ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 7

  • 11 735
  • 349
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 890

Здравейте,

аз днес още не съм яла. Пийвам само течности. Изпих един чай с мед и една гореща вода с фреш от един лимон. Това с лимона въпреки, че съм на моното ще си го правя сутрин на гладно. Имам чувството, че много ми помага за прочистване и регулиране на стомаха.
А за чаят се чудя дали мога да го пия с по една чаена лъжичка мед докато съм на моното.
Също така сега се сещам, че не съм ви казвала, че не мога да тренирам, защото много ме боли един пръст. Не знам какво му е (три от ноктите целите са сини, но аз съм свикнала с това. За това слагам и цветен лак, за да не си личи синьото) Та с пръста май е някаква инфекция, защото ме боли и без да го пипам и ми тупти. Ще почакам още някой и друг ден и ако не минава ще трябва да ходя пак на хирург. Направо с този спорт си разбих краката отвсякъде...

Мими, много се радвам, че видя пак 52 че от сума ти време го чакаш... Simple Smile баница, не баница важното е че си имаме 52 Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Frozen_ladywelcome welcome welcome и успех!!!  Сподели повече за себе си - килограми, диети ала бала... Wink

УсMuBka, аааа страх ме е мене да се женя  hahaha hahaha hahaha то ми се прииска заради празника и така си говоря. За сега не съм срещнала Човека, за който бих се оженила иначе може и да бих... Simple Smile

*=*KиСчЕ*=* аз бях стигнала до 48, но върнах 3 и сега съм отново 51 Sad Sad Sad аз за това такъв голям проблем правя... много ми е гадно.

Вивиан, най-накрая и ти си на хоризонта. Радвам се, че пишеш Simple Smile Simple Smile Simple Smile как си? кажи повече Simple Smile Simple Smile

Крисси, мерси за почерпката. Доста изкушаващо изглежда Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Е аз отивам да гледам ТВ. Дано днес дадат някой хубав филм

# 16
  • Мнения: 1 416
Здравейте милички,аз докато чистя ,готва и пера вие сте почнали нова темичка и аз ви изгубих  Embarassed
Криси и Мими супер както винаги темата и табличката са върха.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
ВИВИ СЛЪНЧИЦЕ ТАКА СЕ РАДВАМ ДА ТЕ ВИДЯ   Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug :h   Далалче желая ти вълшебни резултати с моното и другата неделя да се похвалиш с -3 кг  Peace Peace PeaceМамица угоди си на душичката тамън ще размърдаш и шашнеш  метаболизма ug: Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 15:44 от мами 73 цвети

# 17
  • Мнения: 3 453
Далалче, браво много си серозна Peace

Мами, как е при теб?Има ли минуси?

# 18
  • Мнения: 1 416
Крисси върнах си качените кг и сега съм пак 56 ,ама няма да се отпускам днес от много домакински задачки съм на полувин пакетче солети,обяда мина така че ще мисля чак за вечерята ама май ще е поредната купичка мляко с краставици.Мен една треска ме тресе малчо тръгва на градина на 17 септември ,а не иска да пишка в тоалетната нещо го е страх и аз незнам какво да правя главата ми се е запалила и все това мисля  #Crazy #Crazy #CrazyАма май няма да си тормозя слънчицето ,сигорно ще отложа градината .Сори за споделянето и спама ,ама на вас всичко мога да си кажа ,че на друго място направо всички казаха :  как може на 2г и 5 месеца още да не си успяла -нещо такова .Е пробвала съм милион пъти и сигорно не му е дошло времето да го махнеш.ПАК СЕ ИЗВИНЯВАМ ЧЕ НЕ МУ Е ТУК МЯСТОТО ИЗВИНЯВАИТЕ КРИСИ И МИМИ ,АМА толкова сте ми близки че незнаех на кой да си излея душичката  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 19
  • Мнения: 3 453
Маминце, тук съм забранила да не се споделя.Всеки може да си каже всичко, ние сме и хора освен че отслабваме.Относно малчо, не се тревожи-ще му мине на сладурчето.то само ще си покаже като е готово Hug  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 416
Маминце, тук съм забранила да не се споделя.Всеки може да си каже всичко, ние сме и хора освен че отслабваме.Относно малчо, не се тревожи-ще му мине на сладурчето.то само ще си покаже като е готово Hug  bouquet
Леле Криска ,ти си толкова добър и невероятен човек ,че една от мечтите ми е да се запозная с теб лично и повярвай ми за мен ще бъде чест .Благодаря за разбирането  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 3 453
Къде сте всички?И почерпка направих и какво?Само аз и Мами Cry

Мами
, като стана въпрос за запознаването...сетих се да пиша, че нали с Далалчето щяхте да идвате към Пловдив длугата събота, само че ще отработваме 7-ми та искате ли да го оставим за 22-ри?тогава да си спретнем срещичка Laughing

# 22
  • Мнения: 890

Мами, сега питах моята мама и тя каза, че това, че малчо не ходи тоалетната не е проблем за детската. Там децата си ходят повечето с памперси и от време на време лелките ги карат до тоалетна и ако се уцелят уцелят. А ако го е страх от тоалетната може да занесеш гърне и него да ползват. Така че не се притеснявай. Там дори може да е по-лесно да се научи.

Крисси, аз на 23 имам рожден ден и има вероятност да го празнувам на 22ри, защото се пада събота. И мисля да каня гостите след 23.30, за да посрещнем рождения ден. Ако искате срещата може да я направим неделя или да остане за съботата след рождения ден Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 453
Най-добре да направим срещата в съботата след рожденния ти ден Hug Мими може само в събота да оставя детенцето на бабите Peace На 23 е родена моята баб и сме у тях Laughing

# 24
  • Мнения: 603
здравейте, как сте? аз тукмо ставам от сън,и си слагам снимка тук,и пия кафенце.
Мами,не се притеснявай,аз нямам деца ,но смятам че всичко си става с времето и на първо място трябва да е детето и неговите желания,а не някви си мнения от този сорт който си получила.
Криси как върви с Дюкан?

# 25
  • Мнения: 1 416
Къде сте всички?И почерпка направих и какво?Само аз и Мами Cry

Мами
, като стана въпрос за запознаването...сетих се да пиша, че нали с Далалчето щяхте да идвате към Пловдив длугата събота, само че ще отработваме 7-ми та искате ли да го оставим за 22-ри?тогава да си спретнем срещичка Laughing
Крисска аз писах и от преди че с голямо съжаление на 15 не мога имам две прекрасни ученички и 15 септември е много важен ден за красавиците на мама.Сега трябва да кажа че и на 22 -ри пак няма да мога тогава имам Рожден ден ще имам гости и няма как е ще се надявам на някоя октомврииска или ноемврииска среща тогава вече няма отърване от мен да знаете  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Далалче да знаеш само как ми олекна от твоето обяснение ,остава ми да се надявам и лелките в градината да ме разберат  Praynig Praynig Praynig
Усмивчице ами с каките не беше така ,нали са момиченца и бяха оправни във всичко ама и аз мисля че когато му доиде времето ще стане изведнъж без сътресения за малчо и мама  Thinking[/b]Та в тоя ред на мисли се сетих ,ама момичета ние сме си по оправни във всичко -момченцата първо мама си ги гледка като писани яйчица ,а после някоя сладка девойка като Криси ги приютява до сърцето си и пак си ги гледка та цял живот някое нежно създание ги закриля и дондурка нежно ей затова мъжете са ни толкоз хубавки ама по не оправни от нас  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 17:15 от мами 73 цвети

# 26
  • Мнения: 523
Здравейте сладурчета! Hug Hug Hug
Аз на обяд хапнах картофки ,че уж днес съм монодиетичка ноо.............. сутринта издъних малко работата с един топъл шоколад,но съвсем бях изключила че съм на моно!Излизам на кафе с една приятелка и то навън един студ и аз по навик-викам един топъл шоколад та....   
И чак като се прибрах се усетих каква издънка направих ...   Ноо има няма ефект продължавам няма да я започвам наново утре,че както съм тръгнала да отлагам може чак догодина да ви навестя!  Blush Mr. Green Blush
И така с нетърпение си чакам вечерята! Mr. Green
Дано въпреки прегрешението има поне малък минус! Praynig Praynig Praynig
мами 73 цвети  не се тревожи за детенцето,опитай се да го предразположиш някакси ,намери му някаква занимавка,привлечи го по някакъв начин да ходи в тоалетната,знам ли може да му кажеш ,че е някакъв вид игра и или да му кажеш ,че ако се изпишка там ще му купиш нещо което много обича(сладолед,шоколад),или му кажи че големите деца(батковците) пишкат там....такива неща!Не съм спец в тази област ,опитвам се да помогна!  bouquet  bouquet  bouquet А колкото до диетката,нали предложи да започнем заедно!Ако искаш аз съм винаги ''за''. Mr. GreenПък и така ще ми е 300пъти по-лесно и приятно! Heart Eyes
Крисси мерси за почерпката!Как върви Дюкан, справяш ли се?!На мен там не ми харесва ,че не разрешеват олиото и зехтина! Twisted Evil
Далал   ще ги свалиш лесно тези 3 кг-мчета,според мен не са натрупани,а просто задържани!  bouquet
Усмивчице снимката ти е много готина!  bouquet


Ехееее какво направихте Mr. Green Mr. Green Mr. Green: Доката пишехте в темата бяха публикуване 4 нови отговора!Аз доката си пиша и си умувам вие изписахте света! hahaha Joy hahaha Joy

# 27
  • Мнения: 603
 smile3532 smile3532 smile3521 smile3521
Мами,много си права. А каките колко са голями вече?
Кисче, мерси мила   bouquet
а за дюкан ще кажа някакъв резултат в сряда.

# 28
  • Мнения: 1 416
Кисче почваме я ,само кажи каква реши ли каквато кажеш аз съм с теб ,ама да уточня много много не съм по мръвките  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Усмивчице големи са вече най-голямата кака -12години,по -малката на 10 години и малчо на 2 години .Най голямата ми госпожица ме подмина вече мама -163 см,а детенце 166 см кога пораснаха и аз не знам  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
[/b]

# 29
  • Мнения: 890

Мами, нямаш ли някоя снимчица на каките? А малчо съм го виждала на снимка в твоите прегръдки. Но двете мили госпожици ученички много ще се радвам да ги видя Simple Smile

*=*KиСчЕ*=* аз още нищо не съм яла. Нещо ми се пие чайче само. Най-вероятно днес до края на деня ще пия само чайчета и няма да ям, а утре продължавам с моното. Ще си го броя за втори ден.

Крисси, за срещата, когато кажете. Аз мога всеки ден до 1ви октомври. Тогава ще трябва да си видя каква ми е програмата, че нали започва университета Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт