мнение за спиралите - гинекологично

  • 2 601
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
   Мистика други оплаквания имаше ли от лекарствата защото една приятелка имаше главоболие световъртеж и нервност доктора е казал че сигурно е от лекарствата а и 3 месеца и идваше цикъла по два пъти на месец ужас

# 16
  • Мнения: 1 040
   Мистика други оплаквания имаше ли от лекарствата защото една приятелка имаше главоболие световъртеж и нервност доктора е казал че сигурно е от лекарствата а и 3 месеца и идваше цикъла по два пъти на месец ужас
Ами аз всъщност сега ги пих за втори път (6-те месеца),а иначе ги пих и миналата година 3-4 месеца,но се чувствах ужасно-повдигаше ми се,главоболие,световъртеж...и ги спрях.Сега за втория път док ме убеди,не ми ставаше така лошо,но пък ме заболяха гърдите...затова не мисля повече да експериментирам със здравето си и мисля,да заложа на спирала.Но пък се притеснявам дали ще стане,защото със закъснение разбрах,че съм имала разкъсване на шийката при последното раждане newsm78... мисля да потърся няколко мнения,преди да реша,да не стане,да ми сложат,пък да не е ефективна #2gunfire

# 17
  • София
  • Мнения: 4 578
И аз при 1-то раждане имах разкъсвания на шийката. Но родих и 2-ро и спирала сложих, нямала съм проблем.

# 18
  • София
  • Мнения: 146
Здр.
Преди 20 дни ми сложиха спирала.За сега се чуствам добре.Днес ми дойде-малко по рано но не чуствам болка.Спиралата е Купър.След като ми свърши мисля да отида на преглед -чувала съм че при първата менструация може да я изхвърля спиралата.

# 19
  • Мнения: 1 040
Силвия,къде се загуби,разказвай как си,че аз отивам утре Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 146
Тук съм.Ами какво да ти кажа-чуствам се добре,нямам никакви проблеми и не съжалявам че я сложих.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт