Искате ли парченце?

  • 2 660
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 576
sylya не издържах и в момента се пече във фурната. Като стане ще се отчета, но вече съм обещала и на приятелчето на щерката да дам. Дано съм го нагодила, че да не се изложа! Embarassed

# 16
  • Мнения: 795
Искаме, искаме!  eat

# 17
  • Мнения: 1 313
И аз няма да откажа едно парче, ако все още има eat

Много вкусно ми изглежда, ще пробвам рецептата  bouquet

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 576
Да се отчета. За 1 ден беше изяден, да му се ненадяваш. Мъжът ме не е много по сладките неща, а малката си е злояда, така че правете си изводите! Laughing
Направих го в кръгла форма за кекс, че друга нямам. Много вкусен стана, но въпреки че овалях плодовете в брашно пак паднаха на дъното, но и така се хареса.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 686
PresiN радвам се, че ти е станало добре. Това е 1 испанска рецепта. И на мен винаги ми са падали плодчетата на дъното, до като не разбрах тънкостта, че след като попият или се намокрят в рома/ликьора трябва да се овалят в брашно и така ще се разпределят равномерно без да потъват   chef
Това за в бъдеще ще го пробвам и в други рецепти с плодчета.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 576
sylya Много мерси за съвета! Grinning

# 21
  • Мнения: 3 478
Това на вкус също като Панетонето ли е? Много обичам, ама нямам рецепта.

# 22
  • София
  • Мнения: 35 950
Мерси, искам и дори ще си го направя  Hug Grinning
  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 199
Благодаря прилича на немски Щолен  Peace
  bouquet

# 24
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
А може ли 2 парченца, все пак аз съм 2 в 1......
И за детето едно - значи 3  Wink
Хайде, за мъжа ми няма да искам, че ще свърши!  Mr. Green

# 25
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Oooooo, от това нещо парченце ще ми е малко  Mr. Green. Превъзходно изглежда и на мен ми прилича на една немско козуначе дето съм се наканила да спретна скоро, ама моя вариант е с два вида тесто. Ако стане непременно ще споделя рецептата, а междувременно ще пробвам и тази. Благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт