La vuelta al cole - España; номер по ред на темата - неизвестен

  • 15 713
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 409
4ЕСТИТО МОМИ4ЕНЦЕ КЛАРА НЕКА ДА ВИ РАДВА МНОГО МАЛКАТА ПРИНЦЕСА.НА ТЕБ БАРЗО ВАЗСТАНОВЯВАНЕ

# 16
  • Мнения: 350
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА КЛАРА! Нека малката София ви носи много радости и расте здрава и щастлива! А на теб ти желая бързо възстановяване и само радостни моменти! bouquet

# 17
  • Мнения: 176
Честита малка принцеса на мама Клара!
Да ви е жива и здрава кукличката и да ви носи много много радост!
Клара, бързо възстановяване на теб!


# 18
  • Мнения: 62
4ЕСТИТА РОЖБА НА МАМА КЛАРА!!!!!!!
Да ви е живо и здраво слън4ицето и много да ви радва!!!!!
       

# 19
И аз се присъединявам към поздравите за мама клара и нейната приценса   bouquet smile3525 newsm51

# 20
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Момичета, ето тук има темичка, специално за честитки към Клара и бебе София, ако искате, копирайте си постовете  и там Peace

Честито на мама Клара и малката София

# 21
  • Мнения: 1 461
 Клара честита ти рожбичка нека да расте жива и здрава и много да радва мама и тати  baloni Flowers Four Leaf Clover  ylinfant
ставам ,че ме викат  breastfeeding

# 22
здравейте на всички
да се присъединя при вас ако може
наистина много хубава темичка
Клара ЧЕСТИТО и от мен  newsm51 да ти е живо и здраво бебочето

# 23
  • Мнения: 1 461
Дарк добре дошла при нас , бихме се радвали  да споделиш нещо повече за себе   си   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 818
Клара,да ти е жива и здрава дъщеричката!




С каква хубава новина започва новата темичка...Вес  Hug

# 25
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
честита дъщеричка на Клара!Да ви носи много радост и щастие!Бързо възстановяване на майчето!


Наистина страхотна новина!
Добре дошла на Dark!
Добре завърнали се на Алест и Марица!

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 14:41 от saby

# 26
  • Мнения: 789
Честита ти рожбичка,Клара!Да е жива и здрава и да ви радва много!Успе6но възстановяване! newsm32 newsm32

# 27
  • Мнения: 350
Здравейте момичета, страшно се радвам за Клара, но мен ме тресе друга треска в края на седмицата трябва да ходя на токолог и знам, че това е първото изследване на ехограф. Мамите които са минали по тоя път могат ли да ми кажат как протича един такъв преглед освен ехографа друго правят ли, питат ли. Освен това се страхувам на ехографа дали няма да ми кажат, че няма бебо , а е само плоден сак направо изтръпвам като си помисля.  Казвам го, защото моя приятелка я сполетя точно това оказа се че няма бебе, а само плоден сак и трябваше да направи аборт, знам как тя го изживя и още не може да се съвземе от това. На това отгоре днес от сутрината ми е лошо и в последствие ме заболя и корема, ще отида да полегна малко дано да мине.
Добре дошла Дарк!
Лек ден на всички! Цункайте дечицата и малките бебчета и коремчетата от мен.

# 28
Дарк добре дошла при нас , бихме се радвали  да споделиш нещо повече за себе   си   bouquet
добре заварили   bouquet
аз живея в САРАГОСА от една година почти
тук съм с мъжа си и двете ни дечица
момиче на 9г. и момче 2,9г.
нова съм в форума и сега открих тази прекрасна тема за испанските мами
малко ми е самотно тук и ще се радвам да се впиша тук при вас
за сега не работя занимавам са  дечицата
но чакам документите за да почна на една място

# 29
  • Мнения: 259
и аз се присъединявам към честитките към Клара и малката принцеса, да ти е жива и здрава
момичета имам един въпрос към мамите които са си ходили до Бг сами с децата си. има ли някоя мама която да си е вадила пълномощно за извеждане на детето от испански нотариус и ако е така трябва ли да имам т.н. апостил
благодаря ви предварително за отговорите

Общи условия

Активация на акаунт