С коси от златни есенни листа към Пазарджик пристъпва есента

  • 14 273
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 938
На стачкуващите учители - инат и спонсори.  Mr. Green

    Къде ги тия спонсори беееееее?  Twisted Evil
    Аз едва ли ще мога да присъствам на срещата с кандидат кметовете, тъй като или ще стачкувам, или ще съм на работа... Обаче ще ви помоля да им зададете  едно въпросче от мен!
    Какво прави цяло лято кметът и не намери време да постави новите катерушки, ами те "цъфнаха" чак сега? Ако е предизборно, (което едва ли би си признал), то аз предлагам да има избори всеки месец - така ще бъдем сигурни, че ще се прави нещо за децата в града...
   

# 211
  • Мнения: 2 336
........
    Какво прави цяло лято кметът и не намери време да постави новите катерушки, ами те "цъфнаха" чак сега? ......
напълно съм съгласна с теб Peace

# 212
  • Мнения: 186
Момичета, става ли срещата да е на 15 октомври от 17 ч. в градинката пред Тракия?

# 213
  • Мнения: 2 336
Аз съм съгласна само да може да се ходи с колички, защото няма на кой да оставя звяра Laughing

# 214
  • Мнения: 134
Момичета, става ли срещата да е на 15 октомври от 17 ч. в градинката пред Тракия?
За мен е идеално.

# 215
  • Мнения: 2 577
значи и аз съм на линия за срещата - ставаме  Теди, Лили, Ивето, Борянка, аз. ще поканя и още две три майки аз, предполагам ще дойдат.
Иве, ти си много речовита, подготви хубави въпросчета Hug
Аз писах в другата тема, без да прочета, че Борянка е писала тук. Малко се успокоих, че нещата се нареждат Hug

# 216
  • Мнения: 2 336
Я аз да ви попитам нещо извън тези организационни работи.
 Моят мушморок се обръща без проблеми, но от две дни като го хванеш за ръчичките /не го дърпаш Naughty/ и се надига да сяда на дупе #Crazy не сме ли още малки newsm78. Я си кажете тежката дума мамите в по-големите дечица /то май ние сме най-малки Laughing/

# 217
  • Мнения: 145
Не се притеснявай за малкия мушмурок, и ние бяхме така, даже тропаше с краче на едно място когато я държах изправена и всички казваха че рано ще проходи ама -не,още не може.Според мен детето само си показва колко бързо и колко рано ще се развива.При всички е различно.важното е да са живи и здрави!!!
И аз да питам нещо:Предстои ни рожден ден скоро и мислех за детско парти в някоя сладкарница,някой правил ли е нещо подобно и в коя е подходящо?

# 218
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
И аз ще дойда, така поне ще се улесни избора ми за кого да гласувам
Теди хубаво че се надига, обаче може да го слагаш седнал едва при навършени 6 месеца, така съветват ортопедите

# 219
  • Мнения: 186
Момичета, официално са изпратени поканите за срещата в понеделник до щабовете на кандидатите.Понеделник в 17 в градинката пред Тракия ще има среща с кандидат кметове.Нека и ние да сме там, все пак ние ги каним.Подгответе си питания.Дано времето е хубаво. Praynig 
Камист, пиши ми на лични за детския рожден ден.Може и да ти предложа нещо.
Лека седмица на всички майки и деца добрички!  Heart Eyes

# 220
  • София
  • Мнения: 1 511
Ако се приберем в неделя от София,аз също ще дойда в градинката на Тракия в понеделник!
 Peace

# 221
  • Мнения: 270
Ех чак сега прочетох за разговорите с кандидат кметовете исках и аз да дойда много ме е яд че пропуснах и все пак някой ще разкаже ли какво стана.Мен ме вълнуват много бездомните кучета стават все по опасни и няма кой да ги прибере някъде  #2gunfire.Лек ден на всички.

# 222
  • Мнения: 657
4oko25   Срещата все още не се е провела, в понеделник 15.10.2007г, от 17ч в градинката пред Тракия. Нищо не си пропуснала

# 223
  • Мнения: 134
Момичета, моля помогнете ми с информация за заплащането за детегледачка в Пазарджик!
Става въпрос за 2 часа дневно в работните дни от седмицата.
Ще съм благодарна на всеки, който ми даде инфо независимо дали "от първа ръка" или "информация от източник, пожелал да остане анонимен" Wink

# 224
  • Мнения: 145
Като водих Калина на преглед докато чаках се запознах с една жена,която  ползва услугите на детегледачка за 10лв. на час,но доколкото разбрах жената също и чисти и не я викат всеки ден.

Общи условия

Активация на акаунт