аз съм безнадежден случай

  • 12 775
  • 206
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
Познавам няколко мъже - женени и разведени - с по-млади интимни приятелки. Всички умират от кеф и от гордост, обаче НИКОЙ НЕ ИСКА БЕБЕТА на по-зряла възраст.  Naughty Особено тези дето вече си имат деца!! Имам няколко такива познати, които като приятели са ми споделяли мислите и чувствата си.  Теб те гони майчинския инстинкт защото ти цъка биологичния часовник, обаче за мъжа не е така. Не прави нищо без неговото знание. Най-добре е да му кажеш какво искаш и да искаш конкретен отговор. Тогава ще се разбере той колко всъщност те обича!!! В противен случай си помисли дали си в състояние да гледаш сама едно детенце!
Успех  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 173
На 50-55 години да те яздят и да ти викат"Дий конче"  newsm78.....не си е работа. И аз ще предпочета на тия години да си пусна тв и да си легна. Господ си го е измислил. Ама кой както може и иска  Laughing

# 17
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Познавам няколко мъже - женени и разведени - с по-млади интимни приятелки. Всички умират от кеф и от гордост, обаче НИКОЙ НЕ ИСКА БЕБЕТА на по-зряла възраст.  Naughty Особено тези дето вече си имат деца!! Имам няколко такива познати, които като приятели са ми споделяли мислите и чувствата си.  Теб те гони майчинския инстинкт защото ти цъка биологичния часовник, обаче за мъжа не е така. Не прави нищо без неговото знание. Най-добре е да му кажеш какво искаш и да искаш конкретен отговор. Тогава ще се разбере той колко всъщност те обича!!! В противен случай си помисли дали си в състояние да гледаш сама едно детенце!
Успех  Heart Eyes
да но той нищо не ми отказва - дори и дете...само че не съм сигурна че след 10-15 години ще може да се грижи за когото и да е Confused
а е много безсърдечно да напуснеш някого само защото си правиш сметки за след 10 години.Това е проблемът.

# 18
  • Мнения: 953
По същата логика можеш да се запознаеш с някой твой връстник, да се омъжиш и да се разведеш след 3 години - гаранция няма.

# 19
  • Мнения: 7 391

 аз искам да вилнея, да ходя на срещи, забави, ресторанти, кафета, докато той излиза от дома само след бой с пръчки /това последното на майтап, де Laughing/.
струва ми се обаче, че всичко зависи от характера на човека.

  Това съм го чувала от моя приятелка и си е чиста истина.
               Ти къде го намери тоз човек на тези години??? Няма ли по-млади ? То моя е с 2 години по-голям и вече сме на почти същата възраст и от време на време  едвам го изтърпявам ,не си представям какво бих правила ако съм на 27   #Crazy И аз мога да разчитам за всичко на него,ама .......бе,не е какъвто беше на 27  Mr. Green  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 12 554
Писала съм го преди, ще го напиша и сега. Имала съм връзка с мъж 26 години по-голям от мен. Моето лично ммение е, че никакво значение няма на колко е години, а какъв е му е характерът. Моят бивш приятел ходеше по заведения повече от мен /аз бях на 25/.

Колкото до умирането - бащата и майката на мой съученик бяха със същата разлика - 26 години. Е, баща му и сега е жив и здрав. Майка му почина преди 2 години от рак. На 50 годишна възраст. Така че никой не може да се бърка в сметките на Господ.

Ако си щастлива с него и смяташ, че това е човекът - бъди с него и създайте своето семейство.

# 21
  • Мнения: 2 407
Възраста няма значение.Поговори с него.Ако не иска прекрати връзката!

# 22
  • Мнения: 1 672
ти си на 27 ... пърси един към 30 и го емвай. какво му мислиш с дядовци да сезанимаваш ... разликата е голяма. на 55 мойе да го чукне инфаркта и да останеш вдовица с 2 деца например .... природата си е казала думата 3-5 години по-голям от теб и деца след 18-20 години най-късно. след това става сложно .....


# 23
  • София
  • Мнения: 13 206
Възраста няма значение.Поговори с него.Ако не иска прекрати връзката!

Да, за любовта няма значение! Но има значение за други също толкова важни неща. Не съм някоя моралистка, т.е. не виждам нищо лошо в голямата разлика, но при условие, че примерно тя има дете/деца, сама живее, той е в същото положение. Защо да не се съберат като семейство. Но тепърва да създаваш семейство и деца с 25 г. по-възрастен мъж... Rolling Eyes Rolling Eyes Ако сега не вижда проблемите, след 15 г. ще лъснат. Описали сте ги тук доста подробно. Разбира се тя сама си решава, но няма смисъл да се заблуждава, че след 5-10 г. като ги дойде рутината няма да види твърде много проблеми. То с всеки партньор е така, но в този случай освен стандартните ще се добават и проблемите с възрастта. Имам наблюдения над подобна връзка (за разликата говоря), беше продължителна и искам да ви кажа, че идва момента в който по-младия от двамата вижда проблемите. Обичта си е обич, но проблемите могат да я съсипят!

# 24
  • Мнения: 817
Мисля, че именно трудностите в една връзка те привличат. Визирам връзката ти с по младото момче и сега тази с по възрастния. И в двете няма нищо лошо, но ти винаги си задаваш въпроси. Явно просто това те привлича.Не се знае ако и с този човек се разделите какво ще търсиш точно и какво ще намериш.

Иначе за бебешките истории, съгласна съм, че на теб ще си го причиниш, а не на него. Мисли за себе си, все някога трябва да го направиш, а не за другите!

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840
Твърде е голяма тази разлика.
А и сега децата се отглеждат толкова трудно - трябва много силна ръка, енергия и воля на родителите, за да опазят децата си от всичко навън.
В този смисъл, по-добре е бащата на един тийн да не е е на 70 години.
Така си мисля аз.

# 26
  • Мнения: 4 668
Много е голяма тази разлика  Rolling Eyes А и сигурна ли си , че го обичаш ?
След време наистина ще е на 65 г. , а ти на 40  Confused може и да се отвращаваш даже от него ...
Мисли ... и най - добре си намери един млад мъж !

# 27
  • Мнения: 22

да но той нищо не ми отказва - дори и дете...само че не съм сигурна че след 10-15 години ще може да се грижи за когото и да е Confused
а е много безсърдечно да напуснеш някого само защото си правиш сметки за след 10 години.Това е проблемът.
[/quote]

Извинявай, явно не съм вникнала достатъчно добре в това, което си написала.
Препрочетох отново мненията ти. Ако всичко от твоя страна беше на "6", ти нямаше да се колебаеш, нямаше да задаваш въпроси, и възрастта нямаше да има никакво значение. По мое мнение хем ти се иска, хем не ти стиска  Simple Smile Което значи, че това НЕ Е ТВОЯТ човек . Сори  Hug

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Как няма да те носи на ръце- къде ще намери друго момиче да му върже?
На тия години му е време да става дядо, а не баща. Вслушай се в разума и си намери подходящо момче Peace

# 29
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Как няма да те носи на ръце- къде ще намери друго момиче да му върже?
На тия години му е време да става дядо, а не баща. Вслушай се в разума и си намери подходящо момче Peace
да знам че сигурно това е причината но това е факт - държи се прекрасно...
 Tired и аз да намеря сериозен човек, но явно сега пък е прекалено сериозен

Общи условия

Активация на акаунт