38 - Арабски дни и нощи с български привкус !

  • 24 244
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Добър вечер!
пляснах си една маска на лицето и сядам да ви чета.
Манел, много хубави снимки!
Милена, само като чета рецептата и напълнявам Joy но ще го направя. тъкмо за Рамадан се чудя какво да правя та да не ходя с празни ръце у свекървата за ифтар.

Пепич, в Дубай има още поне 3 мами, които рядко пишат , но четат.  Peace да не се обидят , че сме ги забравили.ще ти ги пусна на лични.

лека от мен!

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 23:28 от mariabutti

# 16
  • Мнения: 914
Добра вечер момичета кокичета
Млн Пази се мила много целувки на децата

Тарик мам вече по добре ли си

Дани  newsm78твойтя свекърва около вас ли е
Много се радвам че вече си по добре Как е Самира свикна ли с градината

Пепи къде си Шефа кога е нощна че да поседнеш и ти малко да попишеш по вечерите

Дидона на път ли сте

Дтии  Да не ви изяде котката мишката на компата Отдавна не си писала по вечерите

Момичета аз досега лунувах ,но се изложих затрепериха ми мартинките и се навечерих
Кой ще ми каже утре има ли рамадан че ние нали сме последни значи след вас
Хайде лека вечер че утре ме чакат кецовете на сутринта









мк

# 17
  • Мнения: 914
грешка Дани обърках те с Мария
Мария   bouquet

# 18
# 19
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
утре вечер ще кажат дали ще почне в други ден  bouquet

# 20
  • Мнения: 3 804
СВЕАР при нас е в 4етвъртък,но зависи при вас дали се вижда луната
ве4е не пиша много,ама то и не остана с кого като погледнеш горе доло на 2-3 4аса да има по един постинг а и по голямата 4аст из4езнаха
НОЯ И КАТЯ  най ве4е раздвижваха темата но и 2те ги няма ,СВАТЕТО  и тя като е в бг понамали постингите

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 00:42 от dtti

# 21
  • Мнения: 914
Дтии Благодаря ти значи при нас е петък  Joy

# 22
  • Мнения: 3 804
Дтии Благодаря ти значи при нас е петък  Joy
що  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78,според мен навсякъде ще е в 4етвъртък

# 23
  • Мнения: 914
Мария   bouquet

Забравих да честитя рождения ден на Ноя


При нас винаги е със закъснение Нали сме в Африка от третия свят  Mr. Green
Шегата на страна така решават учените тук рядко сме с арабските страни При нас залязва слънцето  и винаги се вижда последно

# 24
  • у нас
  • Мнения: 660
Ето,аз пак със закъснение.
НОЯ,МИЛИЧКА,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
БЪДИ ЖИВА,ЗДРАВА,МНОГО ЩАСТЛИВА,МНОГО ОБИЧАНА И КЪСМЕТА ВИНАГИ ДА ВЪРВИ ЗАЕДНО С ТЕБ


Благодаря ти за подкрепата  Hug

# 25
  • у нас
  • Мнения: 660
Пепи,бравоС на теб.Много красиви темички оформяш   bouquet.Трябва по едно синьо мънисто да слагаш,да не ни урочасат.
Значи посмяхте се на чуждо дупе,така да се каже.Еми не му е лесно на детето,но се старае,дори променя тактиката.Днес беше само по дупе,но напредваше мноооого бавно и се отказа. Mr. Green
Даниелка,моята голямата пълзеше така--по корем и на лакти.Точно както казваш като войник на фронта.Аз така и казвах-пехотинката  Laughing.Научи се да пълзи едва когато я заведохме в Сирия.Беше пролетта и бяха вдигнали всичките килими.А онзи ти ми мрамор,така се пързаля,че детето не можеше да се придвижи и метър на лакти и тогава от зор се научи да пълзи и то толкова добре,че беше като пършинг  Laughing.
В този ред на мисли--Манел,страхотни снимки си направила  Peace
Миленка,внимавай мила.Горките комшии,не им стигат хлапетата над тях,ами сега и майката.Ще им ороните мазилката на тавана на хорицата.
Оф изчезвам,че само глупости пиша от одеве.Много ми се спи.Кари вади един куп зъби наведнъж и се събужда по 100 пъти през нощта  baby_neutral
Лека нощ на всички  Hug

# 26
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добре дошли в нашата арабска приказна темичка !Тук сме се събрали на сладка раздумка мами женени в арабски страни , мами живеещи в арабски страни и много техни български приятелки ! Заповядайте при нас , настанявайте се и добре дошли !
   
Редовно списващи в темата са :
   
От Бахрейн -- Noia
 
От Дубай -- mariabutti  ,  mln  ,  vessy78 (В.Търново)
 
От Кувейт  -- um sami (Силистра)
 
От Мароко -- svear  ,  Tarik Mom(САЩ)  ,  makaui daniela(Италия)
 
От Саудитска Арабия -- elip
 
От Сирия  --  dtti  ,  razan
   
От Тунис -- marsy  ,  Didona007
 
От България  --  snowflake  ,  Lorexa  ,  Манел  ,  milamama  ,  амал  ,     Ani Sim  ,  katyadjin  ,  gorjiana  ,  kamel4o  ,  Пепи Чачева
Деси , мерси за корекцията , но за горе е късно , нямам вече опция за поправка , чак при новата тема    : Cry  - хаде , гледах гледах , пусти очи гледат и невиждат ......тук в цитата си го оправих , да си знам и да си имам инфото за др. път . Благодаря на всички за добрите думи - старая се да ни е хубаво на всички .
Лорекса
- ти си знаеш , но Кари е върха на всички сладоледи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  С В Е А Р -  Шефи от известно време вечер окупира компа - качва си филми и клипове в телефона - това му е новия кеф - кво да го правиш , момченце - все с нещо се заиграва . Сега си похърква сладко . Аз спах един сън , но ме изядоха едни комари мутанти , дето нищо не ги гони . Хайде на ръцете се преживява , но единия клепач ми е зверски подут и посинял . Взех от хладилника едно бурканче с майонеза и си го лепнах , че е студено и ще отнеме отока . А вчера и днес обикалям по къщите да подсещам за училище и нови деца си търсех за групата и как ще ходя като Квазимодо .....уф.... не ми стига емоционалния стрес , ами сега да се притеснявам и за муцуната си .

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 13:10 от Пепи Чачева

# 27
  • Мнения: 3 804
ЛОРЕКСА както споменах клип4етата не се отварят тук,оба4е такъв постинг като твоя в духа на доброто старо време отдавна не бях 4ела Hug
сега да пусна по4ерпката 4е от утре ще се пости и темата ще обеднее от към кулинарни изкушения




# 28
  • Мнения: 560
Хайде и аз да се разпиша в новата тема!
Пепи,добре си я оформила новата темичка!Браво!
Даже си познах сука(пазара) в Суса!  Grinning
Свате,мерси за кафето и почерпката!
Вие мами,които не сте приели исляма,правите ли Рамадана?  newsm78
Лореска,много е сладка Кари!    Grinning
Свеар,още сме в България.Чакаме мъжа ми да дойде.
Миме,какъв е резултата от маската?   4470
Миленка,внимавай с приземяванията!
Приятен ден на всички!    bouquet
 

# 29
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте  Hug

Lorexa, много е сладка Кари, но няма ли да и отслабне дупето ? Laughing

Пепи, относно твоите съмнения, дали бебо е момче  Crazy Ами 3-ма доктори казаха, че е такова. Моят мъж е най-разочарован, защото той още Илияс искаше да е момиче. В този дух, ако пък излезе изненада и ти познаеш, го изпращам при теб лично да почерпи  Peace Money Grinning

Миме, хубаво предложение за сайт с наши снимки с парола. Кажете кой и ще кача няколко.

Дидонка, аз не постя в Рамадан и не съм мюсулманка. Иначе, като е празник го празнуваме  Peace Но...аз по принцип не съм толкова стриктна в религиозните неща, дори християнски, така че не съм пример.

Започнах да купувам на Илияс разни неща за детската градина. Стискайте ми палци след 1 седмица, че отсега съм стресирана... Sad
Нещо имам проблеми с отварянето на форума напоследък, а вие ?

Чао до следващия път !

Общи условия

Активация на акаунт