Критическа възраст при жените

  • 23 497
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 555
Някак  си това са едно от хубавите неща които ти се случват през живота.
Ъъъ, кое точно  newsm78

# 31
  • София
  • Мнения: 589
Някак  си това са едно от хубавите неща които ти се случват през живота.
Ъъъ, кое точно  newsm78

секса  Peace

# 32
За секса Simple Smile майка има една приятелка тя кара критическа от около 2 години казва, е не на мен подочувам разговорите им. Че иска да прави секс ама когато се стигнело до това просто всяко желание изчезвало (хем сърби хем боли) май. Че тя си търсела любовник ама само да я гушка не за друго Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 589
За секса Simple Smile майка има една приятелка тя кара критическа от около 2 години казва, е не на мен подочувам разговорите им. Че иска да прави секс ама когато се стигнело до това просто всяко желание изчезвало (хем сърби хем боли) май. Че тя си търсела любовник ама само да я гушка не за друго Simple Smile

Верно ли newsm78 #Crazy И аз съм чувала това.Добре де как така хем ти се иска хем не.Не го разбирам  newsm78

# 34
Какво да ти кажа и аз не го разбирам но това беше разговора. Харесва и мъжа идеята за секс с него също, но когато се стигне до леглото изстива някак и не понася да я докосва и скача и се маха. Тя го каза така

# 35
  • Мнения: 7 391
Какво да ти кажа и аз не го разбирам но това беше разговора. Харесва и мъжа идеята за секс с него също, но когато се стигне до леглото изстива някак и не понася да я докосва и скача и се маха. Тя го каза така
   Ха,ха за секса - тези дето ги боли глава на млади години - продължава да ги боли и през критическата. Sick Това са чисто личностни отношения - един го може и на 100 , а друг го няма и на 20 - не е моя мисълта  Mr. Green мъжо постоянно се бъзика с една приятелка стара мома.    Laughing Laughing Laughing Така ,че споко - този дето му е кеф сега и по късно ще си е наред,а тези ,които имитират ще се извиняват с критическата. Sick Mr. Green  bouquet

# 36
  • Мнения: 2 427
С майка ми от как се помня винаги сме биле от различни фронтови линии.Много се караме,въпрос на характер.Но и много се обичаме.Критическата възраст буквално я съсипа.Освен че подскачаше за всяко минимално нещо като ужилена и вдигаше невероятни скандали за най-малкото тресейки се от нерви,и даде отражение в костите.Разви коксартроса,която и причинява доста неприятности дори да е в начален стадий.Освен това,някаква невероятна парадонтоза,която и стопи буквално за няколко години венците.Казват че е много хубаво една жена да вземе мерки и да започне да се подготвя за този етап от живота от още съвсем рано.На 30 е просто задължително да се приема калций и витамини.Аз все още не съм почнала.
Андропаузата е същото нещо.Мъжете откачат,скромните стават отворени,домошарите-велики любовници,кротките налитат на бой а въздържателите се оливат от пиене.Изобщо мъж яко пернат от андропауза прави нетипични неща. Confused

# 37
  • Мнения: 1 216
Нали има хормонално заместителни терапии. Някой има ли отзиви от личен или споделен опит?

# 38
  • Мнения: 389
Майка ми взимаше хормони, после ги спря. Не зная причината, но сигурно е преценила, че трябва, тя е лекар.

Помня, че казваше за страшни проблеми с цикъла, кръвоизлив, наложил се е и кюртаж.  Tired

# 39
  • Мнения: 3 929
Ами, майка ми много често я обливаха горещи вълни, все й беше горещо и се потеше. Друго различно в поведението и физическото й състояние не съм забелязала. Докато свекърва ми много яко я тресе критическата. Често изпада в истерии, заяжда се с всеки, ама буквално търси под вола теле. На нея обаче й и все студено. Чувства се почти постоянно уморена. но наистина най-силно впечатление правят пристъпите й на истерия. мъжът ми все ме пита, кога ще мине тази критическа. сигурно им е много трудно на тези жени. И ние отиваме натам, ако доживеем. Знам, че жените в критическа стават много чувствителни и трябва да сме по-деликатни и внимателни с тях, че се засягат от дребни неща.

# 40
  • София
  • Мнения: 589
Какво да ти кажа и аз не го разбирам но това беше разговора. Харесва и мъжа идеята за секс с него също, но когато се стигне до леглото изстива някак и не понася да я докосва и скача и се маха. Тя го каза така

Това точно съм го чувала от много жени в критическа.Не мисля че това са жените които на младини стимулират оргазъм.Това не мога да си го обясна newsm78

# 41
  • Мнения: 2 427
Хормоналните лекарства са нож с две остриета.Много често след приемането им се появяват злокачествени образувания.Аз лично бих предпочела да не си усложнявам живота приемайки ги.

# 42
  • София
  • Мнения: 15 466
Аз съм в критическата, защото съм станала много ревлива - рева за всичко на филм рева, бебе като видя рева,някой се жени аз пак рева, внука тръгва на градина -пак рева.А и заядлива.Заядлива съм, защото вече си казвам всичко, което мисля и което преди бих си премълчала, без да се съобразявам дали някой ще се засегне.Вълни все още нямам и се надявам да нямам.Но от няколко години нямам никакво желание да си правя маникюри, прически и грим.Все ми е тая как изглеждам и не ми пука. А преди две-три години да изляза без грим,маникюр, високи токчета и прическа беше абсолютно немислимо за мен.И в депресии изпадам ,и за смъртта се замислям.Абе не е приятно.

# 43
  • София
  • Мнения: 589
Аз съм в критическата, защото съм станала много ревлива - рева за всичко на филм рева, бебе като видя рева,някой се жени аз пак рева, внука тръгва на градина -пак рева.А и заядлива.Заядлива съм, защото вече си казвам всичко, което мисля и което преди бих си премълчала, без да се съобразявам дали някой ще се засегне.Вълни все още нямам и се надявам да нямам.Но от няколко години нямам никакво желание да си правя маникюри, прически и грим.Все ми е тая как изглеждам и не ми пука. А преди две-три години да изляза без грим,маникюр, високи токчета и прическа беше абсолютно немислимо за мен.И в депресии изпадам ,и за смъртта се замислям.Абе не е приятно.


А по въпроса който мен ме вълнува,как си? newsm78
Ако искаш на лични ми пиши   bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз съм в критическата, защото съм станала много ревлива - рева за всичко на филм рева, бебе като видя рева,някой се жени аз пак рева, внука тръгва на градина -пак рева.А и заядлива.Заядлива съм, защото вече си казвам всичко, което мисля и което преди бих си премълчала, без да се съобразявам дали някой ще се засегне.Вълни все още нямам и се надявам да нямам.Но от няколко години нямам никакво желание да си правя маникюри, прически и грим.Все ми е тая как изглеждам и не ми пука. А преди две-три години да изляза без грим,маникюр, високи токчета и прическа беше абсолютно немислимо за мен.И в депресии изпадам ,и за смъртта се замислям.Абе не е приятно.

Това не прилича много на критическа, а по-скоро на невроза, депресия или нещо от сорта. И горещите вълни не са критерий, защото може да са от щитовидната жлеза.
Може да влизаш в поредния пубертет.

Общи условия

Активация на акаунт