Как се обличае в това променливо време?

  • 2 942
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 176
От седмица си ходя с яке навън, и с затворени обувки.
Сутрин и вечер си е направо студено. Миналата седмица ми идеше да тичам без да спирам, за да се прибера по-бързо  Crazy

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 790

аа,не е за кожено яке,
днес е доста по меко от вчера и една блузка с дълък ръкав ще свърши работа  Wink

Е, ти от другия край на Българие си, там времето може и да е по-различно. Все пак ще съм навън през цялото време до към 18 ч минимум, трябва да съм подготвена.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 053
Киса,душа, въобще не бях обърнала внимание от къде си,
значи мойта справка отпада  Stop

# 18
  • Мнения: 18 542
И аз извадих дебелите дрехи...в момента съм с тънка блуза и есенно яке, ботуши  Shocked и дънки. Може би ще е добре да си купя някакви обувки, ама нещо не мога да си харесам нищо.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Уау, ботуши!  Grinning

Тя темата малко се превърна как да се облече днес Киса, ама току-що излязох пак на терасата, духа прилично, в момента даже кихам.  Laughing

Как да не си сложа коженото яке?!  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 18 542
Да ти кажа, не ми е топло   Wink

# 21
  • Мнения: 11 004
Вече писах, че се обличам доста тънко, но обувам затворени обувки с плътен чорап. Ботуши също, не ми е топло.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 271
Сутрин и аз много се чудя какво да облека за работа.
Гледам да се обличам така, че да мога да се съблека, ако ми стане топло.
Специално за това време си купих сако (спортно), за да мога да си ходя из офиса с него, защото не ми е удобно с коженото яке. В момента даже съм го закопчала, а отдолу съм с дълъг ръкав, но блузата е тънка.
Избягвам да обличам само 1 дреха, защото при най-малката промяна в температурата ми става студено, или топло, а аз нищо не мога да направя.

# 23
  • Мнения: 2 427
Когато дойде септември,обикновено толкова много ми е писнало от лятото,че нямам търпение да сменя летния гардероб с есенно-зимния.Самото ми настроение не предразполага да продължа да обличам летните леки рокли ,а нахлузвам дънките,карираните сака(които толкова много ми се вписват в представите за есенно облекло),ризите с дълъг ръкав под по-фини пулловери.Аз лично не съм фен на ботушите от сега.Мразя да ми се потят краката(все пак дните тук са достатъчно топли все още),а и предпочитам винаги да се придържам стриктно към сезона.За целта мокасини и затворени обувки на ток.Сутрин при нас започна да захладнява особено,въпреки че към обяд си е доста топло.Ако излизам се обличам така,че като ми стане горещо да мога да сваля връхната дреха и отново да се чувствам комфортно.На катове.Няма как.

# 24
  • DE
  • Мнения: 967
Не мога още да свикна със затворените обувки!

# 25
  • Мнения: 2 132
На краката си ходя с обувки тип балеринки и ми в екстра  Laughing Нито студено, нито топло.  Wink

# 26
  • Мнения: 341
Явно е всеобщ проблем. И мен ме мъчи копнежът по отминалото вече лято. Едно, защото съм ужасен зиморко и се чувствам комфортно само в горещо време и второ, защото намирам летните си дрехи за много по-закачливи, красиви, атрактивни и в този сезон не им намирам еквивалент и се чувствам една такава безлична

# 27
  • Мнения: 619
Бе и мен много ме смущава ту пусто време..Не мие  толкова студено.. ама не върви да тругна по потник!
Вече изкарах есените дрешки и остажих едни два по летни "парцала" -део със сако могатд а се носят!
Живея с надеждата(и прогнозата  Mr. Green ) ,че ще се стопли Simple Smile.
Вчера илзизах с риза и пролетното си кожено яке-добре ми беше сутринта ама после топло.Днес каот се постригвах бях с боси крака ДОБРе ми беше .. а гледма хората навлечени...
 Joy
 hahaha
Откачено...време

# 28
  • София
  • Мнения: 4 588
Ами и аз така всеки ден се чудя как да се облека за разходка, кака да облека малкият...
Тези дни все ми беше студено и бях извадила едно по-дебело яке. Даже и вкъщи зъзнех. Може и да съм настилала - нещо и гърлото ме дразни. Close
И на мен ми е мъчно за отминалото лято. Tired
Тази седмица май дават, че ще се  затопли. Дано!

# 29
  • Мнения: 2 161
Все още си ходя гола,нахална и млада.

Общи условия

Активация на акаунт