Новите безвредни бои за коса на Hennaplus

  • 44 713
  • 266
  •   1
Отговори
# 15
Аз ползвам марката от дълго време, но ми я носят от Гърция. Радвам се че и тук я има, защото след като получих алергия от боя ми казаха, че в тази боя няма ППД. Тази боя не ме е защипала никога и не ми се белил скалпа!А косата ми се посгъсти.Правя си редовно една невероятна маска от техните   и горещото олио ,а за разлика от другите марки след къната им боята лови, което гарантира  че е натурална къна а не незнайна .
То си пише на етикета  ако е произведено другаде. На моята боя която имам от Гърция си пише  произход Холандия.

# 16
  • Мнения: 2 000
На  Шишман има, на Графа и на Аксаков.Видях ги  наГраф Игнатиев 52-54 www.remedium-bg.com

Аз сега бях в Ремедиум на Шишман и не намерих такова нещо,нито боя ,нито къна  newsm78А обиколих аптеката 3 пъти ThinkingАз ли не виждам,или там просто няма Crazy

# 17
  • Мнения: 4 496
А какво ще рече това
".....и избледнява постепенно, така че нямате неудобството от израстване и имате възможността да сменяте цвета на косата си по-често..."

# 18
  • Мнения: 17 407
eta, писах мейл преди време. Отговориха ми, че все още няма представителстово тук. ЩЕли д аме уведомят. Чакам си...

# 19
  • Мнения: 375
Nia  има ги на Граф Игнатиев 52. в Ремедиум.

# 20
  • Мнения: 17 407
Оказа се, че има офис във Варна, но е за продажба на едро. В момента преговарят с аптеки Марешки.

# 21
  • London, baby
  • Мнения: 800
Бъркам ли се, или наистина вървеше по телевизията реклама на тази боя/кана? А henna в превод нали къна?? newsm78

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 20:44 от viessmanka

# 22
  • Мнения: 4 076
Бъркам ли се, или наистина вървеше по телевизията реклама на тази боя/кана? А henna в превод нали кана?? newsm78
Tочно къна е  Peace Любопитно ми е ако някой е ползвал къната им,колко време трябва да се седи с нея?Турските и индийските дават 5-6 часа,БГ къните-колкото боята,30-40 мин.
Иначе всичко звучи многообещаващо.

# 23
  • Мнения: 375
На опаковките  пише че всичко има екстракт от къна- безцветен. А  с къната се стои от 5 мин /светла/до 2 часа/при тъмна коса/.

# 24
  • Мнения: 2 000
Nia  има ги на Граф Игнатиев 52. в Ремедиум.
Мерси  bouquet като имам път ще мина Flutter

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 702
А какво ще рече това
".....и избледнява постепенно, така че нямате неудобството от израстване и имате възможността да сменяте цвета на косата си по-често..."

Значи, че корените на новоизрасналата коса не образуват ясно очертана граница, а размита, т.е боята постепенно опадва от косъма. Всичко написано тук звучи много добре, дано да е истина!

# 26
  • Мнения: 17 407
Beti, какво количество е боята?

# 27
  • Мнения: 1 111
  А цена?

# 28
  • Мнения: 423
А за натуралния изрусяващ спрей някакви отзиви? И каква му е цената?
Ако може някой да каже каква му е цената Praynig?

# 29
  • София
  • Мнения: 224
Аптеката се намира на гърба на Нотариата по Граф Игнатиев,има всичко на Хенна,мен ме спря само цената,трябват ми две бой,а точно сега стягам първокласничка.Боята е между 14-19лв.

Общи условия

Активация на акаунт