аз съм безнадежден случай

  • 12 834
  • 206
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 941
Времето ще покаже. Щом ти се въртят вече такива мисли, значи по-скоро не сърцето те води към този мъж.

# 151
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Времето ще покаже. Щом ти се въртят вече такива мисли, значи по-скоро не сърцето те води към този мъж.
Да... Thinking Прави впечатление, че авторката е впечатлена от отношението към нея. Но тръпката, емоцията има ли я?!..

# 152
  • Мнения: 5 468
Рени, знаеш много добре, че тръпката и емоцията се губи там, някъде в сивото ежедневие, дори и да ти е набор мъжа до теб. Тя си е обречена така или иначе. Важно е, като се търси мъж, да се търси добър и с бъдеще. Иначе, който се жени само, заради емоцията и тръпката, след години остава малко разочарован.
Говоря от опит. Моят мъж ми е набор Crazy, ама какво от това.

# 153
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ню, права си, но и отношението се променя- съгласи се. Сега я носи на ръце, но дали ще е така постянно? Да не се окаже след време до един дъртак, когото не понася... Това никой не може да каже и не е моя работа де...

# 154
  • Мнения: 750
Да не се окаже след време до един дъртак, когото не понася... Това никой не може да каже и не е моя работа де...
newsm09При теб така ли се слу4и.....?
Това не озна4ава,4е нейният ,,дъртак,, ще е като твоят наример...Вси4ки са разли4ни!
Мъжът ми,разказва,4е баба му по4инала млада....колко млада питам аз...а той казва ,,ами на 76 год.'' ShockedЗа него това е млада жена!Защото в неговият род само тя е по4инала на тези години...вси4ки други над 90!.....Та...моля,не нари4айте един 50-55 год 4и4ко ,,дъртак,,! Mr. Green

# 155
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да не се окаже след време до един дъртак, когото не понася... Това никой не може да каже и не е моя работа де...
newsm09При теб така ли се слу4и.....?
Това не озна4ава,4е нейният ,,дъртак,, ще е като твоят наример...Вси4ки са разли4ни!
Мъжът ми,разказва,4е баба му по4инала млада....колко млада питам аз...а той казва ,,ами на 76 год.'' ShockedЗа него това е млада жена!Защото в неговият род само тя е по4инала на тези години...вси4ки други над 90!.....Та...моля,не нари4айте един 50-55 год 4и4ко ,,дъртак,,! Mr. Green
При мен няма как да се случи, защото когато той одъртее аз също ще съм.
И ако не забелязваш написала съм "да не се окаже" и "след време", което изцяло променя смисъла.

# 156
  • Мнения: 750
 dohЕй..тя Бамби беше със старият съпруг бе...Офф...обърках те!
Сори!  bouquet
Ама съм и аз една заспала... Mr. Green

# 157
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Много ми е интересно, когато прочета, че след 15 години няма да понасяш някого, защото е с години по-голям от теб, но това се изключва ако си с мъж, който ти е набор.

Мона Лиза, аз не бих чела тази тема повече. Само би ти навредила.
Ти знаеш най-добре с какъв човек си, какво те привлича в него и дали би била щастлива. И не дължиш никому обяснения.

Никъде с никого няма гарантирано щастие и колко би траяло. Винаги съм била на принципа: по-добре истинско щастие с този, когото обичаш, отколкото  щастие и живот в омраза и тегоба с този, когото другите биха определели, като перфектен за теб.   
 Hug

# 158
  • София
  • Мнения: 589
dohЕй..тя Бамби беше със старият съпруг бе...Офф...обърках те!
Сори!  bouquet
Ама съм и аз една заспала... Mr. Green

 #2gunfireМоля,моля айде да не се обиждаме на дърто и младо.Аз съм си направила моя избор и съм доволна. Peace

# 159
  • Мнения: 750
dohЕй..тя Бамби беше със старият съпруг бе...Офф...обърках те!
Сори!  bouquet
Ама съм и аз една заспала... Mr. Green

 #2gunfireМоля,моля айде да не се обиждаме на дърто и младо.Аз съм си направила моя избор и съм доволна. Peace

Няма,няма...ти пък,не се обиждай бе муцка!
То и мойто мъж не е младо...ама за мен е секси пар4е! Wink
Айде...мир и любов да има! Peace

# 160
  • Мнения: 3 268
повече любов и цунки мунки да има за всички.Айде,отивам да си взема моето. luvbed

# 161
  • Мнения: 32
Все още ли си с него?Ако да-подкрепям те!!!Действай смело и хич не да не ти пука какво казват хората около теб!Аз съм на 26 ,а моят бъдещ съпруг е на 53 (разведен с две големи деца-на 19 и 21 години)и много се обичаме,даже си правим бебенце.Няма нищо по-красиво от истинската любов!!!Ако смяташ,че си я намерила просто не я изпускай!!!Желая ти успех!!!

# 162
  • София
  • Мнения: 2 840
Супер ще си изкарате.
Дано човекът само не е на заплата, че скоро ще влезе в пенсионна възраст и ще е малко трудно, но като има любов, тез' неща се преодоляват. Mr. Green

# 163
  • Мнения: 505
Специално за Мона Лиза искам да напиша. Разликата в годините не е решаваща - тя само създава определена специфика на връзката. Решаващи са твоите чувства - на страх.

# 164
  • Мнения: 417
Да си кажа моето от личен опит ...не стават тия работи както си ги мислиш, рано или късно годините си казват своето, а бебета на тия години трудна работа , добре че аз се отървах и сега съм щастлива и не съжалявам.  Party

Общи условия

Активация на акаунт