Чака мама МАРТенско мъниче, да направи първото ритниче!

  • 10 275
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 1 900
Здравейте  и от мен.НАистина темата е страхотна.Тази седмица вече се надявам да отида на лекар и като се върна ще ви информирам.Весели прохладни дни на всички. Hug

# 16
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Момичета,скоро ми попадна нещо много свежо.Вижте го и вие http://dalliya.narod.ru/3.html

Леле, как се гледат толкова деца накуп  newsm78
Ама иначе пък са такива сладурчета - направо да ги хванеш и едно по едно да ги мачкаш  Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 3 123
върнах се преди малко от прегледа и съм много щастлива-бебчето си е много добре,всичко си му е наред и не спря да подскача. Grinning
 Запазих си и час за ЖК за другата Сряда.Някой беше питал как става записването в Токуда - аз си запазих час от сега,а като отида,ще нося и направлението.Часовете обаче са доста запълнени и аз имах късмет с една останала дупка. GrinningВоди ги само една лекарка и за това е така.
 А сега като ходих за направление,се оказа че сестрата от кабинета на личния също е бременна и е мартенска мама. Grinning

# 18
  • Мнения: 3 621
аз имам едно питане към мамите от Бургас искате ли да ходим на училищете на 9 месеца мисля че е в пицария Джърси , така и ние ще се запознаем

# 19
  • Мнения: 748
здравейте Simple Smile
да се разпиша и аз в новата тема и да се отчета, че днес бях на преглед. док ни прави феталната морфология и всичко изглежда наред, човечето се развива нормално. Heart Eyes
утре ще ходя да ми взимат кръв за БХС. надявам се и там всичко да е наред.
много не видях бебето този път, защото от моя ъгъл не се виждаше добре монитора, но за сметка на това мъжа ми гледа през цялото време и беше много щастлив Simple Smile после ми разказваше как плувало, не се спряло на едно място и в един момент му видял ръчичката от близо (а ние този път искаме да е момче) си помислил "брей, каква предмишница има!"  hahaha много ме разсмя с това  Joy каква предмишница може да има бебе на 13 седмици, още повече, че не се знае дали няма да се окаже и момиче. Joy мъжка му работа..  Laughing Heart Eyes
иначе пола не се видя, рано е. знам, че след 14 г.с. може да се види, ама според ехографа пак съм 2 седмици назад, т.е. 13 г.с. и си мисля, че това си ми е реалната г.с., още повече че не усещам да ме е сритало още, а миналия път го усетих в 14-15 г.с. ама няма значение, нали бебчо си е ок Simple Smile

за ритничета си говорите, та да си споделя опита от миналия път и аз. при мен беше така: като я усетих към 14-15 седмица приличаше до някъде на газове (или поне е лесно да се сбърка), но е на едно място, както пише boomerang. може да се оприличи и като лек допир, същото усещане като да се пипнете леко с пръст, само че е отвътре.
а някои пък описват усещането като пърхане на пеперуди. аз миналия път усетих беба по този начин инцидентно в 12 г.с., като нещо се бях нервирала и тя явно се разбунтува и ми затрепка и се размърда в корема, но никога не бях усещала такова нещо и бях сигурна, че е тя. Heart Eyes

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 18:35 от аз

# 20
  • Мнения: 2 132
Момичета по колко пъти на ден ядете? Аз по три основни и между тях по още нещо  Joy Joy Сигурно за това ходя по 2 пъти на тоалетна  Laughing Laughing

# 21
  • Мнения: 13
Здравейте мами
Радвам се ,че са ви харесали моите заглавия и с тази лека преработка е станало много готино.Мен винаги ме избива на рими и ги пиша бързо,та не го бях домисляла това ,което сте използвали!
За усещанията: искам да ви кажа на мен вчера какво ми се случи.Усетих цяла гвардия малки мехурчета да се движат по-от ляво на корема.И все едно цвърчат Grinning(сега ми е смешно като го пиша,ама вчера ми беше странно).Аз съм в 13г.с. и не вярвам да е бебчо,но просто усещането ми беше ново и го споделям с вас.
На преглед съм на 17 септ. и ще ходим задно с тате ,та и той да го види най-накрая.Дано не забравя да питам кога ми е термина,че вече ще вляза в 4 месец,а още не знам.Последният ми преглед беше на 08.08. и забравих да му кажа много важни неща(например,че преди година си счупих 3 прешлена).
Лека и безпроблемна на всички!

