Един хигиенен въпрос

  • 4 097
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24 467
Докато беше малък-на чешмата или мокри кърпички навън,сега го уча да се бърше сам  с тоалетна хартия,но става мазало... Crazy...та съм оставила и мокри кърпички в тоалетната.В градината не иска да ака,тоест той не ака извън къщи..все още носим гърне или седалка,като ходим на почивка.

Ха, ние сме за втори клас вече и за да се избършем се нуждаем от половин руло т.х. Редовно чувам викове от тоалетната: "Мамо, донеси ми още хартия-а-а-а!" И въпреки това още пера слипове малко пооцапани. Laughing При нас пък изходът е миенето след ходене по голяма нужда при ученика, та- пак чешмата със сапуна.

# 16
  • Мнения: 2 309
На 1г.и 6 мес. е още с памперс, бърша я с кърпички, а вечер я къпя. Интересното е, че тя сама прави опити да се бърше и не ми дава на мен, гоня я из цялата къща, за да я обърша.

# 17
# 18
  • Мнения: 46 518
Като бебе с мокри кърпи и веднъж на ден с вода и сапун.

Сега като е голяма вече - задължително с вода и сапун. Но няма да е за дълго, като тръгне на градина, там даже няма да ги бършат  Sick

# 19
  • Мнения: 341
Почиствам го с бебешки мокри кърпички, с каквито преди това го почиствах при смяна на памперса.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 942
С мокри кърпички или на мивката, в зависимост от големината на аварията Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 146
За две годишно дете мокрите кърпички са обикновено напълно достатъчни - при положение, че всяка вечер го къпеш, нали?

 Peace Peace

# 22
  • Мнения: 1 951
Когато сме вкъщи - вода и сапун. Когато не може - мокри кърпи.

# 23
  • Мнения: 9 990
Не.Научена е да се бърше добре и с тоалетна хартия.Мокри кърпички използвам за ръцете навън.

# 24
  • Мнения: 1 761
Мия с вода и бебешки сапун всеки път,когато е наакан.Според мен водата и сапуна няма кой да ги замени.Каквито и да са мокрите кърпички-кожата не се почиства добре с тях,миризмата на наакано си остава.Нося кърпички само,когато сме навън или ходим на консултация.

# 25
  • Мнения: 17 407
Първо с мокра кърпа, после измивам дупето с вода и сапун.

# 26
  • Мнения: 9 990
Имам въпрос-това за бебетата ли се отнася, или за по-големите? newsm78Щото гледам, някои са с бебета, други и с по-големички дечица.Моето голямото дете например не винаги е при мен, не винаги сме у дома, когато и се ходи по голяма нужда.В тази връзка не виждам как бих могла да извадя сапун и да надупя навън детето с шише вода и да го мия ConfusedИли да инструктирам там където е да правят това.Аз изцапани гащи съм видяла точно 2 пъти и то в периода на тръгване на градина, когато наистина се учеше сама да се бърше.

# 27
  • Мнения: 47 986
и за двамата-  вкъщи мия, навън с кърпички
какво като е голяма, само с хартия ми се струва недостатъчно

# 28
  • Мнения: 5 183
мокри кърпи

# 29
  • Мнения: 702
 с мокри кърпи

Общи условия

Активация на акаунт