колко тоалетна хартия ползвате

  • 2 959
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
Кажете моля.   Има една жена, която като ми дойде на гости и тоалетната хартия свършваа. Та винаги се презапасявам когато идва насам.   Много ме беше странно и реших да дебна... Laughing проверих, че на едно посещение отива половин топче от най дебелите. Та затова питам и вас. Не за друго ами току що ми се наложи да ползвам мокрите кърпички на децата, и в двата кенефа ролките са празни.
E това ако е тема,т.е. по-тъпа тема не бях чела,абе момиче защо пускаш такива простотийки?Защо не питаш жената,какво ти прави хартията,та ти свършва бързо като ти дойде на гости,вместо да дебнеш и да се чудиш!!! Laughing newsm78

Ей да не се излигави малко човек...
А ти що не вземеш да си завреш анонимния коментар някъде?
Ходи да коментираш в темите за обезчестяванията, оргазмите и тем подобни умни теми.. ок?

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Едно руло отива за няколко дни, но някои от членовете на семейството не ползват, а се мият...

# 17
  • Мнения: 1 107
Интересна тема- и аз съм се чудела, но винаги м е било срам(не знам защо) да питам приятелки как е при тях:)))
При нас една ролка е за  ден и половина най-много...Важното е да не се случи така, че да не е останала нито една, че тогава става весело Joy

# 18
  • Мнения: 613
Кажете моля.   Има една жена, която като ми дойде на гости и тоалетната хартия свършваа. Та винаги се презапасявам когато идва насам.   Много ме беше странно и реших да дебна... Laughing проверих, че на едно посещение отива половин топче от най дебелите. Та затова питам и вас.

Зависи от рулата, дали е еднопластова или многопластова, последната заминава много по-бързо. Аз пък съм имала друг случай - имахме гостенин мъж и за 4 месеца не се наложи нито веднъж да му сменя тоалетната хартия  newsm78 . Вярно, че беше еднопластова и мъжете не ползват за #1, ама #2  Simple Smile

А и една друга идея, много жени са ми споделяли, че ползват т.хартия вместо тези ежедневните дамски пр. Да не би случаят да е такъв?

# 19
  • София
  • Мнения: 2 161
Е чак пък каква.......вземам от Метро големи пакети . Гледам да е ароматизирана , че ми харесва  Mr. Green

# 20
# 21
  • Мнения: 1 172
Зависи от тоалетната хартия.

Ако е от обикновената (в Метро само от този тип предлагат), свършва много бързо.

Обаче има една друга, която съм намирала само в ХИТ, продават ги в опаковки по 4, струват около 5 лв (+/- 50-60 ст.) , много стегнато е навита и е двупластова. Тя пък върви много по-икономично, макар да изглежда много по-скъпа Wink

# 22
  • Мнения: 1 426
Ами колкото ни трябва, толкова... По ми е интересна твоята позната. Тя какво, всеки път с разстройство ли идва у вас, с извинение. Щото аз като ходя на гости някъде, най-много един път да се изпишкам, а и това рядко става, ще ти кажа.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Какво правите бе хора? По цял ден ли стоите в тоалетната  Shocked
Като се върнем от работа - три-четри пъти да посетим ВС-то .. и толкова.
Имам навик от малка след ..ъъъ ... голямата нужда да се измивам, а не да се бърша  Wink
Така че само след пишкане, доста често и след пишкане се мия .. като се прибера от работа - пишкам, мия се .. ии това е, лесна работа  Laughing
Пестете тоалетната хартия, тя е за гости  Laughing Laughing като на минзухарчето  Mr. Green

# 24
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Три членно семейство....3,4 рола седмично

# 25
  • Мнения: 647
Никога не се бях замисляла newsm78Винаги имам в запас по 4-5 рула , като видя , че намалява купувам отново .
Само аз ли незная колко колко ни е потреблението на тоалетна хартия newsm78 newsm78 newsm78

# 26
  • Мнения: 1 172
Никога не се бях замисляла newsm78Винаги имам в запас по 4-5 рула , като видя , че намалява купувам отново .
Само аз ли незная колко колко ни е потреблението на тоалетна хартия newsm78 newsm78 newsm78
И аз не мога да кажа с точност. Затова споделих единственото си наблюдение - че единия вид тоалетна хартия си заминава много бързо в сравнение с другия вид. Иначе сметки за 3те тоалетни в апартамента не мога и не искам да правя Wink

# 27
  • Мнения: 4 734
 Ролка за седмица. Трима души сме, но щерката много обича да си навива на ръката топ от рулото и да я разкъсва из цялата баня ooooh!

# 28
  • Мнения: 647
Иначе сметки за 3те тоалетни в апартамента не мога и не искам да правя Wink
Интересно ми е като имаш 3 тоалетни колко ли спални имаш?!?  newsm78 Mr. Green

# 29
  • Мнения: 587
Извинявайте ама много е  важно каква тоалетна хартия се използва. Ако говорим за Белана , една ролка може и да не стигне за ден Laughing

Общи условия

Активация на акаунт