Чака мама МАРТенско мъниче, да направи първото ритниче!

  • 10 300
  • 305
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 118
Здравейте момичета!

И на мен таблиците ми дават различен резултат! На предишния преглед доктора каза 70% момче,така че сигурно следващия път ще ми каже по-точно. Аз си напрових БХС и всичко е наред.

Лека вечер от нас!

# 271
  • Мнения: 3 621
На мен по всички таблички излиза  момче, но все пак да децата като се родят и като пораснат малко, само ще си решат какъв им е пола  newsm62

имаше такъв виц ,
На младо семейство им се ражда първо бебче , всички поздравяват щастливия татко , една жена го попитала
А какво е бебето момченце или момиценце
а таткото отговорил
А да е живо и здраво като порастне само ще реши какво да е  hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

# 272
  • Мнения: 575
Ще се опитам и аз да го намеря този магазин на Пиротска. В този на Графа минах оня ден и нямаха нищо. Исках да си взема някакви дънки, но продавачката ме изгледа странно и каза че все още нямат...явно чакат зимна колекция, не знам. Днес пък бях в Oviese в Сити Центъра, но там нищо не си харесах. Струваха ми се много бабешки техните дрехи. То и аз не знам какво точно търся де,...но ще проверя магазина който казвате, дано да харесам нещо, че вече само се чудя какво да обличам, всичко ми стяга на корема.

П.С., Поправка, сега виждам, че Дея е обяснила някакъв друг магазин на Графа. Аз бях в този под колоните срещу КФС. Много го хвалеха по форумите, но не си заслужава, нямаха никакви зимни панталони или дънки.

Последна редакция: пт, 14 сеп 2007, 22:58 от ането

# 273
  • София
  • Мнения: 211
Ането, много си права, че в Oviese няма нищо хубаво!Аз както вече казах си взех данки и панталон от магазинчето на Княз Борис-имат няколко модела само,но пък ми харесват и стоят хубаво. Иначе обиколих няколко магазина преди това и се някакви бабешки,гадни цветове  #Cussing out
Май ни трябва нова тема... newsm78 кой ще се заеме...
Дойде ми и нещо от сорта на: Любопитни сме,си знаем,но пък гащите на МАРТенският щеркел нека да узнаем!

# 274
  • Мнения: 48
 lorisita , тъкмо си мислех, че само аз не спя  #Shocked

# 275
  • Мнения: 44
 newsm10 супер много сладка тема

# 276
  • Мнения: 198
На мен в едни таблички излиза момиче, в други момче newsm78 В понеделник или поне при ФМ ще разбера коя е по-вярната таблица newsm53
Лек ден от мен smile3525

# 277
  • Мнения: 48
Добро утро, момичета!!!
 
Пожелавам ви един страхотен ден с много усмивки  Hug

# 278
  • София
  • Мнения: 3 123
Добро утро и от мен!Дано при вас е весело,че аз съм на работа до 20ч. ,а не спах добре и сега съм мнооого крива. Twisted Evil

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Добро утро и от мен!Аз от снощи имах болки при уриниране и някакви спазми в корема/но имам и много газове/.Имам проблеми с бъбреците и все си мисля,че вадя песъчинки.Пих но-шпа и смятам да лежа цял ден без да мърдам.Сега имам болки,но не силни,само когато ходя изправена.Мъжо е на работа и няма кой да ме закара да ме види лекар.Утре сутринта ще отидем.
Резултатите ги видях вчера,видях кръвните,нормални са,но не ми стана ясно къде са тези от урината,гледах,гледах,няма такива резултати.
Ох,момичета,стискайте ми палци всичко да се оправи,че много се притеснявам.

# 280
  • Мнения: 575
Добро утро и от мен Wink
iliqna22 лягай да почиваш. Да не си се стискала преди това и да си направила някой цистит? Дано не е нещо сериозно. Пий си Но-Шпа днес и лежи.
lorisita какъв е тоя магазин на Борис? Ще обясниш ли къде е горе-долу, ако не е сложно за намиране, като минавах от там да проверя и аз какво има.

# 281
  • Мнения: 1 369
Добрютро и от мен! И аз спах гадно тая нощ...станах до WC към 3 и нещо и после около час се въртях и само местех котката ту отляво,ту отдясно,че тя все при мен искам да спи милата...и какво мъркане пада...не знам какво толкова ме заобича напоследък... На сутринта се събудих с ужасен главобол,мерих кръвно-нормално-ни ниско ни високо. Сега съм по-добре.
 Зори, въпросче към теб- какво мислиш за Аналгина и бременността? Миналата година д-рката ми беше казала,че в краен случай при главобол може да пия и по един аналгин... Ама много работиш ти:)
 За магазините за дрехи- миналата неделя ходихме в един магазин на Фритьоф Нансен, Аморей се казва. Имаше интересни дънки и хубави летни панталони/ за жалост такива няма да ни трябват/. Много ми е интересно само защо правят толкова грозни блузи за бременни...Аз миналата година си взех един потник от ТСМ, и една-две от индийските магазини...иначе си карах с по-широки блузки и рокли,ама беше лято.... Една блуза не съм си харесала от магазин за бременни. Ако някой види нещо прилично да каже.
 Има един магазин на Цар Самуил- Мама Дона май беше. Там също има дънки и доста дрехи като цяло. Дънките бяха доста скъпички- над 60 лв. Ама това е остаряло инфо. Тая година може да са поевтинели:)  Ако си вземете някое списание от типа на "9 месеца" вътре бе трябвало да има реклама на всички магазини за дрехи за бременни и на разни детски магазини.
 И аз мисля да се поразтърся малко,че имам вече само 1 дънки,които ми стават/бременните/ и ги нося вече цяла седмица и се чувствам ужасно искам малко разнообразие...
 Хубава събота на всички. На тези,дето днес са на работа- лека работа:)

# 282
  • София
  • Мнения: 3 123
expetka , честит рожден ден мила,да си жива и здрава ,много обичана и щастлива, и здраво бебче!  bouquet

                     

 Ники, Аналгин наистина е в краен случай,както и Аулин.Може Парацетамол.
 А този магазин  Аморей е много хубав,мисля другата седмица да го посетя.Миналата година си купих от там панталон и дънки.Дънките са им много хубави модели,не като в другите магазини.

# 283
  • Мнения: 1 369
Честит рожден ден   bigdance2 на expetka и от мен!

Да си много здрава и обичана и през март да гушкаш най-хубавото бебенце!  newsm59 

# 284
  • Мнения: 1 446
expetka, честит рожден ден!

Пожелавам ти много щастие, много обич и много сладко и послушно мартенско вързопче!

Общи условия

Активация на акаунт