къде продават такава стълба?

  • 5 771
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 202
Много ви благодаря, моми4ета! Да се от4ета - ходих до магазина, за който ми каза LUDA, но той ве4е е магазин за цветя. Собствени4ката ми обеща да провери в склада за такава стълба, но тъй като вносът на ТСМ стоки бил спрян, нищо не ми е обещала със сигурност. Тя също каза, 4е цената е около 50-55 лв., с това съм се примирила /сташно я искам проклетата стълба!/. Ако до дове4ера нямам отговор от тази жена, ще се разходя и до другите два магазина, които ми описахте. Да сте живи и здрави!

Айде и да се похвалиш после  Wink

# 16
  • На село
  • Мнения: 873
baibibi,
Сдоби ли се с мечтаната стълбичка?
Питам, защото сега и на мен ми трябва такава. Шкафовете ми в кухнята са до тавана, а си поръчах едни столове, тапицирани с бяла кожа, които не ми се ще да използвам за "стълба".

# 17
  • Мнения: 8 999
Маринова, сдобих мечтаната стълба. В магазина има още една. Намира се на ъгъла на Мария Луиза и Поп Богомил /ако се движиш по М.Луиза в посока гарата - на левия тротоар/. Струва 54 лева. Много е удобна. Долното стъпало се прибира и, когато не я ползваш, е като една дървена висока табуретка.
Благодарности на всички момичета, които ме насочиха!

# 18
  • На село
  • Мнения: 873
baibibi, много много ти благодаря! 
Купих си днес стълбичката - много е удобна и компактна. Стархотно ме улесни като ми обясни къде я има!   bouquet

# 19
  • MJF
  • Мнения: 8 591
здравейте и аз съм в процес на търсене на битова стълба и този модел ,който обсъждате ме устройва.досега бях намерила метална с облицовани стъпала за 62 лв но тази дървената е по хубава
.в магазин тсм на ул.мария луиза и поп богомил бях днес но нямаше Sad.ще проверя срещу нзок дано там има.междувременно ако някои е виждал друг модел различен от грозните метални макар и с облицовано стъпало нека сподели.

# 20
  • MJF
  • Мнения: 8 591
някъде останала ли е стълба и за мен.?вчера бях на енос срещу нзок,проверих и на мария луиза и поп богомил но няма. ooooh! и аз искам такава стълба.  newsm78

# 21
  • Мнения: 4 202
Тук видя ли?
...случайно мярнах такава стълба в един магазин на ТСМ на ъгъла на Гурко и Шишман, но цената там е 59 кинта  Whistling

Но все пак имай предвид, че това съм го писала на 12ти септември.

# 22
  • MJF
  • Мнения: 8 591
 Grinning Laughingголяма радост.вчера открих купих и сглобих въпросната стълба.екстра е.случайно прибирайки се на Стамболийски зърнах тсм магазин с машинарии предимно.

Общи условия

Активация на акаунт