Хайде да си говорим зад гърбовете

  • 1 346
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Клонче,защо да не можеш да я наречеш идиот?Кажи й:Ако не бях толкова добре възпитана,щях да ти кажа,че си  идиот.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз искрено се вбесявам, че правилата на форОма не ми позволяват да нарека откровен идиот една потребителка, според която всяка "духовно извисена майка" би оставила детето си да умре,защото таква била "волята на душата му" , а "Недуховните" майки си мъчели децата да не умрат, но това било лошо за душите им.Това не е нейно прозрение, а на гуруто й, който бил световно признат и уважаван. #Cussing out Sick

коя де? айде, че скоро ще турят ключ на темата?

Не мога да се преодолея и да я назова....

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Аз искрено се вбесявам, че правилата на форОма не ми позволяват да нарека откровен идиот една потребителка, според която всяка "духовно извисена майка" би оставила детето си да умре,защото таква била "волята на душата му" , а "Недуховните" майки си мъчели децата да не умрат, но това било лошо за душите им.Това не е нейно прозрение, а на гуруто й, който бил световно признат и уважаван. #Cussing out Sick

А коя е тя ? Мисля, че е достатъчно да и напишеш и само ника  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 2 840
Shocked
за бога как ще оставиш детето ти да умре  #Crazy
щото така искала душата му това е отвратително

Ама, моля те, така казвал Шри Чинмой....
А той бил Велик Учител.
След справка се оказа ръководител на някакъв деструктивен сектантски култ, ма нейсе.....имал книги, супер известен...ей такива....

Да не задълбавам.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз искрено се вбесявам, че правилата на форОма не ми позволяват да нарека откровен идиот една потребителка, според която всяка "духовно извисена майка" би оставила детето си да умре,защото таква била "волята на душата му" , а "Недуховните" майки си мъчели децата да не умрат, но това било лошо за душите им.Това не е нейно прозрение, а на гуруто й, който бил световно признат и уважаван. #Cussing out Sick

А коя е тя ? Мисля, че е достатъчно да и напишеш и само ника  Wink

Хубаво, де Роза66 или нещо такова.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Аааа НЕ!
Поредната тема за откровен чат с флуд елементи под надслов "ти мен /не/уважа'аш ли мъ?"
За сериозните оплаквания си има начин.
Има и лични съобщения.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт