Да създаваш деца е простотия ?!

  • 4 099
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 671
И сега какво? 5 стр. възмутени майки...
Малко са ви дразнителите напоследък ли?

Кейс, там, където си ти, такива ситуации сигурно не се случват.
Не виждам какъв е смисълът да разпалваш изкуствено спор. Peace
Дразнители има. И този, за когото пише авторката на темата, е един от тях.

# 16
  • Мнения: 399
Хубаво й го е рекнал мъжа ти!  Mr. Green Може и да е била адски изнервена т.нар.придружителка,но оправдание за подобни думи няма,особено когато са свързни с деца!!!  #Cussing out Но и аз като останалите мисля,че няма смисъл да си хабим нервите...оправия няма!  Naughty  И го казвам аз,която винаги мисля положително!

А на Кейси ще отговоря любезно...да,моите дразнители са малко,но са ми достатъчно и без теб!

# 17
  • Мнения: 1 163


Да, лудницата е пълна. Ако някой не е подписал петицията в
подписа ми, да подписва. Срокът е 15.09.
Детето ми е инвалид и два пъти в месеца висим по един ден на
опашки за лекарствата му - джипи, лекуващ лекар, РЗОК, пак джипи, аптека.
Има компютри, електронни подписи, интернет, и какво от това?
Важно е да се създава впечатление, че бюрократичната машина е затрупана с работа.
    И моето е с увреждане и ние чакаме ,ами за пуста физиотерапия каква борба е...то от бабички дето си търсят развлечения по поликлиниките само нервиии

# 18
  • Мнения: 17 407
Това за бабите и развлеченията беше грубо. Единици са тези, дето ходят на физиотерапия, щото им кефнало и няма кво да правят Peace

# 19
  • Мнения: 2 401
Е може ли на болен човек да се вържеш така.  Очевидно не е в ред жената, мъжа ти я е усетил  Laughing. Споко, забрави за случая.

# 20
  • Мнения: 7 837
Побут...

# 21
  • Мнения: 3 423
В едно е била права жената.
Целият свят наистина умира.

Сценката е абсолютно нормална за
условията, при които се развива, и
всеки коментар е безумно смешен.

# 22
  • Мнения: 4 733
Що не взе бастуна на женицата и да и го завреш на придружителката някъде?! Ненормалници.

# 23
  • Мнения: 677
Темите за Стависки и момиченцето в Португалия изостават. Ето я дневната тема за възмута, значи...А навремето кви тюленчета имаше. Окървавени.

# 24
  • Мнения: 3 423
Ако енергията от целия бегемайчински
гняв се обедини, нямаме нужда от АЕЦ.
Нито от еврокомисари или други копои.

# 25
  • Мнения: 2 180
Ама съгласете се, че е много изнервящо да има предимство за този и онзи, а аз като отида за едно направление да си чакам чинно реда. Особено като е понеделник, се изсипват при личната за бележки за градината или не знам какви работи и все са с предимство, защото са с деца! Ами аз все едно не съм излязла от работа и не бързам! Евала на жените, които не се бутат и си чакат, друг въпрос е когато децата им са прекалено шумни и не се спират- тогава сама им давам ред, за да се разкарат по-бързо и да не ми пищят на главата!
Може да ви се стори рязко изказването ми, ама на такива невъзпитани и изтървани деца съм се нагледала тия дни, че.....

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 16:26 от Джини

# 26
  • Мнения: 25 620
А навремето кви тюленчета имаше. Окървавени.

А, че малко ли ти бяха вчера лайната на Варненския плаж?  newsm78

# 27
  • Мнения: 2 755
"Ти нормална ли си? Целият свят умира, а ти си тръгнала деца да създаваш. Това е простотия!"
Повярвайте ми, останах с отворена уста!!!!! Направо не можах да повярвам, че човек е способен да изрече подобна глупост. Не можах да реагирам, за което много се ядосвам на себе си. Мъжът ми обаче й каза: "На долния етаж има аптека. Отиди, провери, може пък да продават лекарства за душевноболни"....

На този въпрос с иронична усмивка бих й отговорила : "Колко жалко, че вашите родители не са мислели така."  Mr. Green
Няма смисъл да се ядосваш на такива. Излишно хабене на нерви.

# 28
  • Мнения: 3 423
Може да ви се стори рязко изказването ми, ама на такива невъзлитани и изтървани деца съм се нагледала тия дни, че.....
А, де, де, де, посмали малко,
как така невъзпитани, как
изтървани, и защо пускаш
това в тази тема! Да не би
да си била в чужбина? У нас
такива деца няма. Има такива
родители. Да си знаеш друг път.

# 29
  • Мнения: 2 212
Безмислени нерви. Ако някой ми каже, че съм проста това означава ли, че наистина съм? Въпросът ми е риторичен.

П.С. Кейс, брутална си  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт