Пилатес - да разкършим кълки дружно!

  • 4 379
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Аз практикувам 20 минутната програма за начинаещи на Мари Уиндзор. Взех да напредвам доста по нея, смятам скоро да си взема (изтегля) и диска за напреднали. Наистина се иска концентрация, за да се изпълняват добре упражненията, но усещането след това е превъзходно: по-добра стойка, свеж ум и някак си по-издължени мускули. Препоръчвам горещо Simple Smile

# 16
  • Мнения: 372
Полин, благодаря за поясненията.
Аз тренирам от години на велоергометър в къщи, но въпреки това имам проблем в областта на корема. Нямам нужда от отслабване, а от моделиране и намаляване на талията. Освен това имам нужда да работя и за стойката си. 

# 17
  • София
  • Мнения: 131
Ходя на пилатес при Галя в клуб "Кали". Супер е! Набляга на упражнения за корема. За няколко месеца не особено редовно ходене има видим резултат  Simple Smile.  Надявам се зимата да съм по-сериозна на тренировките  Embarassed.

Аз тренирам от години на велоергометър в къщи, но въпреки това имам проблем в областта на корема. Нямам нужда от отслабване, а от моделиране и намаляване на талията. Освен това имам нужда да работя и за стойката си. 
- Това е и моята цел и мисля, че с пилатеса уцелих десятката  Peace

# 18
  • Мнения: 224
Полин, тази събота ще има тренировки, нали? В 11.00 съм при вас ако не ми мине котка път  Wink
Леле, ще падат стени като се появя  Joy

# 19
  • Мнения: 484
Ще те чакаме Simple Smile
А за стените - не бери грижа - ако паднат, ще тенираме  на открито   bouquet

# 20
  • Мнения: 372
Всички чакаме събота, но помислете занапред да има занимания и през седмицата.

Чела съм , че Пилатес е много подходящ за подобряване на стойката, за укрепване на гърба. Имате ли наблюдения по този въпрос?

Полин, предварително благодаря за разясненията.

# 21
  • Мнения: 484
Съжалявам за закъснелия отговор, innesse  Praynig
Именно това са и първите ефекти от Пилатес - подобряване на стойката и свързаното с това укрепване на гръбнака. Освен това намалява тежестта в краката, оформя добре талия и корем, стяга цялото тяло, без излишно натрупване на маса, подобрява двигателната култура. Съчетаването на аеробно и анаеробно натоварване натоварва мускулите и сърдечносъдовата система по уникален начин.

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
...и е по-лесен от по-подскокливи спортове Blush Огромен плюс за мързели като мен.

# 23
  • Мнения: 1 934
Много искам и аз,но незнам дали ще стане тази събота че нали е работен ден!

# 24
  • Мнения: 2 147
Пилатес ми е любимото занимание Heart Eyes , ходила съм преди на стадион В. Левски в MD спорт, а сега ми е по- удобно в Ареа ма М. Луиза Hug
Много съм доволна и ми допада newsm78 видими резултати има след 6 месечни редовни занимания и подходящ режим Hug

# 25
  • Мнения: 1 934
Преди време играех Каланетика в къщи и бях много доволна от резултата.За резултати при веки е индивидуално!

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
От колко беше пилатесът в сряда?

# 27
  • Мнения: 484
Ето графика на всички часове:
http://www.letsgym.com/contacts
А конкретно пилатес-а в сряда е от 18.30 ч.

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Grinning мерси! Дано успея поне днес да дойда! В сайта на Клуб М е старата програма обявена още, проверявах.

# 29
  • Мнения: 224
Ето графика на всички часове:
http://www.letsgym.com/contacts
А конкретно пилатес-а в сряда е от 18.30 ч.

Поли, ти ли си инструкторът? 
Ако да, там съм Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт