какво да правя в моя случай?

  • 4 216
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 732
@авторката - може да пробваш да питаш женкара - какво да казваш на детето като пита за баща си, ама се съмнявам че ще има полза. Такива типове са доста "хлъзгави" - ще върти и ще суче и накрая нищо конкретно няма да каже и ти пак ще продължаващ да се чудиш.
Пантер, зарежи! Stop
Аз питах преди и отговор не получих...щот` така по-удобно  Mr. Green
Аааа...имаше ревове де...сега нищо  Mr. Green
Пфу, да се чуди човек жените (и аз най-вече) имат ли акъл за пет стотинки, та се връзват на приказките на подобни женени Убавци?  ooooh!

# 16
  • Мнения: 1 425
...
Пфу, да се чуди човек жените (и аз най-вече) имат ли акъл за пет стотинки, та се връзват на приказките на подобни женени Убавци?  ooooh!
И аз това се питам последните 3 години.

# 17
  • Мнения: 2 327
Женен, неженен, все тая. На такъв и жена да си му не е по-добре според мене. Ама хората се връзват. Някой даже му викат вклюбване.
Важното е в един момент да се осъзнаеш и ако връзката не върви независимо поради каква причина да я прекъснеш овреме.

# 18
  • Мнения: 193
Скъпа neznaina, аз лично винаги съм била на мнение, че на децата трябва да се казва ИСТИНАТА.
Само че каква е истината във вашия случай?! Ами такава: БАЩА НЕИЗВЕСТЕН.
Така че разкарай този фалшив "неизвестен баща" от твоя и нейния живот, и й кажи истината.
А именно, че сте сами.
Че има и такива семейства, които се състоят само от мама и дете и т.н.

Този мъж, от когото си родила дете е женкар и използвач, а ти си проявила глупост...
Но, каквото било, било.
Просто спри да се самозаблуждаваш и вземи живота си в ръце - позволи на себе си да имаш истински мъж, а детето ти - истински баща!
И не забравяй - "не е луд оня, който яде баницата, а оня, който му я дава".
Смелост и успех!

# 19
  • Мнения: 1 227
Скъпа neznaina, аз лично винаги съм била на мнение, че на децата трябва да се казва ИСТИНАТА.
Само че каква е истината във вашия случай?! Ами такава: БАЩА НЕИЗВЕСТЕН.
Така че разкарай този фалшив "неизвестен баща" от твоя и нейния живот, и й кажи истината.
А именно, че сте сами.
Че има и такива семейства, които се състоят само от мама и дете и т.н.

Този мъж, от когото си родила дете е женкар и използвач, а ти си проявила глупост...
Но, каквото било, било.
Просто спри да се самозаблуждаваш и вземи живота си в ръце - позволи на себе си да имаш истински мъж, а детето ти - истински баща!
И не забравяй - "не е луд оня, който яде баницата, а оня, който му я дава".
Смелост и успех!

Прекрати тази абсурдна връзка, гледай си детето и се радвай на живота.

# 20
благодаря на всички за подкрепата и за твърдото мнение по въпроса- точно това ми трябваше-. аз принципно точно така мисля но нали на човек му трябва понякога потвръждение че е взел правилното решение и то от хора които са преживели подобни неща.

# 21
  • Мнения: 354
Това ме потресе, наистина!
Вярно е , че отстрани лесно се дават съвети,но е вярно и че хората отстрани понякога усещат нещата правилно.Аз съм в подобна ситуация и ще ти кажа, че винаги истината е за предпочитане.Кажи я на висок глас, така, че да се чуе(от теб най-вече).Нека този "баща" понесе отговорността си.
Детето ще приеме истината доста по-лесно, отколкото си мислиш.Помогни му да изживее детството си щастливо!А за това трябва да си помогнеш сама.
Успех, каквото и да предприемеш!

# 22
  • Мнения: 604
Успех, подкрепям те напълно за взетото решение  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999
Как ти живееш живота си - смятам е твое решение. Ако си щастлива с него - така както стоят нещата - бъди с него.

Но по отношение на детето - смятам, че постъпваш ужасно грешно. Нещо повече - смятам, че постъпваш егоистично и поставяш мъжа над детето ви. Което показва колко много го обичаш, но...

Аз бих казала на детето истината. Струва ми се, че дори сега вече си закъсняла. Той не иска да се разведе, той не иска хората да знаят за връзката ви /от родителите си пък как си скрила за мен е загадка, но айде ...вярвам ти/, той не иска да признае детето... Всичко това мога да го приема. Но още от началото следваше да казваш на детето 'баща ти", "тати" и прочие. Кажи й сега истината и дано не й се отрази зле... Но ако сега си замълчиш или отново излъжеш този въпрос ще ти бъде задаван през годините още много пъти. 

# 24
  • Мнения: 9 990
Разбира се-грешка огромна си допуснала-да те държат в сянка, а ти да не можеш сама да вземеш решение за детето си.
Истината.От самото начало, за да няма такива латиносериали.И внимавай следващия да не е женен.Или ако е-да не забременяваш.Успех.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 177
Шокирана съм как може да се подхожда така безотговорно към едно дете. Баща неизвестен, някакъв се мотаел, който уж му бил баща, пък уж се криел, пък женен, пък си имал приятелка. Ама защо пък да е просто,като може да е сложно?! Латиноамериканските сериали са забавна комедия в сравнение с тази сага. Пълна безотговорност и простотия!

# 26
  • Мнения: 2 123
Извинявай, ама  ти защо си мислела, че това, което прави тоя боклук с жена си, няма да го направи и с теб?

Лъже жена си, защо да не лъже и теб? Ти не си по-специална... Вероятно и на жена си така дума не дава да издума за развод. Той какъв е - това е друга тема. Концентрирай се сега върху това каква си ти и какво искаш от живота

Детето обаче е твое и ти носиш отговорност за него и за душевното му здраве. Така че стягай се и направи всичко възможно този човек да максимално да намали присъствието си в живота ви.

# 27
  • Мнения: 193
Извинявай, ама  ти защо си мислела, че това, което прави тоя боклук с жена си, няма да го направи и с теб?

Мда, аз пък бях съпругата в една такава връзка... дето му се щеше и двете ни да има, пък понякога и трите...

Няма страшно, на всекиго се случва - важното е само да си съберем акъла овреме и да разберем кога трябва да спрем!!!

# 28
  • Мнения: 274
И аз бих ти казала, че детето ще понесе по-лесно, отколкото предполагаш, фактът, че .... му е баща.
Но тази истина носи и отговорност от страна на .... .
След като той не може да понесе тази отговорност, ти следва да си подготвена за това, че ще останеш сама с детето и той ще си ходи при другата, където няма да има тези отговорости.
Имаш право на щастие и сигурно ще се намери друг човек, когото да обичате, и двете...
успех и слънчеви дни, много щастие ти желая...

# 29
  • Мнения: 412
Единственото, което ми се върти в главата е да го разкараш.
Нямаш ли и ти право да срещнеш някого, на когото дъщеря ти да казва "татко"?
И аз съм на това мнение.

Общи условия

Активация на акаунт