Споделете - 21 ... Цветен листопад от думи...

  • 27 560
  • 1 532
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 2 891
Да. сама ще намеря сайта му. Благодаря   bouquet

# 1 501
  • Мнения: 3 405
Станах с кокошките и се оказа, че няма е кафе  Tired и навън вали, и освен това съм само с Любо. А сега де, как ще се събудя?

# 1 502
  • Мнения: 4 300
Станах с кокошките и се оказа че пак нямаме вода. Дали пък да не си покажа главата през прозореца и да чакам дъжда да ми измие очите newsm78
Иде ми да удуша виновника за безводието ни.

Темата за аутизма ме плаши. А иначе и Айнщайн е бил.

# 1 503
  • Мнения: 3 405
Кафе имаш ли? Аз имам вода. Да разменим.

Вълчо, за ваксините от ваксинационната програма ли говориш? И ако не е прекалени лично, след 4 годишна възраст се случи нещо с детето ти, така ли? Не ми отговаряй на втория въпрос, ако не искаш.

# 1 504
  • Мнения: 4 300
Кафе имам. Якобс монарх, Нескафе, 3 в 1. У дома уважаваме правото на избор Mr. Green Пали водоноската и идвай.

# 1 505
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Станах с кокошките и се оказа, че няма е кафе  Tired и навън вали..

Съвсем същото при мен, ама ще пия на работа. Сега лоча чай лайка с мента.

# 1 506
  • Мнения: 6 940
Сега започвам да се чудя, дали пък не беше 211 Thinking. А аз си мислех, че ще съм полезна Tired
Има логика да е 112, този номер използват в Европа. 112 и 911 мога да набера на телефона си без да го отключвам.

# 1 507
  • Мнения: 1 993
И аз тука към ранобудните се присъединявам. И кафе имам, и вода имам, обаче искам да спя, не искам да се събуждам. Кога ще почне да спи детето ми до 9 поне? Много ли искам? Mr. Green

# 1 508
  • Мнения: 516
Станах с кокошките. В 6 ч. И пак закъснях за работа.  Tired

# 1 509
  • София
  • Мнения: 3 421
 И аз станах с кокошките, заведохме децата по учебните заведения и сега ми се спи...Усещам, че пак ще се прозявам цял ден.
Най-гадно е, че се каня като дойде събота и неделя да спя, да спя, да спя, а се събуждам по същото време като за работа.

 

# 1 510
  • Мнения: 3 405
много рано започват училище. Ники става в 6 и половина, в 7 и половина започват часовете, това не е човешко.

# 1 511
  • Мнения: 13 512
много рано започват училище. Ники става в 6 и половина, в 7 и половина започват часовете, това не е човешко.
А ние в колко запо4вахме? в43ра коментирахме с приятелка, 4е нямам спомен баща ми някога да ме е водил на у4илище с колата. У4илището ми беше в противоположната на работата му посока и нито ме е водил, нито ме е взимал. Тръгвах в 6.30 за у4илище, защото в 7 трябваше да съм там заради ведрината.
Сега ги водим, взимаме и само ги жалим..

# 1 512
  • Мнения: 516
Монда, аз не смея да го пускам сам. Всъщност заради това ще си купя кола даже. Догодина ще е първокласник в училище, което е доста далеч от къщи. А тренировките му са в трета посока. Направо не знам, как ще сварвам да си организирам графика. Но определено ме е страх да го пускам сам в градския транспорт.

# 1 513
  • Мнения: 3 405
Ама то и за нас не е човешко. С татко му ходим като призраци, все не сме се наспали.
А те дремят първия час, госпожата понякога ги води да се разсънват с вода от чешмата.
И мен не са ме водили и взимали, но беше по-спокойно тогава.

# 1 514
  • Мнения: 2 891
Опитах се да стана с кокошките, но не успях  Rolling Eyes Когато дойде есента ми е едно летаргично.

Общи условия

Активация на акаунт