ВАРНА - 27

  • 14 729
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 912
Момичета, сън не ме лови, бясна съм  Twisted Evil , ще ходя утре на саморазправа. Да ви разкажа за какво става дума, пък дано ми поолекне поне малко докато стане утре вечер (то вече е станало утре, само вечер значи ми остава да чакам) В неделя успях най-после и аз да се добера до новия Елитис (иначе редовно пазарувам от този на гарата, но новия ми беше дерт, а ми идва далечко) и си напазарувах доста неща - препарати, козметики за около стотина лв., така че не съм си направила точно сметката (както обичам да правя, защото от всякъде само душмани дебнат) и днес поглеждам бележката за "ревизия" тъй да се каже (малко след дъжда качулка  Sad  ) и какво да видя - праха ми е маркиран с около 10 лв повече отколкото му беше цената на рафта  #2gunfire Не се побирам в кожата си откакто видях. Сигурно ще изгоря тези 10 лв да отида до там, но не мога така да оставя нещата, побърквам се. И още едно разочарование имам от този комплекс. Искахме да видим така прехваления Тралалеж и питаме как да се качим там с количката, з/то се вижда само ескалатор и те ни казаха, че само това е пътя и че се качвали трудно хората, но успявали  #Crazy Това не мога да го разбера, уж детски център, пък . . .
Оплаках се, стискайте палци утре да има happy end и ще черпя после, а повече там няма да ми стъпи крака, както и в Кауфланда не съм стъпвала след първото ми посещение на откриването, когато се опитаха да ми продадат едни млекца за 10 лв (струват 2.50) , но тогава по някаква абсолютна случайност (стоката ми беше за над 150 лв. и количката беше препълнена с връх, така, че да си направиш сметка е невъзможно) видях още в магазина и оправих нещата. Е, пак имаше елемент с изненада като се прибрах, но беше за по-малко от 2 лв и по-лесно го преглътнах - бяха ми маркирали една консерва за 2 бр.
Така че оглеждайте се, момичета, и смятайте повече от мен, защото наистина всеки гледа да те прецака!

# 16
  • Мнения: 381
m_a_y_a навсякъде са така, но не си оставяй магарето в калта, на нас ни се случи нещо такова в METRO пазарувахме от там бяхме много хора и ще ходим за 3 дни на почивка и сменил някой бар кода на надениците и за 1,5кг наденица платихме около 100лв обаче забелязахме като излязохме от магазина и отидохме да се разправяме и казаха че ще видят на камерите записа и ще ни върнат парите  и така и стана, та гледайте какво се маркира.

# 17
# 18
  • Мнения: 393
Здравейте, момичета!
Издирвам под дърво и камък учебници втора ръка за 5-ти клас, моля ви ако някой има за продаване да ми пише на ЛС Praynig Praynig Че време не остана, а чак сега изнесоха списъка и всичко по книжарниците е разпродадено Sad Благодаря!

# 19
  • варна
  • Мнения: 147
Честито на всички,които празнуват днес,независимо какво! Имате късмет явно,защото и слънчице ви се усмихна Simple Smile

# 20
  • Варна
  • Мнения: 893
ние се прибрахме!
днес Лора я втресе и след като никой не й обърна внимание вдигна 40о t
за малко да я изтърват! е*а ми се мамата от уплаха #Crazy
извиках мъжа ми и вдигнахме болницата на главата си, направихме страшен панаир и ни изписаха  Crossing Arms
Т-та падна, за сега и обрив няма,дано да не се появява повече  Praynig
а и на окото спадна отока Shocked сигурно от лекарствата за обрива,те нали са противовъзпалителни  Thinking

та така де, преживях един огромен ужас днес, да се надяваме да е последния  Praynig

# 21
  • варна
  • Мнения: 147
дАНО повече нямате проблеми и да се оправите съвсем.А иначе -май навсякъде докато не вдигнеш скандал никой не ти обръща внимание

# 22
  • Мнения: 125
Честит рожден ден на Калина, Николай на DVV и на MadGirl! Да сте здрави, усмихнати и да получите мнооооого подаръци!
Вержи, добре сте направили! И аз имам един спомен от една болница преди 14 год! И аз избягах! Ще се справиш! Най-кофтито мина! Пиши как е Лорка. Усмихнат ден на всички!  bouquet

# 23
  • Мнения: 274
Вержи, добре сте направили с панаира! От какво е температурата? Аз преди малко беснях за МЦ "Надежда". Уговорих си час за дерматолог (сдобих се с някаква инфекция както се оказа на челото и все едно съм целунала някоя плочка, та сега ще се лекувам). По-късно имах час и за невролог (калпав ми е гръбнака и ми калпави и нервите). Записах си часовете сутринта. Минах при дерматолога и се вяъртях има няма 3 часа за да чакам за невролога, понеже му е удобно в 18.15! И познайте какво ми казаха като отидих? "Ми ваща работа няма да стане!" Невролога се обадил, че не може сега. Случва ми се за втори път! Първия леля патка (без извинение) на рецепцията беше забравила да ми запише часовете! Освен това демонстрира много неприятно отношение!
А за Кауфланд да ви кажа, че попаднах на пюре с 3 месеца изтекъл срок на годност! Питах ги освен ДВСК кого друг мога да уведомя и си прибраха кашона.
Айде и аз се оплаках  Laughing

# 24
  • Мнения: 376
Да се похвалим с първото си зъбче  Joy

# 25
  • Варна
  • Мнения: 103
ние се прибрахме!
днес Лора я втресе и след като никой не й обърна внимание вдигна 40о t
за малко да я изтърват! е*а ми се мамата от уплаха #Crazy
извиках мъжа ми и вдигнахме болницата на главата си, направихме страшен панаир и ни изписаха  Crossing Arms
Т-та падна, за сега и обрив няма,дано да не се появява повече  Praynig
а и на окото спадна отока Shocked сигурно от лекарствата за обрива,те нали са противовъзпалителни  Thinking

та така де, преживях един огромен ужас днес, да се надяваме да е последния  Praynig

Ох, и аз така избягах с панаир от там на петия ден, ако не беше мъжа ми щяха да ме държат седем още. Не искам да си спомням и дано никога, ама никога да не се налага да се връщам там. Аз се опитах да те предопредя за отношението и обстановката, но беше вече късно. Дано всичко вече е зад гърба ти  и Лорка да не се обрива вече.

# 26
  • Мнения: 3 971
Кали ,iv4ok   много ви благодаря Hug  bouquet Черпя ви
 

# 27
  • Мнения: 376
DVV честито и от мен   bouquet

# 28
  • Мнения: X
Здравейте, момичета!
Трябва ми малко помощ - не съм си подала документите за еднократната помощ за раждане и не знам къде да отида. От общината ми е готова декларацията за родствени връзки, само трябва да отида да си я взема, но после не знам какво да правя. Ще бъда благодарна да ударите едно рамо със съвети Simple Smile Ако има значение района на местоживеене - живея в Цветния квартал. Благодаря предварително!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 893
Мина ходи се в Социално подпомагане,по район, но не знам къде се намира за цветния  newsm78

DVV, KaliMa,MadGirl честитутки и от нас със закъснение! ще ме прощавате, но бях "малко" стресирана  Crazy
и на Пижулинка честито озъбване tooth

минаха 24 часа от последния обрив на Лора, и темп. не е вдигала, но още не смея да се успокоя  Confused
сякаш всичко изчезна след стресовата ситуация вчера  newsm78 но да не казвам голяма дума  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт