Споделете - 21 ... Цветен листопад от думи...

  • 27 508
  • 1 532
  •   2
Отговори
# 1 515
  • Мнения: 13 512
Монда, аз не смея да го пускам сам. Всъщност заради това ще си купя кола даже. Догодина ще е първокласник в училище, което е доста далеч от къщи. А тренировките му са в трета посока. Направо не знам, как ще сварвам да си организирам графика. Но определено ме е страх да го пускам сам в градския транспорт.
извинявам се, аз говоря за гимназията. В на4алното у4илище ходех сама, но беше в квартала, на 200 м. от блока.Тогава у4ехме по местоживеене.

# 1 516
  • Мнения: 516
А, по мои сметки в четвърти клас трябва да съм го научила да ходи сам. Simple Smile

# 1 517
  • Мнения: 2 792
много рано започват училище. Ники става в 6 и половина, в 7 и половина започват часовете, това не е човешко.
 Да и на мен ми се струва рано, Димана почват в 8 и 20, което е по-добре, според мен. Поне на някакво ниво са адекветни вече, полусъбудени.
  Днес пак, ще трябва да излизам от работа да ги взимам на обяд, да готвя и да оправям докато ги предам по щафетата, много е сложно, поне конкурс нямам на главата.

# 1 518
  • Мнения: 4 406
във връзка с воденето на хлапетата, моят съпруг държи да вози детето до градината, която е на 100 !!!!! метра от входа , всяка сутрин... тъпо е, щото малкия може и сам да отиде. всъщност си мисля, че държи да го кара, за да ми вади душата, като стане 8 без 10 и още не сме пред асансьора... издевателство е това, нали???

# 1 519
  • Мнения: 1 533
във връзка с воденето на хлапетата, моят съпруг държи да вози детето до градината, която е на 100 !!!!! метра от входа , всяка сутрин... тъпо е, щото малкия може и сам да отиде. всъщност си мисля, че държи да го кара, за да ми вади душата, като стане 8 без 10 и още не сме пред асансьора... издевателство е това, нали???

Издевателство е, да. Моят пък половин смята, че ако Янината ДГ беше малко по-близо, а не на 3 километра, можела и сама да ходи. Той на 4 години сам ходел. Нарочно ми говори така, за да ми вдига кръвното, понеже ми е ниско.

# 1 520
  • Мнения: 516
Калина, колко мил и грижовен е твоят половин. И за здравето ти се грижи.... Simple Smile

# 1 521
  • Мнения: 4 406
Калине, и аз мога да ти вдигна кръвното, ако на него не му се занимава... и когато го няма...   Hug

# 1 522
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Споделям, че в автобуса едно момиченце така жално плачеше, защото не искаше на детска градина.
Бабата го убеждаваше, че няма да спи следобед.

Много ми стана жал. Спомних си и аз колко мразех.

# 1 523
  • Мнения: 442
аз пък ходех сама на детска градина. брат ми трябваше да ме води, ама него го мързеше и ме иставяше на половината път. беше нашата тайна. веднъж ме ядоса и го обадих на наш`те. оттогава започнах да ходя сама. а градината не беше близо /за познаващите русе - от градския стадион до библиотеката/. а сега изпадам в тиха паника всеки път, когато пращам детето до магазина, който се намира във входа. винаги има няколкоминутен инструктаж - за непознатите, асансьора и .... абе, знаете.

калинке, вчера ми светна нещо! вчера пак разпитвах аз за пункция нашата секретарка - правили й преди няколко години, ръгнали й някакви памуци в носа - после никак не боляло. а теб защо са те измъчили така? възможно ли е да е заговор някакъв от страна на половина ти /нали доктора му бил приятел/ - нещо да не си го ядосала преди това?

# 1 524
  • Мнения: 1 533
Зайко, вашата секретарка е нещо извратена ми се струва. Пункцията боли много, обезболяват само с едно памуче напоено с нещо, ръгнато в носа десетина минути преди процедурата. Спринцовката е голяма като шприц за тортен крем. Иглата е като меч и се насочва към мозъка. Моля никой никога да не се подлага на това нещо. Много нещастна се чувствах и на всичкото отгоре, докато се прибирах към къщи след процедурата, една чайка ми се изцвъка на главата. Идваше ми да легна на улицата и там да си умра.

# 1 525
  • Мнения: 516
Русенският музей отваря след ремонт. Току- що ходих да го видя. Много красиво е станало. Калине, Зайке, предлагам организирано водене на дечурлигата. Има разкошно позлатено огледало на входа. Аз се цопнах на една мека мебел в музикалната зала и предложих на директора да сервират и кафенце. Той беше благосклонен в коментара си. Mr. Green

# 1 526
  • Мнения: 4 300
Калина пусни едно тото. Има Господ на тоя свят.

# 1 527
  • София
  • Мнения: 3 421
Споделям - сестра ми е измислила страхотно име за бебето Heart Eyes
Чакаме го с нетърпение вече.
Обещах й на никой да не го казвам, за да си е нейна изненадата. Обаче понеже ме сърби езикът  - да кажа все пак нещо по темата Mr. Green

# 1 528
  • Мнения: 1 533
Калина пусни едно тото. Има Господ на тоя свят.

Рокси, то беше преди две години, но споменът е пресен!

Етиа, много си лоша, кажи поне кога й е терминът?

# 1 529
  • Мнения: 4 586


Споделям, ама то не е за споделяне. Те такова споделяне няма.
Един от нашту селу, колега, купил подарък за рождения ден на сина си колело.
Да, ама с уговорката, че това му е подаръка и за предния рожден ден,
за предната нова година и за предстоящата нова година. Shocked
Господи, отваряй очите си на кого даваш деца бе.

Общи условия

Активация на акаунт