# 22
  • Мнения: 82
Мога ли да те помоля,Славундер,да ми сложиш един розов щъркел!!!Сега се връщам от София и съм толкова пълна с емоции!!Прегледа мина много добре-повече от час гледахме бебето-всичко му е наред и лекаря каза,че според него е момиче,каза,че определено не вижда пенис!!!Направи ми няколко записа и ми ги изпрати директно на e-mail,без въобще да го записва на диск.Бебето е тежко 107гр. GrinningПърво спеше и когато се събуди,доктора каза"Ето,сега се изпишка" JoyВиждало се как му се изпразва пикочния мехур,а след това си лапна пръстчето и си го засмука,направо не можах да повярвам.....
 Иначе в Пловдив ходя при др.Минев и ще си раждам,живот и здраве при него в "Селена

# 23
  • Мнения: 48
Здравейте, момичета!

Вие направо сте шампионки в писането. За два- три дена сте изписали толкова много!!!!
Това е супер  Hug

Като чета, че вече някои усещат бебетата, направо много ви завиждам. Аз за сега нямам никакви признаци - нищо, което да ме накара да се усъмни, че бебето мърда, но и това ще стане. Само дано да е по- скоро   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 3 123
браво Жанет,много се радвам за твоя розов щъркел Laughing  bouquetИ аз съм си поръчала такъв,ама да видим.Днес моето бебе не спря да шава и не се видя добре,но на другият преглед , се надявам и аз на такава новина. Grinning

# 25
  • Мнения: 48
Честито момиченце, Жанет   bouquet

Да ти е жиа и здрава момата  Laughing

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Привет и от мен! Надявам се, че с радост приемате нови мартенско-априлски мами  Wink Официалният ми термин, според стандартните изчисления, е 27.03., но според ехографа, а и заради доста по-дългия ми цикъл, отива към 07.04.2008г., та ще следя и двете теми  Grinning
Много късмет и хубави емоции на всичси мартнски мами!   bouquet
П.П. Жанет, браво на твоя щъркел! Да ти расте здравичка сладката мома!  Hug

# 27
  • Мнения: 82
А да ви попитам нещо-спомням си,че някой си беше правил БХС,но не ми се търси в старата тема.Днес във Фемина,доктора ме пита дали искам да си направя генетична консултация и ме изпрати в Майчин дом,обаче там ми отказаха да ми вземат кръв с довода,че още нямам 15 навършени седмици.Е как да нямам?-питам аз,а те да имаш,ама по размерите на бебето,а по размерите на главата му са 14с.+4дни и ме отпратиха.Въобще не се трогнаха,че не съм от София и не мога да отида пак след 3 дни.Та въпроса ми е къде го правихте този БХС по-рано,не го ли правят само в Майчин дом и в коя седмица бяхте?

# 28
  • Мнения: 1 446
Janett, май ще се засечем в "Селена"  Hug И аз ходя при Минев, но май ще го сменям със Ставрев, че много трудно си записвам час. Още съм в чуденка  newsm78

Момичета, аз бебо вчера го усетих, докато правих темичката. И Дуди реши да се включи в правенето. Беше точно все едно пърхат пеперуди, но не както, когато изпитваш силна емоция, а по-реално и физическо.

Радвам се, че темичката ви харесва, от нас зависи да си я обогатяваме, така че като намерите полезно инфо, пратете ЛС на автора на темата.

Лара1, добре дошла! И в мартенския, и в априлския отбор съм сигурна, че ще намериш всичко необходимо.

# 29
  • Мнения: 1 369
Janett ,единствената мама,която до момента е правила БХС е myran, но не знам откъде съм останала с впечатление,че тя не е в БГ/ тя ще си каже/. Иначе тук в Майчин дом си спазват определените стереотипи и очевидно няма да ги трогнеш с това,че не си от София. Сега се замислих, само в София ли правят БХС? В другите градове няма ли лаборатории или изпращат кръвта чак в София newsm78

Общи условия

Активация на акаунт