В какво жилище живеете

  • 7 555
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Стара класическа тухла, къща.

# 16
  • Мнения: 959
Средна по старост тухлена еднофамилна къща на 15г.Simple Smile
Сравнение с панел на мога да направя,защото никога не съм обитавала такова жилище.

# 17
  • Мнения: 459
Живеем в панел
Толкова много влага и мухъл имаме, че гледам как мебелите скоро ще си заминат.
CryИ ние в панел,при това краен-но поне си е наш!

Мда и нашия си е наш  Laughing , но този мухъл ще ме довърши. Мислим уж да променим положението, пък да видим.

# 18
  • Мнения: 5 393
Панелка.
Нямам мухъл.
Предимства пред тухлата-не се сещам.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 381
В панелно. Мухъл имаше само на едната тераса, която е остъклена. Това лято ремонтирахме. Но е квартира, та не ми пука много-много. Но мухълът много почна да мирише.  #Cussing out

# 20
  • София
  • Мнения: 1 951
Стара класическа тухла -  дебели стени и добра шумоизилация . Доволна съм  Peace
И ние така!

# 21
  • Мнения: 6 017
Стара класическа тухла

# 22
  • Мнения: 1 715
Стара класическа тухла, къща.
Peace

# 23
  • Мнения: 1 107
Стара класическа тухла
И аз така, но докога не знам....

# 24
  • Мнения: 6 461
Стара класическа тухла.


# 25
  • Мнения: X
... в стари тухлени жилища от малките тухлички, не четворки /строеж 40-42 г./ - мнооого беше прекрасно дори. Не мисля, че имаше нужда от каквато и да е шумо- или топлоизолация. Високи тавани, обширни стаи, малки антрета - какво повече му трябва на човек.


Ето в такова жилище жилище живея.Едно към едно.
Оплаквания нямам никакви.Няма шумо- и топлоизолация ,но и не смятам, че е нужна.

# 26
  • Мнения: 46 518
Панел '82 г.
Саниран. Изключително топъл, почти не ползваме отопление, няма влага и др. проблеми.

Живяла съм във всякакви жилища - къща, ЕПК, стар панел, нов панел, сталинска тухла и ново строителство.
Конкретно за шума - разлика няма, зависи основно от това на какви съседи ще попаднеш, от сталинкста тухла избягахме именно заради шума.
Влага имахме в сталинкста тухла и ЕПК-то, гардеробът ни беше целия в мухъл отзад  Sick

# 27
  • Мнения: 4 668
Живеем в ново тухлено жилище . С изолации и ТЕЦ !
Предимствата на новото според мен са , че общите части са много по - хубави , не мирише на старо и гадно и все пак всичко още е ново .
Сметките ни за отопление са по - ниски .
Няма хлебарки , за разлика от старата тухла , където имаше .

Недостатък - много се чуват съседите  Rolling Eyes .

Живяла съм и в панел , там други проблеми . За 2-3 лв. правеха проблем , когато трябва нещо да се подмени . В чудо се бяхме видяли  ooooh! всъщност в старите блокове все съм го имала този проблем .

# 28
  • София
  • Мнения: 607
В стара тухла, блокчето е строено през 50-те години. Външен апартамент сме - има мухъл, няма изолация, съседите са свадливи бабки на по 70-80 години. Покривът тече при всеки дъжд, а не дават пари за ремонт. Добре, че не сме на последния етаж. Верно - не се чува нищо от съседите, топло е. Но пък се борим с хлебарки.....

Сега си купихме ново строителство - ще видим как ще е.....

Израстнала съм в панел - южен апартамент, светло, без влага и мухъл, някакси уютно ми е в него. Сега само през отпуската си ходим, родителите ми живеят в него. Чува се всичко от съседите, ама съм свикнала и вече не ми прави впечатление.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 294
Топла социалистическа панелка  Laughing
Предимства пред другите - незнам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт