Гласуване за колаж стил "Anne Geddes"

  • 8 488
  • 221
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 11 341
Моите колажи въобще, ама въобще не са във фаворитите! Mr. Green

Споко и моя  Joy hahaha
Другият път ще се постарая и ще приема присърце идеята за конкурс  Embarassed Blush Hug
Ти пък, нали се борим за тиквен медал Joy
Аз определено се изненадах от положителните коментари на Ани и Еми за моите неща. Очаквах далеч по-голяма секира Embarassed

# 136
  • София
  • Мнения: 6 743
Ти пък, нали се борим за тиквен медал Joy
Аз определено се изненадах от положителните коментари на Ани и Еми за моите неща. Очаквах далеч по-голяма секира Embarassed
Я не се праи сега на скромна  Laughing Mr. Green Знам, че искаш да грабнеш златото  Crossing Arms Outta Joint  Joy

# 137
  • Мнения: 1 884
Само да вметна, че от предположените неща, за които смятате че са мои - няма попадения. Участвам с едно нещо, бяха две, но махнах едното. Ето това:


http://i2.photobucket.com/albums/y3/SheDevil_bg/2-3.png

Сметнах че не е по темата.  Mr. Green
Другият ми колаж отиде в бременни...  Wink

# 138
  • Мнения: 6 039
Дамаянти, а ти не искаш ли
не вярвам на никой, който участва, че не го интересува на кое място е
 Joy

# 139
  • Мнения: 11 341
Ти пък, нали се борим за тиквен медал Joy
Аз определено се изненадах от положителните коментари на Ани и Еми за моите неща. Очаквах далеч по-голяма секира Embarassed
Я не се праи сега на скромна  Laughing Mr. Green Знам, че искаш да грабнеш златото  Crossing Arms Outta Joint  Joy


Ми... скромна съм. Mr. Green
Не съм се натискала в предните конкурси, отнесох две награди. Стига толкоз. Определено участвам за спорта само. Наистина работех само за забавление, че нали прохождам в колажите и то им личи.
Дамаянти, а ти не искаш ли
не вярвам на никой, който участва, че не го интересува на кое място е
 Joy
Мен например не ме интересува hahaha

# 140
  • София
  • Мнения: 6 743
Дамаянти, а ти не искаш ли
не вярвам на никой, който участва, че не го интересува на кое място е
 Joy
В интерес на истината в този конкурс не.Нямах възможност да вложа повече старание и колажа който направих е с минимални усилия от моя страна.Все пак не съм толкова егоистична колкото изглежда  Rolling Eyes

# 141
  • Мнения: 878
А защо не излиза коя снимка колко гласа има?
Моите фаворити са 4,9,11,14,35 Peace

# 142
  • Мнения: 1 668
А защо не излиза коя снимка колко гласа има?


Эащото, гласуването е скрито и така повече ни тресе любопитството Joy
 Peace

# 143
  • София
  • Мнения: 2 086
Аз съм доволна, че моят колаж скалъпен в последния момент, се хареса на хората, чието мнение много ценя и уважавам
Crazy

# 144
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз съм доволна, че моят колаж скалъпен в последния момент, се хареса на хората, чието мнение много ценя и уважавам
Crazy

ЕЕЕ ТОГАВА ТВОЯ Е ПОСЛЕДНИЯ СЪС ШУШУЛКИТЕ!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 145
  • Мнения: 2 270
Ето два колажа на бебетата,които не взеха участие в конкурса
.Който си ги познае може да си ги изтегли



http://images.annaanastasova.multiply.com/image/4/photos/21/orig … 5XB1B6z6hariYowGg



http://images.annaanastasova.multiply.com/image/4/photos/21/orig … Im6jnxv4om7VuBAOQ

# 146
  • София
  • Мнения: 2 086
Аз съм доволна, че моят колаж скалъпен в последния момент, се хареса на хората, чието мнение много ценя и уважавам
Crazy

ЕЕЕ ТОГАВА ТВОЯ Е ПОСЛЕДНИЯ СЪС ШУШУЛКИТЕ!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
тц, не е Simple Smile ама ми е любимия засега...
Моя не е от най-спряганите, но имаше добри отзиви за него тук, там Sunglasses bowuu

Продължение на коментарите ми:
32 - розов бонбон е колажа, много добре изпълнен, но ми е твърде сладникав и като го гледам се замислям бебето виси ли, седи ли?
33 - не мога да разбера за какво става въпрос в този колаж. Тук главния герой да беше върху нещо - пухкаво облаче, нещо да го подпре отдолу...
34 - хитро като идея, но някак свещичката ли е много ярка, бебето да беше пооцветено ... цветовете е удачно да се синхронизират ако мога така да се изразя
35 - забележката ми е, че детето не мащабно спрямо чашата, трябва да е доста по-малко за да се събере в нея и защо не (за допълване на темата) да му се сложи едно кафено зърно в ръчичката.
36 - тук май няма какво да коментирам, хубаво е, но има още какво да се желае
37 - харесва ми, добре изпълнено и обединени елементите в приятни цветове, има светлина и бебчето изглежда наистина заето с мисия:D
38 - тези неща върху главата на бебето и полазилите го миди изобщо не се връзват с футуристичния съд, в който спи бебето. Спокойно можеше без тях.
39 - харесва ми, но много рязко отрязано личицето откъм челото.
40 - и този ми харесва, но по изрработката има малко кусури, като да речем бебето да беше мааалко по-малко, за да не се чудя и тук ще му се съберат ли крачетата или не?
41 - много е сладък, веднага ме кара да се усмихна. По изпълнението има какво да се желае - средната главичка се набива с нещо не добре направено и др. кусурчета има, но донася мноооого настроение Wink Ан Гедис (не знам как е на БГ името и) има подобен или този е подобен на нейния Laughing, но доста по-заспал
Дано не звуча като "яхнала метлата" и дано никой не се засегне, моля.

ПП Още не съм гласувала Crazy

# 147
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Приканвам, тези, които още не са ми изпратили коя творба е тяхна да го направят.
Имам и едно питане - искате ли първо да напиша кой колаж на кого е, а после да излязат резултатите? Дали ще е по-интересно така? newsm78

# 148
  • Мнения: 1 668
Приканвам, тези, които още не са ми изпратили коя творба е тяхна да го направят.
Имам и едно питане - искате ли първо да напиша кой колаж на кого е, а после да излязат резултатите? Дали ще е по-интересно така? newsm78

Преди 12ч.  да раэберем кой колаж на кого е, а след 12ч. реэултатите- това ли искаш да направиш?Ще е интересно така Simple Smile

# 149
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Приканвам, тези, които още не са ми изпратили коя творба е тяхна да го направят.
Имам и едно питане - искате ли първо да напиша кой колаж на кого е, а после да излязат резултатите? Дали ще е по-интересно така? newsm78

Преди 12ч.  да раэберем кой колаж на кого е, а след 12ч. реэултатите- това ли искаш да направиш?Ще е интересно така Simple Smile

Да, това имам предвид. Ще е интересно, нали? Тъкмо може повече хора да се включат с коментари...

Общи условия

Активация на акаунт