задаваме въпроси? На лични получих няколко много ценни съвета за това, как да разговарям с моя син, благодаря!
Бог да ви пази.

# 19
Допълнение: за да не звучи така, че форумът съществува за информация на осиновилите - надявам се, че и за порасналите осиновени деца е добре да знаят, че освен да споделят своите чувства, са полезни за щастието на дечицата, които растат днес... Разчупвайте табута, никой няма нужда от тях.   bouquet

# 20
  • на път
  • Мнения: 2 804

Перфектно е
Дори няма нужда от коментар
....
само тъжно се умихвам

Много е глупаво да пиша тук за което се извинявам от все сърце.
Miraetta, моля те разчисти си пощата да ти пиша на лични.
Ива

# 21
  • Мнения: 1 249

Перфектно е
Дори няма нужда от коментар
....
само тъжно се умихвам

Много е глупаво да пиша тук за което се извинявам от все сърце.
Miraetta, моля те разчисти си пощата да ти пиша на лични.
Ива

Lele  извини ме, моля те ..

Нали не влизах и не съм се усетила, че пощата е препълнена - видях  личните от мейла, нали и там се изписват.

Почистих пощата, пиши ми   Hug

Общи условия

Активация на акаунт