Как ще давам мляко по време на разходка с количката?

  • 4 511
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 38 498
Някъде /май в др.Спок/ бях чела че млякото може да се държи 2 часа след като е направено при умерена температура и без бебето да е яло от него. Аз си го правя, слагам го в термочантата и .... така си го и прибирам Laughing  защото Габи като е навън обича да спи по много.

# 16
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Когато преминахме на адаптирано мляко, бяхме много зле с парите и ми се досвидя да си купя термо бокс. За това в малко бурканче от пюре на Хип си слагах необходимото количество суха смес, а в шишето пълно до горе, за да не изстива бързо гореща вода. Шишето го завивах в лигавника, който е с дунапрен вътре и с кърпичката, която след яденен слагах под бузката в случай, че повърне. Така водата за дълго оставаш топла. Освен храната мъкнех и памперси, резервна дрешка в случай на застудяване или затопляне според зависи.

# 17
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: Adriana
В едно шише вода,в друго съответното количество ад.мляко-като бебето огладнее,
1.спираш някъде,
2.смесваш водата с формулата,
3.даваш на гладника,
4.оригваш

и

5.продължаваш с разходката.

Абсолютно същото правех, 2 шишета в термо чанта  Simple Smile , когато е студено. Когато е топло няма и нужда от термочанта.

# 18
  • Мнения: 1 881
Момичета, какви са тези дозатори и кои марки имат такива?

# 19
  • Мнения: 143
И аз сипвам вряла вода в шише  и го прибирам в термочанта.Тези на CAMERA са по 6 лв.Отделно си взимам празно шише и кутията с НАН1.Сядам някъде,разтварям млякото( ако водата е много топла я разреждам със студена преварена ) и давам-на въздух и слънце моето "слънце" се храни чудесно. 

Последна редакция: пн, 24 окт 2005, 16:44 от Vivi

# 20
  • Мнения: 3 537
Цитат
В едно шише вода,в друго съответното количество ад.мляко-като бебето огладнее,
1.спираш някъде,
2.смесваш водата с формулата,
3.даваш на гладника,
4.оригваш

и

5.продължаваш с разходката.
И аз така правех,но като си сипвах водата доста топла в шишето и като дойде време за хранене тя изстива и става хладичка.Никакви термочанти не съм носила WinkАМ си отмерват точното количество и го сипвах в малко бурканче 120гр от тези на ам-ам

Общи условия

Активация на акаунт