Новите безвредни бои за коса на Hennaplus

  • 44 723
  • 266
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 375
колкото по дълго толкова по хубава става косата. Боята има страхотно естествени тоналности и това ми харесва в нея, освен че е и безвредна.

# 196
  • Мнения: 2 414
Имате ли впечатления от тези капсули

# 197
  • Мнения: 375
Имат невероятен аромат, много добре ми подхранват косата и само тях ползвам.Икономични са тъй като е терапия за 14 дни. Косата става неузнаваема, блести ми  но не се слепва!

# 198
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Имам питане към ползвалите дълготрайната боя дали ще покрие доста побеляла главица?

# 199
  • Мнения: 375
100% ще те покрие!

# 200
  • гр. София
  • Мнения: 1 887

Благодаря.И за тази ли боя цената е 22 лв?

# 201
Ползвалили сте Активно подхранващ балсам, Защитен спрей , Серум капсули,  ,  Флуид за обем на косата,Терапия горещо олио и Шампоан за обем от серията Hairwonder ?Какви са ви впечатленията?По-специално ме интересува от какво точно защитава спрея и ефективни ли са продуктите за обем? Hug

# 202
Ползвалили сте Активно подхранващ балсам, Защитен спрей , Серум капсули,  ,  Флуид за обем на косата,Терапия горещо олио и Шампоан за обем от серията Hairwonder ?Какви са ви впечатленията?По-специално ме интересува от какво точно защитава спрея и ефективни ли са продуктите за обем? Hug
Видях от какво точно защитава спрея,моля да ме извините.Въпроса ми за продуктите за обем остава обаче  Simple Smile

# 203
  • Мнения: 375
зАащитния спрей го ползвам  при сешоар или преса- наистина не ми се изтощава косата, а аз се изправям много/Всиките продукти за обен са  добри. Аз съм най доволна от балсама без изплакване и капсулите, защото са много икономични.

# 204
  • Мнения: 1 179
А за изрусяващия спрей да считам, че съм се минала  #Cussing out. Правя си кичури на 6 месеца, но надолу е почти руса. Исках да залича разликата в корените до следващото боядисване, но ако става рижаво по добре да не си слагам.

# 205
  • София
  • Мнения: 3 328
Още един положителен глас за безамонячните бои на Хеннаплюс /тези с до 40 % покритие/ - боядисах се преди две седмици, като оставих боята около час време на главата си. Резултатът - красив, наситен червеникаво-кестеняв цвят /взех auburn/, без каквото и да е раздразнение на скалпа. Доволна съм!

# 206
  • Бургас
  • Мнения: 702
Към майките от Бургас:

има ли вече аптека или магазин, които да ги предлагат и при нас?

# 207
  • варна
  • Мнения: 564
Къде ги продават във варна?

# 208
  • Мнения: 105
здравейте - и мен ме зарибихте и вече си поръчах изрусяващия спрей по интернет разбира се, защото във варна още не съм видяла никъде  Confused
Имам въпрос специално за безамонячната боя за руси коси..до каква степен мога да разчитам, че ще изсветли тъмната ми (почти черна) коса? Колкото и да си мечтая..едва ли ще се получи платинен цвят Wink

# 209
  • варна
  • Мнения: 564
Нещо нямам доверие на изрусяващият спрей newsm78Не мисля че черна коса без амоняк и перхидрол може да стане руса.Не вярвам

Общи условия

Активация на акаунт