Ямбол се стяга за празници ...и за весела коледна среща (16)

  • 18 133
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 258
Малее,мойто мъж знаело песен?! Shocked Кво са прайш, че не можеш да пееш,бе! Пък за второ-още повече са прави,ама ше го лепна с един парцал по главата да му дойде акъла Simple Smile То май само ние и Ивето сме с по едно хлапенце...да действат мъжете! Казвайте за срещата,напрееед към пиците!Дианче,няма да ядеш кат не искаш,ама трябва да 'видим' нович член(или членка  Laughing ) на форумската банда Simple Smile Димето така и не ни показа тумбаче   Confused Айде...до неделя Wink

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аааа, азе в 5 часа съм станАла разпределения да пиша, че с малката трудно се пишат иначе. К'во да се прави, даскалска му работа.
Днес съм много ядосана, изнудиха ни да не стачкуваме #Cussing out
ИИИиии кой каза за среща? Кога? В колко часа?

# 17
  • Мнения: 83
Аз вече съм бясна -Нина беше 3 дена на градина и е вече болна с малка температура,със запушен нос и много червено гърло. #Cussing outСнощи не съм спала,цяла вечер скимтя милото CryДоктора ме взе на бъзик вече ,какво ми било трябвало да я пускам изобщо. #Cussing out #2gunfireАми нали все някога и това трябва да стане?Да ама кога ще е без проблем?Не знам ,но този път не мисля да се отказвам и без това много съжалявам за яслата ,а сега и от градина да я лиша.....ох не знам дайте ми съвет,че то май само моето не е ходило до сега.

# 18
  • Монреал
  • Мнения: 631
Абсурд е детето да не се праща на ясла или градина, защото може  да се разболее. Ами да не ги пускаме и в първи клас тогава. Миналата година Боби се разболя 3 пъти - гърло, хрема, не се разминахме без антибиотик. По нова година беше на гентамицин, но за това виновна бях аз  Cry Embarassed, а не яслата.
Според мен, най-добре е през определен период от време да й даваш витаминни сиропи за деца и много витамин С, за да може по-лесно да й минават настинките. Не минава без тях, няма какво да се заблуждаваме, но аз Боби не бих го лишила от приятелчетата му и от заниманията там, още повече след като всяка сутрин отива с желание на ясла.
Освен това, самата ти имаш нужда и от почивка и спокойствие сега, защото после ще ги търсиш.   Това от личен опит вече Mr. Green

# 19
  • Мнения: 83
Да Диме и аз така мисля.Тя наистина ходи с голямо желание и се сърди като я взимам преди да си е поиграла след обяд Laughingголяма е скица,а сега спи със запушен нос Sad

# 20
  • Мнения: 3 537
В нашия квартал няма много деца,не мога да я изолирам цяла зима сама в къщи. TiredВсяка сутрин сестрата им проверява гърлата и болните ги връща,та се надявам да не боледува колкото миналата зима в яслата.

Мариянке/мама на Йоана/,защо не пишеш вече в ямболската тема? WinkЩе ти се караме,аааааа! Laughing

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Диана, няма страшно, ще мине, но поне още една година може би ще боледува повече отколкото очакваш. Поне така беше при Данчо. Витамини му давах натурални(плодове сега колкото щеш) и респивакс + противогрипна ваксина. Витамин С само когато е болен. За една година укрепна и почти не се разболяваше. Аз затова и Маги не я пускам на ясла. Да укрепне още малко и догодина на градина.
Краси, в Свобода сте, нали? Там сестрата е много стриктна. Много съм доволна от нея и въобще от всички в тази градина.

# 22
  • Мнения: 3 537
Краси, в Свобода сте, нали? Там сестрата е много стриктна. Много съм доволна от нея и въобще от всички в тази градина.
Даа,там сме и за сега съм много доволна и от госпожите,и от сестрата,и от директорката.Днес видях и музикалната,но още нямам мнение.Данчо там ли е ходил?

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, там беше при госпожите Янева и Узунова. Страхотен екип са двете!

# 24
  • Мнения: 258
А, ми тя нали беше на ясла до скоро,Краси? Кога се преместихте?! Аз много съм изпуснала от темата явно.. Embarassed

# 25
  • Мнения: 3 537
А, ми тя нали беше на ясла до скоро,Краси? Кога се преместихте?! Аз много съм изпуснала от темата явно.. Embarassed
От трети юни сме на градина. Wink

# 26
  • Мнения: 135
Така и така е станало дума за ясла и градина да се оплача и аз.Моята Деница побойник станала.Днес сутринта ухапала едно дете по бузата,жената вика -Как ще го "издаваме" не знам  ooooh!. И това било системно,не го харесвала него и още,като го видела и скачала да се удря. Crazy Какво ще я правя таз` моята Деница не знам  Tired

# 27
  • Мнения: 258
Иве,от колко време ходи вече? И Лора така правеше от началото,няколко пъти е хапала и се е била с децата...а е най-малката май  Embarassed Скоро слава богу не са се оплаквали..
Краси,що се преместихте?Заради възрастта ли?

# 28
  • Мнения: 3 537
Краси,що се преместихте?Заради възрастта ли?
Да,изписаха ни,защото навърши три години.

# 29
  • Мнения: 258
Ааа,Краси, ти си ли скрития пак Simple Smile пиша аз,уж няма никой,пък хоп-веднага ми се отговаря Wink

Общи условия

Активация на акаунт